Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: търсянови [re: Megas]  
АвторBлaди (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 21:50



Здравейте!
Много бих искала някой да ми подари 2 пухкави котета ( като персииските), искам женско, а другото е за една роднина,няма значение какъв пол.
Много одавно си търся такова, но са прекалено скъпи :((
Аз живея в Кърджали, но често пътувам до Пловдив и не ми е проблем да отскоча някаде на близо. Много Ви моля да си направя подарък за Коледа:))))
Може да ми пишете на lotr_fenka@abv.bg
Oчаквам Ви! :)) Поздрави!!!



Тема Re: ОБЯВИ: подарявамнови [re: Megas]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано24.12.06 12:20



Пускам това защото ми бе писано за тези котета.

котетата са смеска между улична котка и египетско мау мау много са красиви със симетрични шарки
търсете човекът на този маил адрес.

kriso jelkiasd <k9201316743@abv.bg>



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано29.12.06 15:37



Подарява се мъжко коте, на 5-6 месеца, спасен след счупвено краче. Вече се възстановява от операцията, кастриран е. Окраска рижава като на Гарфилд. Котето е много спокойно, мило, разбира се чудесно с всякакви видове домашни любимци. За повече информация клиника ита вет, телефон: 02 963 29 65



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: kokerka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.12.06 19:14



доведете го на експото, ако желаете и ако няма стопани до 13.01. може там да му излезе късмета. повече информация и записване на котета може да получите на cat.friends.bg@gmail.com

Помогнете ни да им помогнем!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано30.12.06 18:49



Няма да го водят там, аз само пускам обявата, защото лекарките нямат време да пишат. Ако скоро не се намери добър стопанин на котарачето /а лекарките знаят как да подбират/ едната лекарка ще го заведе на нейната вила или село, незнам точно какво има. Но котарачето е родено за апартамент и затова все пак му се търсят стопани. За съжаление аз не мога да се разпореждам с него и да решавам дали да го доведа на експото, но благодаря за помощта.



Тема Re: ОБЯВИ: търсянови [re: Bлaди]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:46



Здравейте!
Много бих искала някой да ми подари или продаде малко сиямче до 4 месеца

Skype име: miridiqnata
очаквам вашите предлогения мерси



Тема Търся си котенценови [re: didi]  
АвторLa Gata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 23:17



Търся си котенце, без значение на пол, цвят, порода, само да е под 6 месеца и да е от София. Адрес hellside@dir.bg.



Тема коте подарявам Русенови [re: Megas]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 18:25



приемете ме във вашия дом!ще ви гледам предано и вярно с големите си очи и ще ви обичам с топлото си сърце!:)
Аз съм женско коте на 1 год.,кастрирана, обезпаразитена!
Снимка:http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2026302
Който се интересува пишете на:ivoroussse@mail.bg



Тема Re: Търся си котенце [re: La Gata]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано22.01.07 21:00



мислите че под 6 и под 4-ри месеца котето няма да ви заобича ли?

Умните хора си служат с прости думички.


Тема Re: Търся си котенце [re: Sometimes]  
АвторLa gata (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 10:32



Не знам, може би страхът, че няма да те обича едно толкова малко и принципно беззащитно същество си е винаги жив. Защо според теб повечето хора искат да си осиновят бебе или съвсем малко дете, а много малко се решават на стъпката да се грижат за завършен характер? Любовта е сложна материя, пък била тя и котешката любов ( а може би именно котешката любов ) Имах котка 12 години, взех я от 3 месечна и тя си беше моята котка, а аз нейната стопанка или сестра, или както си ме възприемаше.А иначе баба ми е отявлен котколюбец, така че тя ме е съветвала как да си избирам животинката.
Днес съм на "събеседване" с три рижи котарака и дано някой ме хареса






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.