Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: В тази връзканови [re: Solar Wind]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано07.04.11 22:59



За суха кожа на ръцете съвсем скоро намерих подходящ крем. Български е, билкова козметика. Масажен крем Дикрасин. Единственият, който досега ме е спасил от сухите до кръв ръце през есента и зимата.
Иначе темата е мноого интересена и много женска. Не мисля за себе си като за остаряла. И аз, като Мишелина, се харесвам и се чувствам добре в тази възраст, както съм се чувствала добре и по-рано. Не очаквам с ужас всеки следващ рожден ден, защото се надявам хубави неща да ми се случват... Не съм свикнала с комплименти и, може би, заради това, когато ми дадат по-малко години от реалните ми, хич не съм положително впечатлена. Честно казано, далеч не ми пука на кой как му изглеждам. Важното е аз да се чувствам добре, мъжът ми да ме харесва, одобрението на другите хич не ми е необходимо.
Иначе за работата ми е по-добре да съм по-възрастна. Младостта не върви с мъдрост, според българите. Предизвиква повече завист отколкото вяра. Така че, какво им има на 30те, на 40те?
За радост все още не ме е заболяло нещо сериозно. Това, със сигурност, би ме приземило.



Тема Re: В тази връзканови [re: tswete]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано07.04.11 23:41



Благодаря, Цвете! Ще потърся този крем, дано се намира във Варна.

В чудо съм се видяла с тази суха кожа, ръкавици ползвам като мия чинии и пак кожата е ужас. Сапуни какви ли не сменях, кремове ... нищо.



Тема Re: В тази връзканови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано08.04.11 09:50



А в БГ Виши е по скъпо от Юсерин. Аз освен двете марки съм ползвала също Гарниер и Лореал.



Тема Re: В тази връзканови [re: Solar Wind]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.04.11 09:56



Има един Cold крем на Avene, сестра ми него ползва, а тя имаше страхотни проблеми с ръцете и така и никой лекар не можа да каже от какво.
Аз щяхда питам Заира на каква скъпа коцметика е заложила, че спомена по-горе. Аз традиционно за сега дневен крем, околоочен и май е това. Взех си един антипигментен на Skin doctors, доволна съм, но не съм сигурна дали мога да го ползвам дълго.



Тема Re: В тази връзканови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано08.04.11 10:02



Не знам колко се впечатлявате от такава информация, пък може и да го знаете този сайт, но все пак го пускам






Тема Re: В тази връзканови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано08.04.11 10:33



Аз се бях засили по едно време за антипигментни, но се спрях. Страх ме е от разните химии вътре, не че много знам какво има и как действа

. Но някак гледам по-леки неща да ползвам



Тема Re: В тази връзканови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.04.11 10:43



Този специално не мисля, че е много агресивен. А и при мен не е точно пигментация...но ми харесва как стои на кожата, не ми е мазен, не ми изсушава...даже точно преди малко гледах един от марката с фактор дневен и май направо ще поръчвам :)



Тема Re: В тази връзканови [re: flor4eee]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано08.04.11 11:30



Юсерин околоочното е 20 и нещо лв. тук, дневният хидратантен около 30. Стигат ми за доста време, ако половинката не се маже


Сега се сещам, че преди няколко месеца от любимия ми китайски магазин в София на Пиротска си взех крем за лице с японска вишна за ок. 7-8 лв.и останах адски доволна, кожата направо сияе. Но аз по принцип си падам по подобни експерименти, особено източни Да не говорим за пастите им за зъби със зелен чай, сутрин като си измиеш зъбите, много дълго след това усещаш страхотен вкус в устата.



Тема Re: В тази връзканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано08.04.11 18:40



Знам го този магазин! От нещо друго оттам доволна ли си? Има много козметика, но мен малко ме е шубе..



Тема Re: В тази връзканови [re: Solar Wind]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано08.04.11 19:12



Аз от Варна съм го купила. Мисля, че 8 лв. или нещо такова беше. От билковата аптека в гръцката махала, много близо до Дръзки. Няма в този крем парабени и тем подобни, стара изпитана рецепта е. И тук в София случайно видях къде го продават. Така че съм се заредила. Много проблеми имах досега с кожата на ръцете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.