Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано24.02.09 11:37



бях се замислила и аз по едно време за Дюкан, че са ми останали едни 3 кг, които се оказват много упорити, но искам да ги махна до лятото. та затова питам...
Браво на теб, че си се навила да диета за някакви си там 4 кг, аз си те разбирам, че ти тежат, нищо че кг и мерките си звучат добре.



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.02.09 11:49



Ами 3-4 или 5 няма значение свалят се доста незабележимо тези кила с Дюкян, поне за мен, а икачването е трудно после особено ако си правиш четвърта фаза старателно. А за лятото това ти трябва





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано24.02.09 11:55



Да, ама аз вървя по някакъв друг начин - започнах от корема и талията. Краката, ръцете и дупето почти не мърдат.
Дано бюстът да оцелее...

To hear, one must be silent.


Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Davie]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.02.09 12:23



Е това е най-добрият вариянт отколкото да заприличаш на буре с щеки





Тема Re: Аз започнах от вчера на ...нови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано24.02.09 13:53



Мерки не казвам щото такова освинване не е имало през живота ми. Вчера издържах геройски с лек главобол. Но открих че не е толкова трудно още повече че нета е пълен с рецепти и то лесно изпълними. Така че след ударния ще кажа какво е положението като свалени кг.



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.02.09 15:10



а това със сантиметрите не се бях сетила...
ще си направя една екселска табличка с тях и теглото


а вие стискайте палци

остават днес и утре ударен и после минавам на ПЗ - ще карам 5/5 щом е най-удочно за много гилограми... за сега не ми тежи, щото съм си хищтник... въпреки, че вчера така ми се допи едно портокалово фрешче в жегата



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.02.09 15:13



Жега???? Завидях


Поздравления за поти свършен първи режим , премери се утре и сподели колко свали от него, да ни мотивираш малко



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: jana]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано24.02.09 15:25



Добре, че станахме много, да ме мотивирате да се стегна и аз!





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.02.09 15:34



Стягай се да не дойда да те стегна аз





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Davie]  
Автор snich (top4o)
Публикувано24.02.09 20:09



Бях започнала да усещам разхлабване на дрехите след първата седмица още.В края на първия месец си взех мерките и бях свалила 10см от талията и 8 см от дупето.Само тези мерки вземам,защото там най-ме тровят мерките.После продължих доста през пръсти режима и въпреки това сега талията ми е -18см,а ханша - 15см. Мерките,които гоня са 45кг 82/60/88.Това са ми мерките от преди да родя.До там имам още 10кг ,10см от гърдите,14см от талията и 8см от ханша

Само да уточня,че талията си я вземам под пъпа (корема демек) И за да не чуя пак опасения,че ще изчезна ,искам пак да кажа,че съм само 157см висока.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.