Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Първата попара!нови [re: klamerche]  
Автор Jmuche (мама на Таня)
Публикувано19.04.04 11:43



Ами засега има само долу 2 зъбчета, но май и никне и отгоре едно, защото се е подула малко, но като опитах да пипна ме ухапа и се отказах с проверката - ще чакам да го видя





Тема Re: :))нови [re: marinna]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.04.04 11:51



Благодаря на всички ви за хубавите пожелания... Разтапям се докато чета... Стоплихте ми сърцето. Бъдете все така усмихнати, щастливи и сърдечни... Децата ни носят неописуема радост и всяка тяхна *победа* е все едно наша... Обожавам да съм мама. Винаги съм искала да бъда такава. Не мога да се наситя на дъщеричката си. Не мога да спра да й се радвам, да я прегръщам, мачкам и целувам. Това нежно цвете ме дарява с много обич и ме учи да обичам още по-силно и по-всеотдайно...
.....
Днес смятам да се поразходя из детските магазини и да я зарадвам с нещо ново...

Вики 04/10/03

Тема Re: За млякото Милумил?нови [re: topi]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.04.04 11:58



Тони, млякото Милумил разстваря ли ти се добре? До сега с НАН-ХА само докато сложех млякото в шишето и то се разтваряше идеално, а сега от Милумила, по шишето остават някакви *песачинки* (нещо подобно като неразстворена захар) и понякога биберона се запушва?! Аз ли не правя нещо както трябва ? Иначе млякото е страхотно на мириз и вкус. Мирише ми на ванилия, докато НАН-ХА е горчиво и мирисът му е смазващ

Вики 04/10/03

Тема Re: днес ми стана едно мъчнооо...нови [re: pepta]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.04.04 12:08



Нямам търпение да видя Викиното гадже с нова прическа.... А за носталгията по косичката те разбирам... мен сърце не ми дава и един косъм да отрежа от хубавата главица на Вики, но лятото ще се наложи.

Вики 04/10/03

Тема Re: Честито и от наснови [re: ralichka]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано19.04.04 12:42



Браво на Вики! Нашите зъбчета само прозират и все още ужасно го болят. Слава богу е на пристъпи и с повече дъвчене на гумени играчки минава.

А сега и аз да се похваля- Алекс днес ми каза мама. Беше толкова отчетливо и ясно, че щях да изпусна лъжицата докато го хранех .

И едно питане: слагате ли бебоците вече да сядат? По колко време? Алекс непрекъснато се опитва да се изправя и е много недоволен, ако не го изправя да седне. Стои добре с възглавници подпрян, но не знам колко време да го държа. Притеснявам се да не се получи някакво усложнение в грабначния стълб. Имам познат лекар-ортопед, от който съм се наслушала за деформации, зародили се в бебешка възраст.



Тема Re: Честито и от наснови [re: Flamendialis]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано19.04.04 13:11



Честито мило мамче... И на теб са ти стоплили сърцето с нежната думичка.

Аз слагам Вики седнала няколко пъти на ден по 10-20 мин. Понякога се килва надясно или наляво, въпреки че изглежда стабилна, но вече не я подпирам с възглавници. Когато сме на разходка в количката е или седнала или полулегнала почти през цялото време и е много щастлива.

Вики 04/10/03

Тема Re: Честито и от наснови [re: klamerche]  
Автор rollingstones (новак)
Публикувано19.04.04 23:52



chestito pyrvo zyb4e i ot nas:) vsi4ki da sa beli4ki i zdravi4ki i da izlizat leko-leko:))
nie sme malko bolni4ki, nosleto ni te4e, imahme i temperatura predi 2 dni, no lekarkata ni kaza 4e nqma nikakvo vyzpalenie na gyrdi4ki, nos, u6i. bilo ne6to virusno. utre trqbva vaksina da ni slagat i pak 6te q gledat dali nqma ne6to bolni4ko. sno6ti miloto detence s toq nos zapu6en se budi nqkolko pyti skimteiki, a vinagi spi neprobudno. i samo fiziologi4en raztvor slagam. syrceto mi se kysa6e kato q gledah;((
dano utre da e zdrava i da ni slojat vaksinata, 4e 6te se razbie celiq grafik ina4e.
da sa vi zdravi bebo4eta i celuvki ot nas




Тема Да се оправяте бързо!нови [re: rollingstones]  
Автор Jmuche (мама на Таня)
Публикувано20.04.04 09:07



Дано Софи да се е оправила вече и да я боцнат днес А за хремата и аз така правя - физиологичен разтвор и после с помпичката каквото мога да изкарам.
А Таня от 2-3 дни много се буди вечер. Преди се събуждаше само като ние влезем в стаята и не плачеше - просто си ни гледаше, а сега така жално започва да плаче че незнам какво да я правя - гушвам я, разхождаме се из стаята, но в момента в който реша да я върна в креватчето започва такъв силен рев, че ... А и като успее да заспи се буди по няколок пъти на вечер и проплаква На какво ли се дължи това?!? Дайте идеи някави. Сега бързаме да и оправим нейната стая, че поне да си спинка необезпокоявана вечер - дали сме си краен срок 1 юни.
Утре сме на консултация и ще се отчетем как наддаваме /или изобщо дали наддаваме /
Това е от нас. Поздрави и целувки на всички!



Тема Re: Честито и от наснови [re: rollingstones]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано20.04.04 10:32



Слънчице мъничко... пожелавам й да оздравява бързо... Мисля, че ако не е 100% здрава не слагат ваксина, но може и да греша. Целувки за малката принцеса по сополивото носле

Вики 04/10/03

Редактирано от klamerche на 20.04.04 10:35.



Тема Re: Да се оправяте бързо!нови [re: Jmuche]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано20.04.04 10:40



От два дни Вики е същата - вечер се буди с рев и не мога да я приспя с часове. Заспива в скута ми, но доближа ли креватчето й, наддава силен писък. Снощи пак не сме спали... Мазах я с калгел, но той дори не я успокоява вече. Вземах я на спалнята ни - но тя започваше още по-силно да реве. Единствено разхождките из апартамента посред ноща я укротиха - ама временно... Сега спи, уморена... От зъбите ли е това чудо и аз не знам?!

Вики 04/10/03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.