Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пренатален скрининг, женска консултация - 3 частнови [re: V.Daskalov]  
Автор veni1 ()
Публикувано17.09.07 14:05



Здравейте, тъй като имам син с вродени аномалии се интересувам мога ли да се доверя на АГ-лекар в Пловдив за достоверна фетална морфология ?

Ицо - 9.02.2001, Маргита - 21.07.2005


Тема Въпрос към д-р Даскаловнови [re: V.Daskalov]  
Автор maja (новак)
Публикувано18.12.07 19:12



Д-р Даскалов,
Не знам дали мога да се обърна към Вас. Бременна съм в началото на 37 г.с. При преглед с видеозон се установи ,че бебчето отговаря на 34, 6 г.с . Изписаха ми Дузофарм за по-добре оросяване на плацентата. Притеснява ме това ,че в листовката на лекарството пише ,че не е тествано за бременни и не се препоръчва за пиене. Вие какво смятате по въпроса.Благодаря предварително.



Тема Заключнови [re: V.Daskalov]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано02.01.08 16:39









Тема Re: 2 въпроса към д-р Даскаловнови [re: gus_gus]  
Автор zahar4eto2 (непознат )
Публикувано11.11.08 13:58



Здравейте,Д-р Даскалов!
Бих искала да попитам задължително ли е приемът на Магнерот да се комбинира с нош па? Моята лекарка ми изписа само Магнерот?Изобщо не ми обясни 4е болките отвреме на време ниско долу и втвърдяването са именно контракции.Нау4их го от упътването на Магнерот-а.Доколко са опасни тези контракции,имайки в предвид 4е съм в 16 г.с
Благодаря Ви предварително



Тема Въпрос към д-р Даскаловнови [re: V.Daskalov]  
Автор pipol4o (мама на Калини)
Публикувано12.11.08 08:34



На 06.10. беше последната ми менстуация. Веднага след като приключи ( след около седмица ) си сложих Гиназол. Изчаках още седмица и тогава със съпруга ми запонахме опити да забременея. Оказа се, че този месец ми закъснява и имам вече два положителни теста. Явно съм бременна, но сега взех да се притеснявам дали Гиназола би могъл да увреди зародиша в тези начални дни.
Благодаря ви предварително за отделеното време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.