Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Пътят към перфектното тялонови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.02.09 10:33





Айде на чисто.
Наси браво миличка, за пореден път се гордея с теб. Работеща дерзай скъпа, че сезона за разсъбличане чука на вратата. Чери, малко апатично ми прозвуча поста ти, не се отказвай лятото е най-лесният сезон за сваляне, дори да не е Дюкян, а само на салатки например с малко месо и пак ще си сваляш. Вихрогонка аз за зимният период качих 4 кг. и то след Дюкян, така че не се качва бързо след него всичко си е до организъм.
Аз вчера и днес съм на пълен глад и от утре ще почна на Дюкян, че не се понасям вече






Редактирано от jana на 22.02.09 10:39.



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор snich (top4o)
Публикувано22.02.09 14:19



Умишлено ли не ме включи в списъка


Все още съм на линия.Неотслабваща,но стараеща се Днес отново съм в МЦ и ме изкушават разни лакомства,НО все още не съм се предала - гледам,преглъщам и си чопля пилешкото бутче
А ти стига се мъчи с тези диети - ще изчезнеш вече



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано22.02.09 16:46



момичета, а тиква може ли да се яде в ПЗ?!?!



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано22.02.09 16:52



Принципно казват, че не, тиквата била плод. А и френските не били така сладки като нашите...честно казано, смятам че от веднъж нищо няма да ти стане. Едва ли ще изядеш една тиква.





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано22.02.09 18:38



Ала-бала ти е казала,но и аз да потвърдя - не се яде тиква,но не е болка за умиране,ако хапнеш.Само те съветвам да опиташ да изкараш първия месец съвсем стриктно,за да си задействаш метаболизма колкото се може повече.После ще ти е по-лесно





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.02.09 19:13



Да умишлено не те включих защото не те слагам към диетуващите вече, в супер форма си си и не ти трябва повече


Ами тежат ми тези 4 килца и не се чуствам тамън



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор snich (top4o)
Публикувано22.02.09 19:29



Ауууу

Поласкана съм
На теб 4,на мен 10 ми тежат.Благодаря все пак



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано22.02.09 20:08



Момичета от утре и аз съм на Дюкан. Щом може по капачка олио в салатата минавам на нея.

Мисля да направя ударен период 5 дни, но се чудя за втората фара как да редувам дните. За сега съм се спряла на варианта 5/5. Вие как ги редувате? Снич и аз се боря за - 10кг.Надявам се тоя път да се отърва от тях за винаги!



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.02.09 20:27



Отказа ли се от японското?





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано22.02.09 21:05



Ами да отказах се. Него не мога да го комбинирам със спорт. И се чуствам супер изтощена с него. Иначе вярно много бързо се сваля с него. Но от цяла седмица съм в яка дилема. Колкото повече мисля за Дюкан толкова повече се навивам за него. Защото реално шанса да върнеш кг след него е доста малък тъй като третата фаза за задържане е много дълга. А не ми се ще да сваля пак бързо и след време да ги върна отново. Та мисля да пробвам с Дюки и да видя какво ще стане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.