Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Avatar - отзивинови [re: Diavolo]  
Автор Alegra (с много цветя)
Публикувано05.01.10 21:00



Да, Пандора беше красива, и честно казано през цялото време имах чувството, че съм на земята, но преди мноооогооооо години (и от време на време след мнооооогоооооооооооо години) :) Всичко беше гигантско, имаше си динозавъроподобни, а другите животни изглеждаха като съвсем земни еволюирали същества, затова се сетих и за поредицата The future is wild. Но за визуални ефекти да взима награди, заслужава си ги. Да се подготвим за повече 3Д кино





Тема Re: Avatar - отзивинови [re: Alegra]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано05.01.10 21:39



3D = 2 . 2D





Тема Сторибордът на Аватар:)нови [re: yoyouo]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано06.01.10 01:50





"Five seconds later" :)))))))))))))))))))))

"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"

Тема Re: Avatar - отзивинови [re: yoyouo]  
Автор maa916 (новак)
Публикувано06.01.10 06:57



а глупака джеймс камерън след като е правил филма 10 години не може ли
да измисли малко по хубав сценарии, ебати ску4ния филм

с тия ефекти докога ще продължават да хвърлят прах в о4ите на стадото
интересни ми бяха първия половин 4ас после писват

и факта 4е за 3 седмици събра 1 милиард долара ми подсказва 4е скоро ще бъде
и най-гледания филм което е белег на върховен тъпизъм



Тема Re: Avatar - отзивинови [re: yoyouo]  
Автор Pokamonkas (непознат )
Публикувано06.01.10 11:03



Не съм впечатлена. Изтъркан сюжет, банални клишета, елементарни образи. Военщината в комбинация с просълзяващи стереотипи ми дойде малко в повече. Едно е ясно - тази пролет, на мода ще са сините и зелените нюанси.



Тема Re: Avatar - отзивинови [re: maa916]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано06.01.10 12:02



Явно вече х'американците имат мозък колкото клетъчен телефон и са като жабите - виждат само това, което се движи пред носа им. До такива изводи стигам, като взема предвид как и към кого се ориентира "мейнстрийм"-ът. Току-виж СЗО взела решение, че мисленето е вредно за нашето здраве...





Тема Re: Avatar - отзивинови [re: Diavolo]  
Автор Vendome ()
Публикувано06.01.10 14:29



По принцип съм песимист и рядко гледам широко рекламирани със свръхбюджет филми, предназначени за масовата публика, но заради твоята рецензия ще навия жената и ще отидем да гледаме филма.



Тема Re: Avatar - отзивинови [re: yoyouo]  
Автор woland (messire)
Публикувано06.01.10 15:32







Тема трети пътнови [re: Diavolo]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано06.01.10 19:49



Гледах го трети път. Явно колкото и да се опитвам да разваля първото впечатление, не ми се полуава.
Успешно успях да го преживея отново, защото приятелката ми силно се вълнуваше, и, въпреки, че е много културна и възпитана, по едно време извика силно "Нееее! Те ще я убият!". :)



Тема Re: Avatar - отзивинови [re: woland]  
Автор Alegra (с много цветя)
Публикувано06.01.10 23:07



Хахаха, е за това идеше реч

Смях се много, но точно това видяхме, един 3Д извънземен преразказ за Покахонтас, плюс взаимстване от Матрицата, как само не им набиха игли в тила не знам и ги сложиха в ковчези (о!чудо), а не на кресла (каква разлика само)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.