Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Mamma]  
Автор bamby (sladur)
Публикувано27.10.03 08:13



Ще помогна обезателно!Ще разпространя,колкото повече хора знаят,толкова по-голям шанс!Пуснах темата в още 2 клуба:родители и деца и семейство!



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Mamma]  
Автор Mi4onka (непознат )
Публикувано27.10.03 08:26



И аз ще се включа, надявам се да не е късно в края на седмицата, че сега ми е невъзможно. Идеята с кутиите в Билла е добра, ще се възползвам.
Една от мамите е писала, че детенцето й е оперирано от хемангиома. Моето момиченце също претърпя такава операция. Ако иска можем да си обменим информация.
Вярвам, че ще успеем да помогнем!



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Mi4onka]  
Автор magi_sveta (непознат)
Публикувано27.10.03 09:28



Сега ще храня бебо с попара за първи път и сигурно ще е зор, но после веднага отиваме до пощата да пуснем запис за малката Елена. Пуснах темата в клуб Право. Там си пишех с едно момиче за проблемите по майчинството и ми се видя доста отзивчива, ако има повече добри хора като нея в клуба и при тях нещата ще тръгнат. Не трябва да се предаваме, заради Елена и нейните родители сме длъжни да успеем, нали майчета.

Светослава, 22.04.03



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: jan bibijan]  
Автор ивaнa (майче-зайче)
Публикувано27.10.03 10:38



мили момичета, съжалявам че ви подведох с информация за кутия за Елена в Билла. всъщност кутията е за едно друго дете, момченце, пак същата операция. тъй като обикновено ходя с децата на пазар и е една какафония съм се объркала. между другото вчера забелязах, че кутията на това момченце е без катинар /става въпрос за Билла на бул. България/, обърнах внимание на персонала, а те ми казаха "е, ние не взимаме пари оттам!"
както и да е, мисля, че е добра идея да се сложат кутии в магазини като Билла. Mamma, смяташ ли, че можем да го организираме?



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: magi_sveta]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано27.10.03 10:58



Чудесно си постъпила, само, че нещо не мога да схвана, защо модеротора е заключил темата там?

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Mamma]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано27.10.03 12:24



От всяка банка ли могат да се преведът пари? Нямам представа за тези неща, а до нас има банков клон на ОББ и ми е удобно..



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: lorena]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано27.10.03 12:48



можеш да превеждаш от която и да е банка. обикновено има комисионна в рамките на 1-2 лева

Пътят към ада е постлан с добри намерения


Тема Защото... [re: dodo_dodo]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано27.10.03 13:02



... имаше подобна тема за детенце от Ст.Загора в клуб "София" толкова грозни неща се изписаха, за това тогава модераторът също я заключи, за да не могат недоброжелатели и хора с лоши сърца да пишат глупости! Предполагам, че мотиват му е бил същият да не се появят злословни постинги, които в повечето случай носят огорчение!

Между другото, темата е отключена и в нея може да се пише...



Вампирите излизат само нощем!

Редактирано от Cтpeйнджъp на 27.10.03 13:05.



Тема Re: Защото... [re: Cтpeйнджъp]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано27.10.03 13:08



Ами той би могъл да трие злосторните постинги, нали? А така като беше заключил темата я обричаше да бъде изтласкана още до довечера на втора страница.
Както и да е, видях, че я е отключил и дори заковал най-горе, което вече наистина е един благороден жест

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе! [re: Mamma]  
Автор klamerche (и бебе Вики)
Публикувано27.10.03 13:15



Ще помогнем с колкото можем, дано успеем задружно да съберем нужните средства и детенцето да се оправи....

бебе Виктория 04-10-03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.