Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Всъщност...нови [re: dodo_dodo]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано27.10.03 13:23



...триеше ги, но се съгласи, че не може човек да стои 24 часа в денонощието в нет-а... и когато постнат нещо грозно, то се чете... клуба има над 20 000 регистрирани потребителя и още толкова нерегистрирани, а модераторът определено е човек със "Златно сърце".

...и разбира се, че ще я бучне най-отгоре, става въпрос за човешки живот, за детенце...

Поздрави на бебо!


Вампирите излизат само нощем!

Тема Re: Всъщност...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано27.10.03 13:29



Е, не може, вярно е. Но пък и да се заключи темата пак не е решение. Но вече въпроса е решен и затова да не изпадаме в детайлност по отношение на неща извън темата, че я размиваме по този начин

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Cпacka]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано27.10.03 13:33



Благодаря ти, утре ще пробвам..



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: Mamma]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано27.10.03 13:39



А колко точно спешно е това?
Защото моята заплата чак другата седмица ще дойде

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils


Тема Re: Подробности!нови [re: Mamma]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано27.10.03 13:42



Възхищавам ти се искрено! Сигурно целият ден си въртяла телефони, за да ни доставиш тази информация. Благодаря ти! Аз вероятно нямаше да успея да разбера от другаде, а е важно и очевидно - спешно!
Много тъпо за кутиите в Билла, тъкмо се бях наканила там да отида! Че пощата и банките са ми много далече и няма да успея да отида. Ще трябва да измсля нещо друго.
Няма начин да не успее да се спаси детенцето, след като толкова много хора мислят за него!



Тема Re: Зов за помощ! Животът на едно 2-месечно бебе!нови [re: klamerche]  
Автор magi_sveta (непознат)
Публикувано27.10.03 14:08



Подробностите са в същата тема, но гледай "Подробности" - пуснато от Мamma. Не вярвам да е късно и другата седмица.



Тема За тези, които ще използват пощенски запис! ! !нови [re: Mamma]  
Автор magi_sveta (непознат)
Публикувано27.10.03 14:15



Вече се обаждах на семейството на Елена, за да попитам за второто име на бащата - по пощата искат и трите имена на получателя, за да не се обаждат всички и да притесняваме хората излишно ето отново адреса им и трите имена на бащата на малката Елена:
За превеждане на сума с пощенски запис:

София - 1421
кв. Лозенец
ул. "Вежен" №25. вх.2, ет.4
Явор Сашев Тодоров



Тема Re: Подробности! [re: Wildberry]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано27.10.03 14:54



пуснах темата в няколко други клуба и пуснах мейл на нашия ПР - надявам се всеки до откликне и да помогне с каквото може - за мен е ясно че ще помогна - но за жалост не мога да го направя в размера в който ми се ще. Както и да е колкото и да е малко ще е от полза на родителите и на детето. Дано успеем да помогнем



Тема Re: За тези, които ще използват пощенски запис! ! ! [re: magi_sveta]  
Автор Aglaiya (ozarena)
Публикувано27.10.03 15:00



Преди обяд ходих до банката да направя превод на валутната им сметка, но таксата била 22 $ и се отказах от този начин, отидох до пощата, там пък за пощенския запис ми искаха трите имена на получателя, в крайна сметка служителката записа като получател малката Елена (само на нея имах трите имена) и каза, че всеки от родителите има право да получи записа. Едва сегя влязох в нета и видях, че и други са имали проблем с имената и е хубаво, че има постинг с инфо с трите имена. Искрено се надявам да се събре необходимата сума.

Дано до всяко добро същество застане поне още едно


Тема Re: Подробности! [re: Mamma]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано27.10.03 16:28



мамма, моля за някакъв вариант за прехвърляне на пари от 4ужбина, който да е оптимален, защото надявам се ще ме разберете как за 50$ банков трансфер, ми искат още 25$ такса и за мен това е неприемливо! предпо4итам да дам тези пари на детето, а не да пълня не4ия и без друго пълна банкова хазна! все пак хората в 4ужбина също искаме да се вклЮ4им в кампанията, а тези гимнастики са доста изнервящи и то най-ве4е защото е в ощърб на целта да се съберат пове4е пари!
все пак е и въпрос на време, та ако може скоро да ни помогнеш с идея как да го направим по-оптимално!

благодарности за което! страхотна си и Господ да те благослови!

п.с. сега проу4их и въпроса с изпращане на банков 4ек с определена сума. обяснявам го обикновено, но се надявам да съм от помощ. по принцип има риск от загубване на този 4ек при изпращането по пощата, но дори загубен или откраднат, ако е издаден на името на един от родителите, само той/тя и никой друг биха могли да го кашират! просто по-трудно ще стане фалшификацията, а и да се надяваме 4е крадците на дребни парици, нужни за спасяването на един 4овешки живот, няма да се докопат до тези пари.
стъпките са следните: (поне съм го проверила от Кипър до Бг). аз казвам на моята банка да издаде банков 4ек за определена сума на името на единия родител и на него се изписва Европейска кореспондентска банка. 4ека е банков, така 4е те имат отговорността да си комуникират м/у банково. пращам този 4ек по пощата до родителите и след като го полу4ат, в която и банка да отидат и да го кашират, просто ще отнеме ден-два да си изпратят свифтове за потвърждение и съответно да се кашира 4ека. таксата за издаване на такъв 4ек е зна4ително по-малка, отколкото при трансфер!
даже съм проверила за НБГ (National Bank of Greece-Cyprus) ще изпратят с кореспондетска банка във Франкфурт-Германия. моля те, да провериш въпросната Бг банка, където са сметките за набиране на парите, дали ще приеме подобни 4екове!
живо се интересувам, защото кипърския народ е много състрадателен и бих могла да спе4еля много привърженици на идеята, но за жалост тук вси4ко е по банков път и 4рез кредитни карти и 4екове, та да мога да им предложа вариант! само докато говорех по телефона с един от банкерите ни (наш познат) той също прояви загриженост и каза 4е ще помогне!

о4аквам някакво разяснение!

п.с. друго за което се сещам, е проста идея! нека всяка от вас в Бг да разпе4ата на принтер информацията и да има под ръка да раздаде или разлепи на съответните места и особено при балотажа следващата седмица да е като форма на кампания за разпространяване на тази информация!

и ако е възможно, нека има малка прозра4ност доколко се развиват събитията! това е един вид стимул!

как в Дупница са успели за 3 дена да съберат парите, а ние 2 милионна София и цяла Бг не можем!? мисля 4е можем да дарим живот! правили сме го неведнъж, не дваж! майки сме!

успех и Господ да пази тез мили и 4исти душици!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.