Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 05.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторmalisha (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 03:55




Редактирано от Hepaзбpaнa! на 27.11.07 09:24.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Автор Kpивиндeл (пазя си нервите)
Публикувано05.11.07 22:42




Изтрито по желание на юзъра.

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 10.01.08 17:18.



Тема Подарявам женска сиамска котканови [re: Megas]  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 13:21



Женска сиамска котка, кастрирана, на 5 години с хигиенни навици. За контакти: vaskogogov@gmail.com

Котето е в София. Единственото условие е новият и стопанин да се грижи добре за нея. Всякаква нужна информация ще бъде дадена допълнително.



Тема За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: Megas]  
Автор smiling_lady (дългокоска)
Публикувано14.11.07 13:48



Обявата вече не е валидна

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 06.12.07 16:32.



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: smiling_lady]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано14.11.07 14:15



Я виж тази тема в друг форум

. Вярно, че е малко старичка, но кой знае. Може хората още да не са си намерили коте, а и не оставам с впечатление да държат на порода. По-скоро на някакви външни белези, на които твоя котанчо напълно отговаря. Аз ще пиша там с препратка към твоята обява. Ако евентуално се стигне до взимане на твоето коте, поинтересувай се само от какво е починало предишното.



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: MechoPuh.]  
АвторCмaйлинr Лeйди (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:38



Звънях, но никой не вдига. Ще продължа. Благодаря ти!

Страничен въпрос към модератора - пуснах същата тема и като отделна нова тема в клуба, а пък сега не я виждам. Дали е изтрита или аз нещо не съм си свършила работата както трябва?



Тема Re: За пръв път виждам такова коте, а вие?нови [re: Cмaйлинr Лeйди]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано14.11.07 14:48



Не е изтрита, явно не сте я пуснали както трябва





Тема podariavam bebe angoraнови [re: Megas]  
Автор malecka (минаващ)
Публикувано18.11.07 01:00



mnogo puhkavo sivo i bialo sladko galiovno samo marka i se gali i e bebe si tarsi mili stopani.telefona mi e 0878876763

krumova



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: Megas]  
Авторmalisha (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 04:57



Здравей, мога ли да ти благодаря първо за страхотната тема която си открила, и за която съм сигурна че помага на много хора, а най-вече на животни, а и също така да те попитам, как бих могла да премахна пост-ната тема от форума? Ника ми е malisha а темата е "Красив сиамец търси дом" от 1ви ноември. Пусната е като тема във рубриката търси/предлага. Той е вече задомен, надявам се щастливо, но аз въпреки това продължавам да чета форума всяка вечер, но исках да сваля обявата, защото знам че заема пространство. Благодаря ти много предварително, продължавай в този дух





Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партнови [re: malisha]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано27.11.07 09:23



Здравей,
Ще изтрия обявата ти






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.