Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Още информациянови [re: Mamma]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано27.10.03 17:24



Трите имена на родителите на Елена

Явор Сашев Тодоров

Диляна Тихомирова Тодорова



Сумата, събрана до момента (от четвъртък до днес) - 1500 евро, като всички постъпления са от дребни суми, т.е. няма нито едно по-крупно дарение от фирма, организация и т.н.

Имам обещание до утре да получа подробна информация за начините за превеждане на сума чрез кредитна карта или с чек.

Утре ще взема от Диляна и всички документи, с които те разполагат, ще ги сканирам и ще ги публикувам - епикриза, разрешение от МЗ за набиране на средства и т.н.



Тема Re: Още информациянови [re: Mamma]  
Автор MM (za mama)
Публикувано27.10.03 17:47



Mamma, ти си наистина безценна!
Ще чакам с нетърпение информацията за плащането с к. карта и чек. Дано да успеем да помогнем навреме. Наистина жалко е че няма 'големи' дарители....Асоциацията за чернодробни трансплантации не може ли да организира някакво дарително мероприятие - примерно спонсорирано спортно събитие, концерт, бал и т.н. аз лично на няколко пъти съм участвала в подобни неща, последния път беше за една благотворителна организация за левкимия и въпреки че само колеги от работата ме спонсорираха (беше 10км разходка в парка) пак успях да даря от спонсориране 80 паунда.



Тема Re: Още информациянови [re: MM]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано27.10.03 18:27



Аз пък мислех за една благотворителна седмица при "Стани богат". Защо да не се поканят видни светила на науката (професори, доценти, интелектуалци, преподаватели във ВУЗ) да участват доброволно. Така шансът за по- крупни суми ще бъде по - голям, а и зрителският интерес по- висок. Проблемът, е че трябва да се свържим с Ники Кънчев и продуцентите на предаването и да се обсъди тази идея. Предполагам, че от "Нова телевизия" и от "Стани богат " няма да имат нищо напротив и с удоволствие ще помогнат.



Тема Re: Още информациянови [re: Mamma]  
Автор sweetkids_mama (мислеща)
Публикувано27.10.03 19:01



Много малко са парите, събрани досега.....Аз се преборих с Интернет банкирането и се надявам утре парите да заминат към сметката на момиченцето.
Сега ми хрумва....нали бях споменала за една майка, с която се запознахме преди 5 години в Пирогов, и нейното момченце имаше същата диагноза. Не е ли добра идея да ги свържем, и евентуално моята позната да разкаже на родителите на Елена как те навремето са събрали парите, при кого са ходили, кои фирми са се отзовали? Мислите ли, че е уместно?

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Една идеянови [re: Mamma]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано27.10.03 23:56



Не знам доколко ще влезе в употреба,но току-що гледах "Шоуто на Слави Трифонов" с многодетното семейство.Спомням си,че преди време Слави беше се включвал в кампания за набиране на пари за такова детенце,което се нуждаеше от чернодробна трансплантация и сам беше дарил доста голяма сума.А след призива му по телевизията се включиха и големи фирми и парите се събраха доста бързо.Дали не е възможно родителите да се обърнат към него?Все пак проблема е на живот и смърт.Струва си да се опита.

Димитър-26.10.2002




Тема Re: Една идеянови [re: KaтИ.]  
Автор magi_sveta (бебе Светослава)
Публикувано28.10.03 00:08



Аз също гледах шоуто и се сетих за това. Не зная дали е уместно да пусна SMS на семейството, защото не вярвам при тези проблеми да гледат шоуто или да четат нашия постинг. Вие какво мислите. Все пак идеята и за "Стани богат" и за "Шоуто на Слави" са допълнителна надежда!?!
Аз изпратих e-mail до Слави като му копирах най-важното за Елена и нейното заболяване, семейство и т.н. Надявам се да помогне.

Светослава,22.04.2003

Редактирано от magi_sveta на 28.10.03 00:34.



Тема Re: Една идея [re: KaтИ.]  
Автор saroni (enziktopl)
Публикувано28.10.03 00:24



да супер иа з се сетих за това детенце;) ама как да се свържем със Слави и кой да поеме тази отговорност?

ami...



Тема Re: Една идея [re: magi_sveta]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано28.10.03 00:26



Вярвам,че Слави няма да откаже помощ и че,ако се ангажира,може да помогне много."Стани богат" също е добра идея,но това изисква повече време за организация и т.н.,а Слави,дето се вика,може още утре да го каже в предаването си или пък периодично да казва докъде е събрана сумата.Пък дано и тия от институциите чуят.Абе цялата работа е,че в Б-я големите дарения трябва да се правят шумно,да има реклама.
М/у другото от Социалните може да се вземе еднократна помощ.По принцип е 200 лв.,но днес Слави обяви,че на това семейство им отпускат 1000 лв.Дано помогнат и те с по-голяма сума.Освен това за придружителя на детето се полагат някакви суми,но не знам с новия Закон за соц.подпомагане как стоят нещата.

Димитър-26.10.2002




Тема Re: Една идея [re: saroni]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано28.10.03 00:36



Абе аз мислех да влезя в сайта на шоуто и да потърся имейл адрес,ама просто не знам как ще го погледнат.Би трябвало някой от родителите или пък,ако има някаква организация за набиране на средствата да го направи.Сега ще потърся може ли оттам да се свържем с него.
Ето адреси-
на Слави- slavi@slavishow.com
на Росен Петров- rosen@slavishow.com
на сценаристите- scenaristy@slavishow.com
Димитър-26.10.2002


Редактирано от KaтИ. на 28.10.03 00:43.



Тема Re: Една идея [re: KaтИ.]  
Автор saroni (enziktopl)
Публикувано28.10.03 00:40



именно:))))

ami...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.