Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: За Пловдивнови [re: Meli]  
Автор savv (непознат )
Публикувано20.09.05 09:07



Благодаря за изчерпателния отговор,
и да питам какво значи в скоро време ще се прави изследване на инхибин А - колко скоро всъщност и къде?



Тема Re:нови [re: Eva_Sh]  
Автор simna (непознат)
Публикувано20.09.05 09:17



Eва, силно ме впечатли твоят кураж за още едно дете след вече родено със синдрома на Даун! Стискам ти ръка за смелостта, но би ли споделила част от чувствата си - мисля, че могат да бъдат полезни и за онези, които нямат история с Даун, но въпреки това през цялата бременност треперят



Тема Re:нови [re: simna]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано20.09.05 11:17



Здравейте, доц.Кременски?
Въпроса ми е дали имате практика да вливате Имуновенин при два миседа, наличие на бременност и наличие на анти вета 2 гликопротеин и висок МАТ. Аз направих едно такова вливане в Плевен по съвет на д-р Конова, но тя препоръчва още две през 28-30 дни, а аз съм от София и би ми се искало да избегна пътуването. И тъй като най-напред говорих с вас по тези въпроси след втория мисед, помислих, че и може би вие практикувате тези вливания. Сега съм в 12 седмица, предните две бременоности нестигнаха и до края на 9-та, така че съм решена да направя всичко необходимо, за да спася тази. Приемам и аспирин по 80мг на ден, селен и Ел тироксин за щитовидната жлеза и нейните антитела. Моля за бърз отговор с оглед на предстоящите почивни дни.
Благодаря предварително!
Вени



Тема Re:нови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор Eva_Sh (непознат )
Публикувано20.09.05 11:40



Здравейте дoц. д-p Kpeмeнckи,

Благодаря за бързия отговор!
Непременно ще се свържа с Вас.

Желая Ви здраве!
Ева Ш.



Тема Re:нови [re: simna]  
Автор Eva_Sh (непознат )
Публикувано20.09.05 11:59



Здравей "simna",

Честно казано незнам какво да ти отговоря...
Смятам, че човек трябва да намира сили да се пребори с това, което му поднася живота колкото и да е трудно, и ако е възможно да го предотврати (за съжаление късно разбрах), но аз все пак съм оптимист, обичам децата, израстнала съм с трима братя и една сестра...

Ева



Тема Re: За Пловдивнови [re: savv]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано20.09.05 12:24



Не по-късно от март 2006 г.



Тема Re:нови [re: Beни]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано20.09.05 12:59



Уважаема Госпожо,

Приемът на аспирин, селен и L-тироксин е правилно.
За ползата от прилагането на Имуновинин няма никакви убедителни данни, поради което, водещите акушер-гинеколози в "Майчин дом" не го препоръчват и при нас няма такава практика. Моето лично мнение е същото.

Искрено Ви желая успех
Бъдете здрава
Кременски



Тема Re:нови [re: Eva_Sh]  
Автор simna (непознат)
Публикувано20.09.05 15:37



и все пак, как се справяш с детето с Даун?
Колко късно разбра?



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор simna (непознат)
Публикувано21.09.05 09:02



Доц. Кременски,
преди време ми дадохте възможност да прочета една подготвяна от Вас статия чрез форума, за което много Ви благодаря, както и за изключителното човешко отношение по време на личната консултация по-късно (аз бях случаят с плацентата превия и двете гълтания на езика). Връщайки се към статията обаче, си припомням, че исках да Ви задам два въпроса:
1. Има ли случаи на Даун при близнаци?
2. Щом 80% от Даун се раждат от майки под 35 г., защо е тогава тази истерия за по-възрастните жени?
Предварително Ви благодаря за отговора.
Лек ден и по-малко проблемни консултации! :)



Тема Re:нови [re: Eva_Sh]  
Автор Suahili_titi (непознат)
Публикувано22.09.05 11:42



Zdravei Eva,
ti naistina si mnogo silna.
Minaloto liato rodih momichenze s hromozomno zaboliavane i to pocina na 43 den sled razdaneto.
Ne moga da go preziveia. beshe parva bremennost. Mnogo chakano dete i zeliat mi zivot kato che li se srina pred ochite mi za tezi dni.
sega oitvame pak sas sapruga mi, no ne se poluchava. Hodia nai redovno na genekologichni pregledi i vsichki kazvat che nishto ne mi prechi da zabremeneia pak no sam mnogo labilna i taka niamalo da stane/dokato ne se otarsia/ot sluchiloto se.
Mnogo e trudno, no samo chovek, koito go e prezivial moze da razbere.
Prodalzavai da si silna i az vseki den si povtariam tova.
Pozdravi




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.