Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Женска теманови [re: lilka_35]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.04.11 16:03



на мен преди малко ми предложиха в една книжарница сборник за кандидатстуденти?!?!?! доста се опулих, при това жена

... как да не я почерпиш





тинтири-минтири

Тема Re: Женска теманови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано06.04.11 22:27



Хахаа, интересно ми е да чета, но мнение няма да изказвам, че маи ми е ранично още на мен

само да кажа, че мойте гьрди сьщо избягаха като свалих кг сега след диетата преди като бях по "закрьглена" си бях супер в тази област, сега сьм пак на сутиени с подпльнки и т.н. но каквото е такова. Искам и аз като родя още едно дребно да ходя да си оправя корема, че тия решетки по корема ми след детето немога да ги дишам и тогава сигурно ще се замисля и с гьрдите ми да направя нещо... може би наи болната тема ми е корема откакто родих............ много ми липсва обичката ми и кьсите блузки, но пьк си имам едно щастие което като погледна и й видя малката сладка усмивка се успокоявам, че е имало за какво...но все пак си ми липсва на моменти. Друго си е да нямаш реше на корема, а да ти е готино и стегнато, сега колкото и да свалям няма да изчезнат от самосебеси...за сьжаление.
Това е от мен по темата, хаха, за брьчки и други работи засега не мисля, може след някоя друга година и мен да ме удари................................



Тема Re: Женска теманови [re: bggal]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано07.04.11 09:49



Не те ли е страх от корекции - особено на гърдите?

Моите са малки и винаги ходя с подплънки, обаче и през ум не ми минава да си правя операции.




Тема Re: Женска теманови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано07.04.11 10:14



Мен ме е страх, а искам само повдигане, импланти не бих си сложила.





Тема Re: Женска теманови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано07.04.11 11:12



Леле, мен от зъболекар ме е страх, какво остава от подобни процедури...



Тема Re: Женска теманови [re: flor4eee]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано07.04.11 18:04



От началото на 2011 година се боядисвам, не си харесвах белите коси, сега съм отново с тъмна коса, моят цвят е патладжан


През Март 2011 навърших 33 - сега съм "една жена на 33" - чувствам се великолепно и все по-добре в кожата си
Заирка, а пък на мен в трамвая преди няколко дни един мъж, видимо на наша възраст, раздразнено ми каза, побутвайки ме - "Дръпни се, момиченце!

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема В тази връзканови [re: flor4eee]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано07.04.11 18:53



каква козметика ползвате? Аз като че ли се ориентирам предимно към медицинската. Не скъпата, а Eucerine, примерно, ми пасва идеално на джоба и на кожата. Засега ползвам околоочен и дневен хидратантен, нощни и други екстри все още не. Разбира се, крем за ръце ползвам задължително, лосиони за тяло и други глезотийки също





Тема Re: В тази връзканови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано07.04.11 19:11



Хубаво подхвана темата за козметиката, тъкмо ми е на дневен ред.
Аз съм на една серийка на Гарниер в момента, жълта, против бръчки - дневен, нощен и околоочен, видях, че я рекламират по бг тв, но свършва и се чудя какво да си взема. Почти си купих Youth Code на Лореал наскоро, но ми се стори, че е прекалено агресивен, по-скоро за жени около 40-те. Някой ако го ползва, може да каже


Не знам в Бг, но тук Юсерин не е евтина козметика, едно кремче е около 30 евро. Не че са чак толкова много, предвид, че с тоя крем ще карам половин година минимум. Бих ги дала, ако знам, че ще ми пасне... но като за експеримент ми се виждат доста...
Иначе, лосион за тяло така и не мога да се науча да ползвам редовно. А имам страхотен Келвин Клайн



Тема Re: Женска теманови [re: tani4ka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано07.04.11 21:08



Ами никога не сьм правила такива работи та незнам да си кажа честно как ще сьм като дойде момента да реша какво искам да правя на 100%

освен татуировка и пробиване за обици друго ехтремно не сьм правила, по скоро го казах от гледна точка на това че за мен и пластична операция е опция ако някои човек не се чувства добре с това което има или както изглежда. А и с моя мьж сме си говорили много пьти, че може да си оправя корема така след като не се чувствам добре с нацепен корем, а ходя ли да оправям корем (ако някога стане след 2рото дете евентуално) бих си направила и гьрди, ако ще е гарга да е рошава.

Много пьти сьм си мислила какво ако и аз се окаже, че имам рак на гьрдата след години, както майка ми имаше, както леля ми, както баба ми е имала?! Какво ли ще стане с новите ми цици хахаха. Абе незнам, не сьм се замисляла много сериозно над вьпроса, просто ми се вьрди в главата като опция.



Тема Re: В тази връзканови [re: flor4eee]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано07.04.11 22:05



Поискай си тестерче в някоя аптека, пробваш и преценяваш.
Аз ползвам Авен и Ла Рош, но не съм постоянна

.
За ръцете ползвам каквото ми падне, зле ми е кожата и подбирах преди, но нищо не помага .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.