Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Бъди НЕтолерантен!нови [re: BlackWolf]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано26.06.08 20:19



Ти колко познаваш?



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: sci]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано26.06.08 20:24



Пак за сексуалността. Да се срамуваш е грях. Да прикриваш естествен процес е глупост, пораждащ у децата нездрав интерес. Напротив, ако не се поставят излишни табута, едно дете никога няма да обърне внимание на тези неща, защото в първите години е заето с нещо много по-приятно - изследване на прекрасния Божи свят и възхищение от Творението.

Така е. Все пак познавам деца, които сами са се опитваха да сложат граница на темата, и то докато бяха съвсем малки. Сякаш срамът им бе вроден.



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: Zara_83]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 21:02



Mila Zara, cheta te i se zabavliavam... Ti otkade znaesh, che diavola organizira tova sabitie....? Ami ako trugnesh na parad s tvoiata sektichka i tia li e ot diavola organizirana? Bih bil shtastliv da naucha malko poveche za neia? Ti gonish demoni ili kakvo?
Tova sabitie ima za cel da pokaje na takiva kato teb, che na sveta horata sa razlichni - edni sa takiva kato teb, drugi sa takiva kato men... I ako dnes ti si netolerantna kum razlichnote, ne ochakvai utre horata teb da razberat... Tova koi s kogo si liaga , ne ti vliza v rabotata... Kato ne iskash da uchastvash nedei, no ne se pravi na po-umna otkolkoto si ....

Редактирано от JoroH на 26.06.08 21:29.



Тема Пишеш се ангел, а използваш шльокавица!нови [re: Пpипaднaл Aнreл]  
Автор _maycal ()
Публикувано26.06.08 21:07





Моля да му бъдат изтрити шльокомненията!



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: sci]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 21:33



"Ами нима има нещо по-гнусно от хомосексуализма???"

Ами да, не мисля че хомосекуализма то е най - големия проблем... Дори не е споменатв седемте смъртни гряха... Така че,да има и по - гнусни неща, които хора като теб вършят на тази земя, повярвай ми...

"В определен смисъл той е в основата на падението на обществото във всяка област последните години.

Например - щеше ли да има изневяра, ако мъжете не се гнусяха да използват жени "втора употреба".
Щеше ли жените да се гордеят със загубената си чест вместо да се стремят да застанат чисти пред олтара? "


Мисля,че си наясно колко неуместен е примера ти... Оправдаваш блудството с жени с хомосекуализма??? Ако не си наясно да ти обясня, че хомосекуалните не го правят с жени... За кои жени говориш? За твоите познати? Те достатъчно представителна извадка от обществото ли са? Една вдовица "жена втора употреба" ли е например?


Как да се моля с любов за такива, като ми се гади от тях???
А това, че законът (човешкият) репресира свестните хора и издига в култ извращенията, сами си правете извод.

Законът за който говориш сигурно се нарича КОНСТИТУЦИЯ. Миличък, ако нямаше конституция, нямаше да има закони,а че трябва да ги спазваш е ясно ако искаш да живееш в това общество. Във всяко една цивилизация има закони, и ако преди 500 години твоята Църква е твърдяла, че Земята е плоска и изтребила сума ти хора, давай запали и ти една клада. Но не забравяй, че по КОНСТИТУЦИЯ нямаш това право да дискриминираш хората по тяхната верска, сексуална или полова принадлежност.... И с какво това засягя, по - скоро РЕПРЕСИРА теб?

"Нещо повече, убедено вярвам, че началото на това падение е феминизмът. Жената презря децата си, измени на предназначението си и се юрна да седи на бюро, да се мазни на шефа си или да се фръцка суетно като шефка (да "прави кариера"). С това жената унижи себе си, възгордя се с безсмислието си, срина семейството и ... позната история, Ева отново съблазни Адам - със стрес, с импотентност и извращения. Живеенето на "семейни начала" е извратено за Бога и точно така и звучи.
Братя и сестри, та днес дори жените "християнки" се хвалят в Църква колко много "опит" били имали с мъжете преди брака..."

Мисля, че всеки един психолог, веднага би ти казал, че проблема ти се нарича ЖЕНОМРАЗИЕ... Не те познавам и незнам как си стигнал до тези изводи, но отново ти напомням, че по същата КОНСТИТУЦИЯ майка ти има същите права каквито имаш и ти, а ако ти искаш дъ държиш на жена си като робиня вкъщи можеш да се изселиш в Турция или Иран...

"И накрая, любовта я разбирам така - всичко е позволено. Всеки ТРЯБВА да има свобода да прави каквото си иска (стига да не е Насилие). Макар, че най-голям насилник е Законът днес. Но да се излезе на паради и да се прокламира една мерзост като висше благо - ето това е смъртен грях."

Това за смъртния грях къде го прочете, миличък?


"Както те имат право да вършат мерзостите си, така и аз би трябвало да имам право да бъда нетолерантен."

НЕ, ТИ НЯМАШ ПРАВО ДА СИ НЕТОЛЕРАНТЕН!И ако беше християнин щеще да знаеш това... Кое е мерзост, това че някой иска да излезе на парад? Ами и на мен неми харесват гнусните бабички по 9-ти Септември, но не го изкарвам като Обществен проблем Номер 1... И кое по - скоро е мерзост, това че някой ще се разходи в парка... Ти как си го представяш този парад?
Ами да , преди 50 години е било мерзост и жената да носи панталон, ама видиш сега следстивето от това е, че света се е изпедерастил? Малко си нелогичен и неук, извини за забележката...

" За разлика от тях не излизам на паради. Представяте ли си полицията какво би направила с хора, защитаващи Божия морал, ако излязат на парад (макар не тъй крещящ и вулгарен като на сбърканите). "

Ами излез де, проблема според мен че те е шубе от подобни прояви.. И кой си ти да наричаш хора като мен "сбъркани" Мисля, че понеже очевидно се още девствен хормоните в тялото са ти малко в повече и няма да е зле да ги освободиш с вечелната мастурбация, в което аз пък съм убеден че си замесен, което в същата ти Библия пише че е грях... Как така като мериш мери с един аршин...

"Ами обществото като цяло (което е зло и според философите и според Бог) - нима ако не защитаваш мерзостите им, няма да те нарекът "фашист", въпреки че до един нямат идея какво значи тази дума."

Това лишено от смисъл и граматика изречение покажи на учителката си по литература първо. Кой теб те е нарекал фашист? Фашист са нарекли, човек който действително е председател на Националистическа - Фашистка Партия... Ами ако искаш обясни ми какво имаш предвид, ако аз се бъркам...

"Нима ако не си "модерно мислещ" - извратеняк, няма да те нарекът "комплексар" - гнусно безумие на неуки самохвалковци с агресивно его..."

Не, няма да те нарекА ( още един урок по граматика ) комплексар, за твое сведение, съм доста "по - ук" от тебе . Но виж, бих могъл да те нарека ограничен...

"Но такъв ставаш, щом в училище вместо с Наука си се занимавал със спорт (точно като пияницата тати) и си се дрогирал или шлял по купони (като мама, събрала мноооого опит). "

Тук явно говориш от собствен опит... И доста прекаляваш....



Тема Щото съм от ангелите на Чарлинови [re: _maycal]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 21:38



Много си сладък като си сърдит? Защо да ми се трият мненията, това не е личното ти пространство, а обществена дискусия.. и Интернета е толкова твой, колкото и мой, така че по - добре се примири и ме остави на мира, ми се занимавай със своите си дела. Предварително ти благодаря!



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: nimo1968]  
Автор Dankata (Daniel)
Публикувано26.06.08 21:42



Сега е момента църквите да покажат, че следват Словото Божие, като защитят човешкото право на тези хора. Да покажат на хомосексуалистите, че ги е грижа за тях, че те също са Божии деца, а не някакви отрепки, за каквито ги мислят, да им помогнат с християнска нелицемерна любов да намерят пътя към Бога и така да ги водят към спасение.

Какви Божи деца са хомосексуалистите, ти чуваш ли се какво говориш? Те могат да се нарекат такива, само ако се покаят и приемат Христос. Което значи да обърнат резбата наново или да забравят за сексуален живот, ако не могат да го правят с другия пол.

Каква е целта на тези гей паради? Защо църквите трябва да защитават ''човешкото им право'' да си правят тези паради? Каква е целта на парадите, питам аз? Искат повече ''права и свободи''. Искат да се женят, да осиновяват деца! ГНУСОТИЯ!!!!! Никой Божи човек не бива и да си помисля да защитава подобни мероприятия, целта на които е още повече да се изврати вече извратеното съзнание на хората.

Във всеки филм вече има някой гей. Във всички сапунки тука в католическо Мексико, винаги има гей в сценария. Всичко това се набива в главите на децата ни, колко естествено и нормално е да си гей. Това е 21 век бееее, ей!

Господ обаче е същия, вчера, днес и завинаги. Мъжеложците са еднакво гнусни на Бога и днес, също както бяха гнусни за Бога по времето на Ной.

През този 21 век, броя на гейовете май ще надмине този от времената на Ной... незнам някой сеща ли се за идващия Божи гняв.

Лука 10:27


Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: sci]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 21:44



Ти си болен мой човек, говориш за агресия, а не виждаш себе си.... Ходи си навреме на църкви, и не налагай стереотип на живот, който Ти смяташ, че е правилен...



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: sci]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 21:56



"Попе, не съдим човеците. Не ги избиваме с камъни, това е работа на управниците. Но християните имаме право да се гнусим от постъпките им. Проблемът не е, какви ги вършат у дома си, по вертепите и кръчмите, а че парадират пред обществото с безумието си."

Ти съдиш, драги... С думите се, а като оставяш това на управниците, просто се съгласи с тяхното решение... Извинявай, но ника ти от скинар ли идва?

"И дори това не е проблем, проблем е, че насилствено ни заставят да ги благословим, да ги приемем, да признаем едва ли не, че са по-добри от нас... "

Бе кой те заставя бе, ти наистина живееш в някакъв измислен от себе се свят. Никой не те кара нищо... Като ти е гнусно нещо не го гледай, обачи ти така си зацепил, че започвам да се замислям дали просто не можеш да признаеш пред себе си, че също харесваш мъже,а?


"А онова, което човеците си вършат скрито не ме притеснява, за него те си отговарят пред Бог. Аз за разлика от управниците, никога не бих толерирал нахлуване с взлом като най-грозни престъпници в дома на някого и да го измъчвам заради разбиранията, интересите му или Личният му живот."

Значи, твоето лично пространство е твоя кенеф и то само когато ти си там, а не ми се вярва някой да иска да нахлува там.... Това което е планирано като мероприятие е в Общественото пространство.. Брей, как се изкара мъченик, бе...


"Защо няма парад на Хората, които да отстояват правото си на Личен Живот?! "

Ами направи си бе, баси тъпото парче... Това, че аз ще отида на този парад теб ЛИЧНО какво те засяга и притеснява не мога да разбера???



Тема Re: Гей парад в Софиянови [re: Dankata]  
Автор Пpипaднaл Aнreл (ръси с чемшир)
Публикувано26.06.08 22:13



"Какви Божи деца са хомосексуалистите, ти чуваш ли се какво говориш? Те могат да се нарекат такива, само ако се покаят и приемат Христос. Което значи да обърнат резбата наново или да забравят за сексуален живот, ако не могат да го правят с другия пол. "

Чакай малко само да те питам няколко неща. Първо защо се гневиш? Това не е ли грях също? Откъде на къде ти ще си Божие дете,а другите няма да са? Второ, къде прочете че трябва да забравя за сексуалността си? Защо говориш наизуст?

"Каква е целта на тези гей паради? "

Какво ни показва? Парадът, миличко, ни показва, че трябва да приемаме различните. Никой не ни кара да ставаме като тях, но не трябва да им забраняваме нещата, които ние имаме, само защото са различни. 3. на какво ни учи? Парадът, миличко, ни учи да бъдем толерантни. Това е, когато хората се приемат едни други въпреки различията си. Защото, миличко, е лошо да наказваш хората за неща, които на теб не ти харесват. Не всичко в живота е така, както ти го разбираш или ти харесва, затова за да бъдем част от нормалното общество, трябва да живеем заедно въпреки различията си. 4. какъв е извода (-ът, ако трябва да сме точни)? Налагат се два извода: - че Вие не можете да обясните на едно дете нещата, които вижда. Това е лошо, защото нещата няма да престанат да съществуват само защото Вие не можете да ги обясните. - че Вие не сте толерантни към нещата, които детето вижда. Това също е лошо, защото детето Ви също няма да бъде толерантно, което може би не е най-правилното в цивилизованото общество. Някой ден то може да заживее в Холандия например, където него ще третират като втора ръка, ако си позволява да не бъде толерантен човек. - че детето някой ден може да порасне като хомосексуален възрастен. И това, че Вие сте нетолерантни означава, че детето Ви ще живее с усещането, че греши, че е лош човек и ще се дистанцира от Вас, защото знае колко ”приемате” различните и как бихте третирали него. Надявам се, че казаното от мен е помогнало поне малко във възпитанието на бъдещите поколения в толерантност към различията между хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.