Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, успокойте менови [re: denii]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано19.06.09 09:17



Абе, привличам ли негативна енергия какво ли, не знам. Уж се обзаведох с доста котки да ме пази от нея, ама то от човешката простотия спасение няма.

Абе незнам какво привличаш, но с тия суеверия и броя котки, които имаш съдя за теб, без да съм те виждал, че си вече една застаряваща лелка, която избива комплекси от несбъднати мечти и се изживява, като майка тереза или добрата самарянка



Неразбрана, ше ме баннеш ли ? ..... Пак ще пиша стига да поискам, не можеш да ме спреш



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.09 09:31



Ех, как ме разкри. По-точно описание не може да се намери за мен.

Но темата не е моя и не аз съм предмет на нея. Ако продължим така, поредният скандал е налице. А нямам времето за него. Поне не за този. На следващия ще гледам да се включа отново и традиционно

Гледай да си наоколо, виждайки колко си впечатлен от моята личност.





Тема Re: Моля, успокойте менови [re: denii]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано19.06.09 16:34



Тук няма скандали, а разкрития относно личноста ти


И да ще съм наоколо с този ник, ако "Неразбрана" благоволи да не наложи бан иначе пак ще съм тук под друга форма хехе
Иначе и аз имам котка, но не и се кланям, ето я

Редактирано от Fosi на 19.06.09 16:35.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано19.06.09 17:36



Извинявам се за спама, но не мога да се въздържа.

Не знам какво съдиш и как, ама по-длалеч от истината не можеш да бъдеш - относно Дени разбира се.
Тъй като я познавам лично - хич, ама хич не отговаря на представите и предположенията ти, тъкмо напротив.

Пък моето предположение за теб е - озлобен заядливец, на който целият свят му е крив. Особено те дразнят хората, които притежават качества като благородство, състрадание, дух - които помагат и се грижат и за друг, освен за себе си.
Понеже тези качетва са недостижими за теб - на някакво ниво, може и неосъзнато - много се дразниш от хората, които ги притежават и затова като една змия гледаш да клъвнеш де що видиш такива хора - по-специални, по-благородни, по-необикновенни.
Като част от масата на еднаквите яко се дразниш на всеки който се е осмелил да бъде различен и да живее животът си според собствените си правила, а не според наложените на масата привички, на които робуваш



И това е разбираемо. Нищо ново под слънцето - винаги си е било така всъщност. Да си различен не е лесна работа, масата трудно позволява и трудно прощава тези неща. И въпреки това е по-добре, човек да бъде индивидуалност, личност, а не част от масата. И въпреки това масата винаги ще си се чувства такава каквато е - посредствена и обикновенна - и ще кълве и преследва личностите, защото осъзнава, че никога не ще успее да надскочи собствената си посредственост и безличност.

Редактирано от Florinda на 19.06.09 17:43.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Florinda]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано19.06.09 19:13



Сладурана си и ти, даже не ме познаваш, но също като мен охарактеризира личноста ми, както аз направих с приятелката ти. Мислиш ли в този случай, че се отличаваш от мен ?
И ти се мислиш за по различна, както всички нас и персоната, която защитаваш, но не осъзнаваш, че и ти си част от тази същата тълпа, против, която риташ така умело


Както аз така и другите хора обичат едно или друго живо същество, но не всеки издига тази любов в култ и я поставя над любовта над най съвършеното същество -човекът, както прави твоята приятелка. Защото ако не сме ние хората и в частност твоята приятелка, нямаше да има кой да се грижи за котките, макар те самите да се справят чудесно и без нейна помощ. Макар и от нейното добронамерено отношение, много хора биха се подразнили от тази и вманиеченост към вид, който е по низш и с нищо не отличаващ се от който и да е било друг.
А според думите и тя се изживява като център на внимание, което и доставя удоволствие -тя се нуждае от такива, като мен, да и почешат егото -факт :)
затова като една змия гледаш да клъвнеш де що видиш
Може би само при това налучка, по китайския хороскоп съм змия

Редактирано от Fosi на 19.06.09 19:51.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано19.06.09 21:19



Fosi, не се набутвай между шамарите. Аз също имам котка, аз също като теб и като много други собственици на домашни любимци не съм вманиачена по отношение на нея, макар че много я обичам. Но някои от участниците в този форум са вманиачени. Всичко, което им казваш, ще се върне при теб като отрова. Не си струва усилията. Никого няма да промениш.
Що се отнася до Дени, не позна - тя е млада симпатична жена на 26-27 години.
Весел уикенд на всички!



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: lady_bird]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано19.06.09 22:16



Знам, че като не съм с тях, според тях съм против тях, но се опитвам да ги накрам да чуят и мение различно от тяхното. Още в самото начало знаех, че ще ме нападнат от всякъде и всички тук вманиачени кокони ще се опитат да ми докажат колко съм комлексиран и колко съм зле с главата, но все пак, не се притеснявам от нищо, жалко е че и модераторката не допуска мнения ралични от техните.



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Florinda]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.09 22:21



Флоринда, много ми е неудобно, обаче май не помня кога сме се виждали

Ужасна съм! Извинявай!

Фоси, ако си този, за който те мисля, никой няма да те банне ако си мериш приказките. Можем да спорим и да се заяждаме цивилизовано без обиди както в онази тема.

Хора, съвсем откровено - не мога да разбера за какви мании говорите? И не мога, защото познавам жени,страдащи от манни и особено от котешките. И някак мисля, че поне аз съм доста далече от това. Помните случая Елисавета, нали? Не упреквам хората, които имат котка, обичат я, но не ги интересува тази пред блока им примерно. Няма лошо! Ако това наричате мания - тогава, да, вманиачена съм, че и се гордея с нея. Колкото до броя котки, Фоси, да от няколко месеца имам 5 котета. Планът никак не бе такъв и никак не е лесно. И аз никак, ама никак не съм доволна. Айде за едното (Сиси), виновна съм. Но Джак и Рижко са ангажимент и отговорност, във вида, в който аз ги разбирам. И не мога да ги метна някъде просто защото искам да бъда нормална и фактът, че една жена ги чака някъде и за да ги дочака трябва да минат няколко месеца не е извинение, за да ги разкарам. А останалите минали през живота ми - ами имала съм възможност, помогнала съм. В момента от няколко месеца не помагам на никой, просто защото нямам възможност.

Само не разбирам защо предизвиквам чак такива дискусии тук?!

Какво стана с кастрирания котьо междудругото? Темата е за него в крайна сметка май...



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: denii]  
Автор Fosi (непознат )
Публикувано19.06.09 22:38



Да аз съм, баннатия

и ако обичаш бъди по остра в тона си, че така ми се губи желанието за спор. Знам че се опитваш да помагаш на живи същества, но май е малко прекалена любовта ти според мен, каккто вече казах няколко пъти.
Не пиша много по темата, но според мен спора тук се изчерпи, ще се включа в друга, може би със същите брътвежи . Peace



Тема Re: Моля, успокойте менови [re: Fosi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.09 23:04



И какво - всеки път като пускам тема, да се озъртам за теб? Каква е тази нужда да спориш и защо пък точно мен набеляза? Не можеш ли да приемеш, че на света има различни хора и всеки един от тях има разлчни хобита, неща, които правят, за да се чувстват добре. Ми, тва е моето хоби, наред с реденето на пъзел например. Не те чувствам достоен съперник и наистина нямам желание да "спорим". Не за друго, ами доводите ти са ми твърде обикновени и прозаични - "хората, та хората". Едно време с един друг потребител спорихме горе долу по същите теми, но някак бе на друго ниво - та, виж поразрови се в архива и ще видиш, че всички тези неща вече съм ги казала и повторила. И не мога на всеки един новодошъл да обръщам поредното скандалджийско внимание. Все пак имам мания и 5 котки ....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.