Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Nasinda]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано23.02.09 17:11



На теория основното действие на овесените трици не е за улесняване на ходенето до тоалетна. Такава работа в по-голяма степен би трябвало да вършат водно неразтворимите фибри каквито се съдържат в пшеничните трици например. Овесените трици съдържат водоразтворими фибри, които "образуват гелоподобен слой около храната в стомаха и по този начин забавят всмукването на глюкозата, холестерола и триглицеридите в кръвта".
От друга страна ХУСК съдържа водоразтворими фибри, а е точно за "тоалетния" проблем. Иди че разбери...
На мен овесените трици не ми вършат никаква работа за WC-то и се наложиха по-драстични мерки.



To hear, one must be silent.

Редактирано от Davie на 23.02.09 17:23.



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Davie]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано23.02.09 18:52



Аз пък никъде в квартала не можах да намеря овесени трици и накрая си взех пшеничени. Ще карам с тях докато не намеря овесени. Надявам се че не е проблем.

Мими радвам се че ще сме заедно. А дано тоя път се отървем от гадните излишни кг. И да е за винаги!



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: snich]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано23.02.09 19:04



Снич много благодаря за рецептите. Улесни ми живота ама много! Имаш едно много голямооооооооооооооо гуш от мен!



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.02.09 00:51



Лучен супа

сваряваш 2 голями глави лук разрязани на 4... когато е готов лука пасираш, добавяш сол на вкус, магданоз и застройваш с едно яйце... поднасяш топла с лъжица студено кис. мляко за дюканки и сметана за останалите в сем.





Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.02.09 00:54



единственото не-режимно, което приемам е разтворим аспирин с вит.С - знам какво садържа, но няма начин без него



дюканките имат един блог с много хубави рецепти... аз харесах доста неща и нямам търпение да ги пробвам... за съжаление повечето изобщо не са за стриктен режим и садържат "вредности"



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Nasinda]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано24.02.09 00:59



наси, благодаря за информацията, а след 7те ударни дни, коя според теб е най-подходящата комбинация за режим П/ПЗ?!?! имам да свалям 30 кг


вече свалих 3 за 4 дни



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.02.09 07:58



Най-удачен е варианта 5/5, можеш да започнеш с него, ако ти идват много 5дни П в поседствие можеш да минеш 3/4 или 2/5. Аз 5/5 издържах май само 1-2 пъти...после минах 2/5, защото в дните П толкова ми се ядяха зеленчуци...а в ПЗ можех да мина и без тях, ама като знам, че нещо не ми е разрешено...бунт.


Сърдечни поздравления за първите 3 кг. Настрой се че ще има дни в колебание на теглото и такива на задържане.



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано24.02.09 10:02



Хм

За повече кг не е ли по-добре дните П да са повече от дните ПЗ,или поне по равно?
Аз от самото начало знаех,че 5/5 няма да издържа и подкарах 4/3.Сега ,когато останаха 10кг минах на 3/3,че вече ми се гади само като ми спомене някой за месо
Дюканстващи ,вземайте си периодично мерките на талия,ханш,бедро и т.н.Превантивна мярка срещу овесване на нос по време на диетата. Като спреш да сваляш бързо кг ,мерките ще продължат да падат



Тема Аз започнах от вчера на ...нови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.02.09 10:23



57 кг. с мерки 89/67/90


Ще се отчета какво е положението след ударният



Тема Re: Пътят към перфектното тялонови [re: snich]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано24.02.09 10:27



А след колко време започна да губиш сантиметри от дупето и бедрата? Аз учудващо бързо свалих сантиметри от корема и талията, но дупето се инати.



To hear, one must be silent.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.