Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: simna]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано29.08.05 18:00



Уважаема Госпожо,

Мойте искрени съчувствия за случилото се.

Хистопатологичният анализ се извършва при нас за не повече от 7-10 дни. Предлагав Ви да обсъдим проблема с всички резултати на място.
При мен консултациинте са безплатни.

Бъдете здрава
Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: guergova]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано29.08.05 18:05



Уважаема Госпожо,

Какъв е изчисленият риск за Даун, който задължително трябва да присъства на Вашия резултат.
Къде е правено изследването?

Изследването може да се интерпретира надеждно, само, ако е напревено при нас или в Университетска болница Варна.

Бъдете здрава
Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: polimoli]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано29.08.05 18:13



Здравейте Полина,

Това, което се препоръчва да направите е да посетите нашата генетична консултация, за да обсъдим проблема. Ако ме няма мен, Ви препоръчвам да се срещните с доц. д-р Венета Георгиева. Намира се на 14-ти етаж до мен в Майчин дом - София. Консуртацията при нея ще Ви струва 15 лева. Ако се наложат генетични изследвания, те ще бъдат по 20 лева на Вас и съпургът Ви.

Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: lorik]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано29.08.05 18:19



Уважаема Госпожо,

Не съм съвсем сигурен, но ми се струва, че днес разговаряхме.
Ако това не е така, заповядайте в удобно за Вас време.
Ако това е така, значи, че съм поел ангажимента да извършим всичко възможно за решаване на проблема.

Кременски



Тема Re: за цената на изследваниятанови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор simna (непознат)
Публикувано30.08.05 09:09



Благодаря Ви, смятам утре да Ви посетя. А дали ще мога отново да изискам, но този път оригинала, на хистологичното изследване и от кого - от лекуващите лекари или от патоанатомите? Все си мисля, че не може нищо да не пише за бебето, но тогава в суматохата ми беше неудобно да поискам оригинала, за да не прозвучи като недоверие в колегите Ви на 7-ия етаж, които толкова много направиха за мен и които ме уверяваха, че нямало нищо обезпокоително в анализа...



Тема Re: за цената на изследваниятанови [re: simna]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано30.08.05 10:18



Уважаема Госпожо,

Всичко ще решим на място.
Моля, носете цялата налична медиицнска документация по случая.

Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор divad (непознат )
Публикувано31.08.05 10:04



D-r.Kremenski,
Pisah vi podrobno na emaila vi,no taka i ne mi otgovorihte ot 5 dni nasam.Opitah se da vi zvania v akademiata,no ne vi otkrivam-za jalost svarchvam kasno rabota,a v Bulgaria e ochte po kasno.Molia vi da utochnite,ako ste smenili adresa si na emaila.
Blagodaria Vi.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: divad]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано31.08.05 10:42



Uvazaema Gospozo,

Bjh bolen 7 dni.
V momenat preglezdam postata.
Ima nad 150 pisma, ot koito pone 100 verojtno s virusi

Kremensky
kremensk@medfac.acad.bg
9172 288
9172 476
Fax 9172 469



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор polimoli (непознат )
Публикувано31.08.05 13:45



Благодаря ви за отговора. Ще ви посетя непременно

Поздрави: Полина



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор Биcтpa (слънчева)
Публикувано03.09.05 11:00



Здравейте доц. Кременски,
Надявам се в сряда на 7 септември да бъдете в МД, бих искала да се срещнем и да обсъдим резултатите от направения ми БХС, доц. Георгиева ми предлага да правя амницентеза.
Бих искала преди да се реша на тази стъпка да поговоря и с вас, а също да покажа резултатите си и на моите гинеколози. Все пак съм забременяла чрез ИКСИ и не ми се иска да губя бебето.

Весели празници Ви пожелавам.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.