Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Содена питканови [re: Zori_D]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.10.10 12:36



Зори, честита ви именичка, да е много здрава и усмихната

!



Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано14.10.10 13:40



Нито една снимка нямам разпечатана на хартия, марак че много ми се иска, но все ми се струва много сложно да отида до фотото... Иначе и аз съм фен на старомодния начин на разглеждна на снимки.
Преди година и нещо ни се скапа компа, всичките снимки заминаха (може и да могат да се спасят, но няма кой да занесе компютъра на ремонт). Добре, че в снимка.бг имам доста от бебешкия период на Тоби.



Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.10.10 13:45



Флорче, виж този сайт, аз го ползвам редовно, плащаш доставката на 100 снимки и за 1 седмица са при теб. Трябва ти само време да си организираш 100 снимки за вадене всеки месец :))



Регистрацията отнема около минута :)



Тема Re: Содена питканови [re: Zori_D]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.10.10 13:48



Честит имен ден на малката палавница!Да ви е жива и здрава и все така усмихната!







Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.10.10 13:51



Аз ги направих наскоро двете албумчета и то, защото бях на ръба да изгубя всичко, тъй като се скапа компа. Добре, че запазиха информацията, свалих ги веднага и извадих по няколко снимчици от всеки етап и значими моменти от живота им досега. Наистина е друго като си разглеждам албумчетата







Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано14.10.10 14:02



Ние все още не сме вадили хартиени снимки, но бабите и дядовците - да. Ние им пращаме дигитални, те си правят албумчета



Иначе съм решила след някой и друг месец да отидем да ни снимат тримката в някое студио, че нямаме професионална снимка все още.



Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано14.10.10 14:38



Регистрирах се.
Колко ти излиза доставката на 100 снимки? Само за това ли се плаща, за самото разпечатване не, така ли?
Иначе имат и разни хубави идеи за подаръци, може да се възползвам да направя нещо на нашите за Коледа.



Тема Re: Содена питканови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано14.10.10 14:39



Честита именичка, Зори, със здраве да си носи името и да е все така чаровна и лъчезарна!



Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.10.10 14:44



Копирането на 100 снимки месечно е безплатно, формат 10/15 см (6/4 инча). Има и други безплатни неща - снимки с друг размер, разни техни артикули, ако си влезеш в профила, ще видиш списъка. Но и да си платиш повече снимки, пак излиза на сметка - 1 снимка е 0,06$, а в нашето фото е 40 ст

. И да - за безплатните неща се плаща само доставката по ценоразписа им. На мен 100 снимки ми излизат 5,99$, което си е направо без пари, особено сравнено с цените на снимките тук!
Аз мислех да направя фотокниги, но специално от този сайт излизат скъпи. Онзи ден разглеждах, но не видях да има календари, а ми се искаше да направя за подарък на бабите.



Тема Re: Правите ли детско албумче?нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано14.10.10 14:49



а качеството на извадените снимки как е? Защото като цена наистина е страхотно. Аз вадя над 100 снимки и ми излиза по 0,29лв снимката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.