Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Женска теманови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.04.11 23:20



Хахаха, Дес, нека има и малко изненади !



ГолЕм майтап е историята с твоя ухажор.
В Бг мьжете определено са по-големи флиртаджии, там жената не остава незабелязана по улици, офиси, заведения. В Немско това липсва и 4естно казано, нямам против понякога от невинен флирт, зака4ка , подобен на Десиния.

И мен ме притеснява мисьлта за крити4еската - емоционален 4овек сьм, през пубертета в мен бушуваха големи бури и пред4увствам как няма да остарявам лесно... Да се надявам дотогава медицината да понапредне с хормоналните лекарства, та да ми е по-леко.

Редактирано от -Randi- на 04.04.11 23:27.



Тема Re: Женска теманови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано04.04.11 23:25



Хахаа, то имаше и още - покани на ме на няква станция, забележи!!!!!!!, която наскоро купил. Да не казвам костюма му обаче от коя балканска беше...хахахах.
Яд ме е, че ну казах, че аз пък съм правнучка на Райна княгиня!

Междудругото той ноистина е племенник на въпросния голям наш трагичен поет, известен с любовните си драми...

Сетих се нещо, което смятам има голяма роля в моя живот - музиката, която обичам. Смятам съвсем не на шега, че тя ме енергизира и подмладява страшно много! Винаги ще бъда меломан, просто е част от мен.



Тема Re: Женска теманови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.04.11 23:31



"...то имаше и още - покани на ме на няква станция, забележи!!!!!!!, която наскоро купил. Да не казвам костюма му обаче от коя балканска беше...хахахах.

Яд ме е, че ну казах, че аз пък съм правнучка на Райна княгиня!

Ох, смЕЕЕЕх...

Старост-нерадост ли ???



Тема Re: Женска теманови [re: dessbess]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано04.04.11 23:40



Хъм. Промяната понякога прави вълшебства. Дали критическата ме е хванала, не зная. Но се чувствам като преродена, нова, дечко - с диадемка с цветенце в косите....може да ме объркаш с някоя тукашна тийн. Пък и нали козирожките се подмладяваме с времето. Никой не ми дава 35+. Направо бяха със зинала уста, т.к. на последният си РД и на поканата и на тортата натъртих годинките с ей такива цифри. Дано продължавам в този дух....да остарявам.





Тема Re: Женска теманови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано05.04.11 09:11



Мен на скоро в един и същ ден ми се случи две жени да се изумят като им казах, че съм на 39

. Стана ми хубаво. Колегите също мога да кажа, че ме възприемат не като на почти 40

Мен по ме притреснява факта, че започнах да живея като лелка, не толкова, че може да изглеждам такава или се чувствам.

И мен като Деската ме притеснява точно това - какво ще правя като пораснат децата. Сега Борис го няма и на мен ми е супер странно и празно. Гледам не да поразпуснем малко, а какво можем да свършим поизостанало



Тема Re: Женска теманови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано05.04.11 09:20



Ако сами не се оплачем и успокоим кой друг ще го направи :)))
Изчетох ви, много хубави неща сте писали...скоро ще навърша 37, ама не се чувствам на толкова...не че знам как да се чувствам. Яна го е казала точно и важи за мен, не ме плашат годините...обаче болежките, които се появяват с тях направо ме плашат. Заседналия живот, които водя все повече ме кара да се чувствам на моменти остаряла. И по-лошото е че аз съм трудно променима на ежедневие, телец съм, дай ми да си полегна с книжка или с филмче...хубавата храна ме увлича...знаете как е :)
А децата, ами растат си. Сега съм без двете и да, липсват ми...но пък вечер не ми се налага да приспивам едното, да скачам полусънена да слагам на другото да вечеря след тренировка...някакси вечерите са ми по-спокойни и съответно сънят ми по-пълноценен. Малко е егоистично наистина, но...
Имам си забележки по външния вид, от няколко години ми се появиха разни дерматологични неща по кожата и някакси не намирам време да отида да ги оправя. Самата процедура е ужасно неприятна и май това ме възпира. Килограмите ... нямам воля да ги боря, лигавя се с тази 90-дневната, ама по-скоро нищо не правя :)



Тема Re: Женска теманови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано05.04.11 10:05



Хаха, Дес, направо ме разби с това "Лелка, ама симпатяга"





Тема Re: Женска теманови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано05.04.11 10:33



"Абе, не е съвсем така- някой може да се 4увства на 25, а всъщност да е на 40. Е, като вьншен наблюдател няма да мога да се сьглася с оценката на този някой."

С това съм съгласна, на мен всъщност именно това ми беше по-интересно, външните белези на остаряването.

Иначе аз последно смаях едно 19-годишно хлапе като му казах, че съм почти на 32 (като си на 19 възрастта над 30 си изглежда сериозна). Но пък 24-годишна девойка ми даде 28, не знам да се радвам ли, свикнала съм повечко да ме подмладяват...

няма угодия. Ала-Бала дет вика, поне ние сами да си се успокоим...



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано05.04.11 11:00



Аз всеки път се топя от удоволствие като видя жена над 35, чиито очи пламтят като на 20 годишна - наред с всички бръчици, кръгове под очите и заоблено дупе, този хъс за живот ги прави големи чаровници! Отдавна спрях да обръщам внимание на първите белези на "помъдряването", че за остаряване още ни е рано, хиля се като тиква непрекъснато и оправдавам всичко с това, защото грижи за лицето си полагам редовни

Справих се и с болките в ставите, с килцата почти и въобще сега се чуствам по-млада, отколкото някога съм се чуствала през последните 3-4 години - на всичкото недоспиване и тичане кипя от енергия. Не ме интересува на колко изглеждам и не отдавам значение на това, какви годинки ми лепят - аз въобще не мога да преценявам възрастта на хората и не се обиждам ако ме повишат малко. Но ще си призная, че бягам от такива жени, които се състаряват умишлено, от вечно мрънкащите, от вечно недоволните - побъркват ме и не ми стига въздух в тяхната компания. А такива за съжаление и сред младите - много! Всяка възраст си има своя чар - бяхме на 20 - насладихме им се, бяхме на 30, сега е ред на 40-те - да вкусим и от тях с удоволствие!





Тема Re: Женска теманови [re: mishellinna]  
Автор lilka_35 (минаващ)
Публикувано06.04.11 16:00



Страхотна темичка. Аз много рядко пиша, но всеки ден ви чета. Всяко жена би се почувствала прекрасно, ако и кажат, че изглежда по млада. Аз съм на 36 години, но винаги за моя радост са ми давали по малко /козирог

/. Дори преди час, имах среща със свекърва ми в един магазин и когато отидох, тя вече беше там и говореше с продавачката, която ме изгледа и каза това ли е снаха Ви. Че тя прилича на ученичка. Това искрено ме разсмя., е и повдигна самочувствието ми /което по принцип си е нисичко/.
И мойто дупе е заоблено, макар че все гладувам и чат-пат спортувам, и аз имам кръгове под очите и по някоя друга болежка, но не се давам. Дай Боже да имаме още много десетилетия пред нас и независимо как изглеждаме дебели, недоспали или улисани в тревоги винаги духът ни да е млад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.