Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И днес заблудих гладанови [re: snich]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано25.02.09 14:07



И аз засега съм много примерна.

Вчера на закуска кафе с мляко и овес. трици, на обяд - кисело мляко и варено яйце, на вечеря извара и яйце. Че не си падам много по месото, ама за днес ще пекна нещо, че ми стърже стомаха.
Яна, Снич ме е изпреварила, но днес и аз пробвах т.нар. палачинка с овесени трици и стана доста добре. Само дето аз слагам едно яйце и вместо кис.мляко - прясно мляко. Понакиснах малко триците - около 5 минути и после с яйцето - на тефлоновия тиган.
Работеща, овесени трици има във "Фантастико", ако ти е близо, на щанда с диетични и диабетични продукти.




Тема Re: И днес заблудих гладанови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.02.09 14:21



Определено с прясно според мен, но или да ги свариш малко или да се накиснат хубаво. С малко подсладител и канела прилича на ориз с мляко.



Тема Re: И днес заблудих гладанови [re: mimy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.09 14:23



Да бих си ги направила, но почивните дни като съм у нас. В офиса нямам време за такъв тип глезотийки, а ми се ядат топли да ги правя в къщи и да нося насам

Мерси ще ги спретна



Тема Re: Я тук да се яви Чери, да стъпи на килиманови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано25.02.09 14:39



Ами да, имам обяснение. Както се вижда много ясно - изяла съм само рибата, при това без главата. А картофите, които са задължителна гарнитура, не съм пипнала.

Поне до момента, в който беше направена снимката.


За заслужилите.....

Тема Re: Я тук да се яви Чери, да стъпи на килиманови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.09 15:25



Добре, че мишелинката ти подсказа





Тема Re: Я тук да се яви Чери, да стъпи на килиманови [re: jana]  
Автор mishellinna (пухчо)
Публикувано25.02.09 15:32



Янскииии, ако Дюканчо ти действа така инквизиционно, направо го спирай! Ти и преди не си поплюваше, сега пък съвсем!


И за да не ме погнеш и мен да се отчета:
С никакви диети, а с режим на храненето, с много вода и малко упражнения за около седмица съм -2 кг! Устройва ме идеално!





Тема Re: Я тук да се яви Чери, да стъпи на килиманови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.09 15:34



Ха ха да ставам все по-зла нали знаеш че злобните хора са слабите, щото вечно са гладни





Тема Re: Я тук да се яви Чери, да стъпи на килиманови [re: jana]  
Автор mishellinna (пухчо)
Публикувано25.02.09 15:44



Зла та нИщА! Качвай 10-те килца и отивай при Оскар-ките!







Тема Re: И днес заблудих гладанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.02.09 16:19



ако знаете само колко ви обичам


днес ми е последен ден от ударния режим и съм -4кг
направо не можах да повярвам на кантара нали съм болна и пия лекарства, мислех, че заради тях 1ва фаза няма да има никакъв ефект, ама не...
утре ще имам окончателния резултат

иначе току-що опикох бабината питка леко подюканчена и стана страхотна - поне ухае божествено чакам дробчетата и отивам да ги омета



Тема Re: И днес заблудих гладанови [re: incendio]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано25.02.09 16:39



Браво, Инсендио! Дано килцата падат така лесно и по-натам, за да те държи ентусиазма!


Аз съм взимала трици от различни места, и мисля, че тези в Пикадили са най-вкусни, те са по-едри...
На второ място класирам тези във Фантастико, и на последно едни фини, от диетичен магазин. С тях определено ми се повдига.
Но и аз правя като Нас, в половин кофичка кисело мляко сипвам 3 лъжици , бъркам и след 1 час ги изяждам.
Вие по-колко яйца на ден консумирате?


Лелеле, как само се оживи темичката, а?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.