Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да се оправяте бързо!нови [re: klamerche]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано20.04.04 10:44



И аз незнам - дано да са зъби, а не нещо друго



Тема Re: Да се оправяте бързо!нови [re: klamerche]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано20.04.04 11:21



Ами и Макс е така!!! Като ви чета, все едно че аз съм го писала! И той се буди от няколко нощи насам и като заспи в ръцете ми, когато посегна да го оставям в леглото и рееееееев!!! Ужас.......и снощи така, в 4,20 се събуди, заспа в нашето легло, нямаше друг начин и после пак в 6 без 10! Тогава вече го нахраних...Вие взимате ли ги при вас???



Тема Re: Да се оправяте бързо!нови [re: marinna]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано20.04.04 11:32



Аз пробвах да я оставя на спалнята, но ефекта беше същи като в нейното лего - реееееееееев! И пак на ръце - ще стана културистка! Хубаво, че поне през деня е кротичка - сега гледам аз да поспивам когато и тя спинка, че вечер почти не успявам. А незнам как, но нашия татко изобщо не я чува?!? При вас така ли е? Спат ли си спокойно татковците? Дали това е майчинският инстинкт? Е, не само това, но...



Тема Поставяне по коремченови [re: klamerche]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано20.04.04 16:18



Здравейте,
вие по колко време държите бебчовците по корем? Защото Таня като се обърне и максимум 10 мин и стои вдигната главичката и после и е трудно - едвам я задържа на нивото на тялото Това нормално ли е?



Тема Re: Поставяне по коремченови [re: Jmuche]  
Автор zapetajka (мама на Влади)
Публикувано20.04.04 16:59



Здравейте,
Влади стои много време по корем, дори аз понякога му се чудя как издържа. Той по гръб въобще не обича и винаги се обръща. Слагай я повече време по корем и ще свикне, не се притеснявай. Има деца дето обичат повече по корем и такива дето повече по гръб. Той дори заспива по гръб и след 10 мин. се обръща и спи по корем, понякога и цялата нощ.
Поздрави



Тема Re: Поставяне по коремченови [re: Jmuche]  
Автор _OZZY_ (мама на Рая)
Публикувано20.04.04 17:03



Рая сама си се поставя по корем , понякога направо се търкаля... така че аз не мога да й наложа да лежи по корем или по гръб, ако тя не иска това. Най-неприятното е като се наяде и се обарне, следва повръщане...
Аз нещо не те разбрах... детенце как си държи глават?

Редактирано от _OZZY_ на 20.04.04 17:13.



Тема Re: Поставяне по коремченови [re: _OZZY_]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано20.04.04 17:12



Ами отначало си я държи изправенка, но като постои малко и почва да клюма надолу и си я забучва в постелката



Тема Re: Поставяне по коремченови [re: Jmuche]  
Автор _OZZY_ (мама на Рая)
Публикувано20.04.04 17:36



А дупето вдига ли си нагоре при това положение? може да се опитва да пълзи. Рая така си забива главата и си вдига дупето нагоре, после обратно - ама не може да си вдигне и главата и дупето



Тема Re: Поставяне по коремченови [re: _OZZY_]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано20.04.04 17:44



Да, всъщност наистина си вири дупето и се опитва да пълзи Много е смешна. Дали от тава наистина така и клюмва главчката? Дано! Защото аз по принцип не я държа много по корем, че хич не обича и се сърди и почва да плаче. А какво друго може да се прави за укрепване на вратлето?



Тема за сухаритенови [re: ralichka]  
Автор mari_77 (mama na Mi6o)
Публикувано20.04.04 18:56



майчета, кажете ми моля ви за попарата- кога се започва, откога е сус сирене и какви сухари слагате? може ли от тийа Еllite на Пападопуло?
Мерси:) и как сте в това странно време? ни е сме навън но на мен ми е много студено...може би съм се настоила за лято вече:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.