Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вики има едно зъбченови [re: ralichka]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано18.04.04 20:06



Току що с огромна радост установих, че долното дясно зъбче на Вики е пробило и боцка. Изпаднах в едно невероятно състояние на възхита, удивление и радост... Незнам защо се вълнувам така силно, ама ми е супер готино... На всичкото отгоре днес малката принцена е и именничка... С тати ще празнуваме цяла вечер!

Вики 04/10/03

Тема Re: Вики има едно зъбченови [re: klamerche]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано18.04.04 20:18



Ми аз и тук да ви честитя зъбчето.
Аз знам, че който пръв е видял зъбчето трябва да купи на бебчето нещо бяло и здраво.
Отново пожелание - нека Вики има неотразима бяла усмивка, въпреки, че и беззъбата и усмивчица е наистина очерователна.
Целуни я от нас и ние ще празнуваме за нейното първо зъбче.



Тема Двойно Честито!нови [re: ralichka]  
Автор mari_77 (mama na Mi6o)
Публикувано18.04.04 20:25



Първо Честит Имен Ден на малката сладурана! Да ви слушка и радва и да е най-щастливото бебе!
И Честито първо зъбче! Да е все така усмихната и чаровна вече със зъбки:)))
Кламерче, напълно те разбирам за вълнението, все пак това е първото зъбче, така ще е с всички първи неща на децата ни:))
Приятно празнуване и целувки на Вики:)



Тема днес ми стана едно мъчнооо...нови [re: mari_77]  
Автор pepta (mai4e)
Публикувано18.04.04 21:56



Здравейте майчета и бебоци.Днес отрязах първото бретонче на Данчо и ми стана много мъчно.Незнам как да го обясня-някак си почувствах ,че детенцето ми е порастнало.Направо ми се насълзиха очите като си видях подстригано бебчето(не,че прическата е толкова лоша).Незнам как ще бъде с другите първи неща.....Целувки на всички зъбчовци и на всички които още си чакат зъбчетата



Тема Re: Вики има едно зъбченови [re: klamerche]  
Автор Jmuche (мама на Таня)
Публикувано19.04.04 09:24



Е-хе! Честито! Пожелавам и най-красивата усмивчица на света . И се готви вече и за второто зъбче - наште излязоха през 4 дни.Раздадели ли игли на съседките, за да излизат остри зъбки? А купи ли и вече нова играчка? /нали който първи види забчето купува играчка/
Поздрави и целувки от мен и Таня!




Тема Re: днес ми стана едно мъчнооо...нови [re: pepta]  
Автор Jmuche (мама на Таня)
Публикувано19.04.04 09:29



Е-хе, горе главата! От тук нататък децата ще растат толкова бързо, че няма и да усетим кога ще пораснат големи
А за новата ви прическа - честито . Сигурно днес вече си свикнала с новия вид на Данчо.;-) И аз се каня да пострижа таня, че и е много дълга косичката, но все отлагам - но още малко като се постопли - няма на къде
Поздрави и целувки от нас с Таня!




Тема Re: Първата попара!нови [re: klamerche]  
Автор Jmuche (мама на Таня)
Публикувано19.04.04 09:39



Е-хе, Вики вече е пораснала много - а на мама не и ли тежи . А за Памперс да ти кажа аз ги смених след 2-ри номер. Взех 3-ти, но всеки втори памперс ми пропускаше и минах на Либеро - от тях съм много доволна. И Хъджис пробвах но само на бройка - до нас в магазинчето продавачката ме убеди да взема 5 памперса и да видя, че са хубави. Но същата продавачка ми каза, че има Хъджис менте - трябвало да гледам да са синьо-зелена опаковка и имаше и някакъв надпис ама го забравих Понеже има и синьо-зелен Хъджис, който е също по-кофти от този препоръчания. Леле, какво обяснение направих
Та в крайна сметка последно реших да се улесня още повече и си поръчах памперси по телефона - Ало бебе - те са представители на Софмил за България и памперсите са добри и на прилична цена, а и носят всеки път подарък за мама към пакета с памперсите

А пък Таня май нещо отново не наддава на килограми В сряда сме на консултация и дано се лъжа, но още не е станала 7 кг А си хапва детето - по 5 пъти на ден. И яде всичко без да подбира. Дано не е някаква анемия, а се дължи на зъбките.
Поздрави и целувки от мен и Таня!





Тема Re: Вики има едно зъбченови [re: Jmuche]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано19.04.04 10:05



Честит имен ден на патерица и първо зъбче естественно !!! Да са ни живи и здрави дечицата колко бързо пораснаха. Ние засега няма с какво да се похвалим. От четири дни преминахме на адаптирано мляко след като първо ми спря кърмата от лявата гърда а пък от дясната течеше почти водичка . Мляко давам Милумил след триста мъки се преборихме със шишето но вече имам спечелена една малка битка но не и воината . Тепърва трябва да се преборим с нощното неспане вече едвам издържам от 12ч. до 6ч. сме се приспивали три пъти и в 6 и 10 станахме окончателно. Кога ще свърши този ад !!!!
Целувки на всички мами и бебоци !!!

Marti 18.11.03g.

Тема Re: Вики има едно зъбченови [re: klamerche]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано19.04.04 10:19



Честито ви зъбче, кламерче!!!! Да са здрави и бели зъбките на Вики- много ти е сладка! Пу-пу!. И Макс е много крив, хапе всичко с такава настървеност, започна да се буди нощем......и аз се чудя, постоянно пипам да видя дали не е някое зъбче, ама не усещам нищо.....мажа го с Калгел, сякаш няма голям ефект, но ще видим...Целувки на Вики!



Тема Re: Първата попара!нови [re: Jmuche]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.04.04 11:32



Тежи, но все още си я разнасям с кенгуруто, когато сме навън, за по-кратки разстояния. А Таничка може просто да си е дребничка, не вярвам да е анемия, нали хапва лакомо и спи спокойно?! А за Хъджис-а продавача на нашия пазар е ходил до София и е договорил, направо от производителите голямо количество на по-ниски цени. А за тези памперси Ало бебе, не съм чувала, може би ги няма в този район на страната. Таничка с колко зъбчета е вече?

Вики 04/10/03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.