Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 15.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.06.08 15:01



това какво значи? намира се на улицата, пред магазин шкода? и къде за бога ги видя тия къщи, че аз нещо не ги съзирам? още по-малко и котки.

пс. и защо се чувстваш длъжен да коментираш всяко мое изказване? моля те, ако не можеш да помогнеш на котето или на мен със съвет, просто не се изказвай. нямам нужда от тези неща.

Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 02.06.08 15:06.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.06.08 21:30



С голям зор, понеже Мики се оказа супер дивак, котето беше върнато в дома му. Избягал сутринта когато собственикът му влиза в болница. И затова няма кой да го прибере. Вечерта на тръгване от работа видях, че са започнали да му текат лиги от стреса и категорично реших, че ще се върна и ще го закарам в някоя клиника, без значение дали го искат или не. Викнах Мечопух за подкрепа, обаче Мики направо ни разказа играта. Хем уплашен до смърт, хем не дава да се пипне и завира муцуна в стената. Появи се братът на собственика за късмет на Мики и котьо беше върнат в дома му. Докога не знам. Разбрахме се да му помогнем с кастрацията.

Пазете си котките, хора! Малко са лудите като мен и Мечопух дето ще хукнат да прибират чужди диви котки. Мики имаше късмет, че един от собствениците се появи. Ако не беше или щеше да остане в ъгъла докогато Господ му отреди или щеше да кисне в стационар месеци докато някой още по-луд реши да го осинови (силно съмнително) дивакът му с дивак. Та, пазете си животните!

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Три красиви котенца очакват своите стопанинови [re: Megas]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано17.06.08 16:08



Намерихме ги на един строеж. Деца ги бяха разпръснали из близките тревни площи в желанието си да ги погушкат. Благодарение на това, че бяха леко стреснати успяхме да хванем три от петте бебета. В началото дребосъците бяха меко казано в шок първо от гонитбата на децата и второ от смяната на обстановката, но след няколко дни съжителство може да се каже, че вече сме приятели. Тъжно ми е за майка им, която е просто разкошно същество - мила, гальовна, красива. Ако другите две диванета не ни бяха избягали можеше сега и тя да е прибрана на сигурно място. Напипвам и някаква подутина от едната страна, а от вчера и понакуцва горката. Много искам да я заведа на лекар, но засега съм с вързани ръце заради двете малки, които са още навън. Хората наоколо казаха, че подутината и била станала след раждането, но не съм убедена в това, а и дори да е така не означава, че трябва да се остави така. Бебетата са на около 2 месеца. Ето и снимки на 3-те ми съквартирантчета.







С момченцето много бързо се заиграхме. Малкия е просто разкошен. Много е игрив, смел и е закрилник на сестричките си. Ако някоя започне да мяука веднага отива да я утешава.
Ако искате някое от тези малки съкровища да е ваше завинаги, пишете на cat.friends.bg@gmail.com. Запознайте се с условията ни за осиновяване на коте на сайта ни - http://www.catfriendsbg.hit.bg/TyrsimDom.htm .



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторico_7O77 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 13:16



prodavam miasto 2 dekara s1s stopanska sgrada 330 m2 s tok i voda po p1tia goren 4iflik grozdevo



Тема Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: Megas]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано02.07.08 14:08



Малкото Хъсенце вече е напълно здравичко, минаха всички лоши вируси и инфекции. Вече сме добре охраненки, много игриви и много забавни!
Обезпаразитено е, следващата седмица предстои ваксинка.
Мислех да го излекувам, ваксинирам, обезпаразитя, поохраня и пусна в двора, но мъника се оказа изключително лесен за "дресировка". Никога не съм ползвала тази дума за котки, но малкия се учи с 2-3 опита да дава лапичка, да играе на "пляс пляс ръчички" и което за мен е изумително - след първият ден с бенто и първото показване къде трябва да се пишка и ака, той нито веднъж не се е изходил някъде извън легенчето си! Смених със силикон - знае си момчето! Та мисля, че мъникът би бил прекрасно домашно любимче, стига да се намери някой да го иска и обича, защото би било жалко да отиде отново на улицата!
Тук са малко стари снимчици на Хъсенцето, но утре ще добавя и новички!


Ако някой се заинтересува, нека ми остави координати на лична бележка и аз ще се свържа с него!



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор fdisk ()
Публикувано03.07.08 13:32



Търси се дом в София за две малки рижи котета на няколко седмици. Намерени са изоставени на улицата.
Обезпаразитени са само против бълхи засега, защото още са много малки. Не мога да ги задържа, защото имам още две котки вкъщи.
Ако можете да предложите дом, пишете ми на kelenkov@data.bg

Не знам какъв пол са, още са много малки. Намерени са в София, района между Мардид, Оборище и Евлоги Георгиев (театър София).
Телефони за връзка: 0878 496 208 (Камен). Можете да звъните и на майка ми - 0876 102 924 (Богдана) през деня в работни дни, тъй като тогава съм на работа.





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: fdisk]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано03.07.08 17:06



би трябвало да са момчета



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано03.07.08 17:23



това е глупост.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: Megas]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.07.08 15:16



Класическо тигърче търси дом и добри стопани. То е само на 2 месеца, много миловидно и безкрайно гальовно. Момиченце е. Намерено е под капака на кола на оживен булевард. След като 24 часа плачеше жално там, го измъкнахме и настанихме в един заграден двор където все още е рисковано да остане. Обезпаразитено е външно и вътрешно.

За контакти - cat.friends.bg@gmail.com

Сдружение Приятели на котката





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: fdisk]  
Автор fdisk ()
Публикувано14.07.08 23:01



Котетата вече са осиновени




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.