Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано19.06.09 23:34



Не мога да разбера какво ти пречат хората. Да, тук пишат хора, които имат общ интерес и обичат едни и същи същества-котки. Някои отделят повече време на котките, други-по-малко. Всеки си има хобита, интереси, влечения. В случая явно това, което прави Дени, на теб ти пречи. Не разбирам как. Ти си тук ОЧЕВИДНО за да създаваш конфликти и да се заяждаш, защото нищо по-различно не съм прочела до този момент от теб.
Това го приеми като последно предупреждение и спри да спамиш! Да, ти можеш да пишеш, но аз пък мога да трия, и то с едно цъкане, което ще ми отнеме доста по-малко време, отколкото на теб да напишеш брътвежите си, които така или иначе после ще изчезнат. Губиш си времето, разбираш ли?
Ако имаш някакви лични конфликти с Дени, можеш да й напишеш бележка и да се разберете.
Лека вечер!



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано20.06.09 17:37



Fosi, предупредих те, че ще си навлечеш беля. Не може да се спори с хора, които се държат като развалена грамофонна плоча - "вият" едно и също. Не забелязваш ли кой се надговаря с теб? Направи си съответните изводи.
Но е факт, че в този форум участват и културни хора, обичащи маците. Убедих се, че ако си изпаднал в беда, т.е. ако любимецът ти има проблем, мнозина ще ти помогнат с ценни съвети. Аз вече се възползвах от такъв съвет, макар че беше предназначен за друг котколюбител.
Гледай в дълбочината, не обръщай внимание на повърхността - там се суетят комплексарите. И прилагай латинската мъдрост "прави добре каквото правиш и за после мисли".



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: lady_bird]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано20.06.09 19:31



За това и не им отговарям повече. Даже се установи че въпросната дама и друг път е водила подобен спор, но на ПО-ВИСОКО ниво, аз не съм и на акъла. Какво да им кажа повече наистина са като развалена полоча -мнение освен тяхното не приемат.
А ако тръгна да търся помощ за котката си може да я потърся и от ветеринар или да намеря информация в интернет, както правя за много други неща, а не да питам тази и онази във интернет форум от лица със съмнително психично здраве и умствено равновесие



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: lady_bird]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано20.06.09 19:33



Убедих се, че ако си изпаднал в беда, т.е. ако любимецът ти има проблем, мнозина ще ти помогнат с ценни съвети. Аз вече се възползвах от такъв съвет, макар че беше предназначен за друг котколюбител.

Дам ... слава Богу тук пишат и хора, които се придържат към темите и тематиката на клуба! Искрено се надявам обаче следващия път, когато ти дотрябва съвет и помощ да ти помогнат точно толкова, колко вие двамцата с Иво помогнахте на Serina! Много чудни хора сте ми! И определено не особено на центъра щом във всяка тема търсите само скандала и нарочно никнете там, където не ви сеят.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: MechoPuh.]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано20.06.09 20:23



Ей не моа се сдържа и тва си е



Котарака е на около 10 месеца и вече имахме едно разгонване. За петък му записах час за кастрация.....
Знам че е за негово добро, ама той етакава душица..... ами ако нещо му стане и после се промени....


Това е писала, като тема авторката. И какво сега трябва да и отговоря аз...ако му станело на котето нещо, ми кой знае дали ще му стане нещо, дали ще се промени, или пък друг някакъв дискомфорт ще има. Виж сега мога да опитам да хвърля боб и да позная, но не ме бива особено
Та искам да кажа, че темата сама по себе си е безсмислена и идеална за офф
Има си ветеринари, хора които това им е работата, да пита тях, не хора със съмнителни знания, възможности.


Редактирано от Fosi на 20.06.09 20:29.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: MechoPuh.]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано21.06.09 09:50



Помагам когато и с каквото мога. Когато взех мацата си, вече беше кастрирана, на година и осем месеца. Тогава беше добре и сега е добре. Не ми е създавала проблеми, пък и аз я гледам като писано яйце. Поради това не давам съвети.
Ще пиша когато желая. Т.е. ще никна там, където искам. Това е форум, в който могат да участват всички, а не сбирка на тайно общество. Никого не съм обидила, никого не съм нападнала. Не засипвам участниците с простотии. Не използвам диалект. Не си служа с вулгарни думи. Излагам възгледите си. Моля уважавайте чуждото мнение и когато не съвпада с Вашето.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: HaдяИ]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано22.06.09 11:48



И все пак какво стана с котарачето???



Тема Само за "протокола"нови [re: Fosi]  
Автор Serina ()
Публикувано22.06.09 13:09



1. Смисъла на темата е в заглавието й - въпреки прочетената предварително информация, разговорите с ветеринарната докторка и опита, който имам (миналата год. ми почина котарака, който бях гледала 14 год.), имаше нещо което ме притесняваше.
2. Благодаря за отговорите, който бяха по ТЕМАТА!
3. И защото вече съм се научила да се съобразявам с интуицията си, отложих "операцията" за есента




Това, което е, е!


Тема Re: Само за "протокола"нови [re: Serina]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано22.06.09 15:27



За другите не знам, но аз съм много доволна от решението ти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.