Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Всеки има право и на защита,чухме обвиненията,нови [re: LeoS]  
Автор donna (непознат )
Публикувано14.03.03 12:43



сега нека чуем и защитата ,пък ще видим какво ще излезе..На който не му е интересна темата да не я чете ... Правото на свободен избор не е нарушено!



Тема Re: Странно как....нови [re: abettor]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано14.03.03 12:46



От всичко казано от теб струи непознаване на събития от клубовете - и за моя избор относно това да послушам ли софиянката, и за това познавам ли виртуално Дебора (не задочно), и за мотивите ми да се включа, и ЗАЩО с отделна тема. Може би наистина е от "шегаджийското" ти отношение към клубовете изобщо. Но това си е твой избор.

Да, печелил съм безапелационни вотове.
Да, наблюдавал съм и други като този тук, но и знам на какво се дължат.
Не, не си спомням ти изобщо да си се подлагал на вот.

За останалото наблегни на т.3. от днешния ми отговор до Дебора.
А за несъответствието в изказването ти, вече те е светнал новаков.
Благодаря, че се включи.

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: само кажи...Az puk samo da ti kaja!нови [re: _original_]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано14.03.03 12:55



Въпреки, че Дебора не ми отговори на последния въпрос, аз вече си знам отговора.
Поисках тази информация, за да отделя от хипотезите си човек с МОТИВ - тебе !
Ето казвам вече - ти повече не ме интересуваш.

На всичките ти въпроси ще дам отговор, когато му дойде времето.
За разлика от други хора, аз никога не стрелям на тъмно.
Поради простата причина, че мога да уцеля невинен човек !
Както си ти например в случая.

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re:нови [re: _original_]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано14.03.03 13:00



А тук мнението ти, касаещо мен, е дъра-бъра два чадъра.
За разлика от тебе, мен ме познават всички, с две и повече години присъствие по тези места. На живо пък се познавам с над 150 човека. И всички могат да ти кажат, че аз никога не си отварям устата по сериозен въпрос, само за да се изкашлям ...

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: Ще си позволя да кажа самонови [re: LeoS]  
Автор KИHГ KOHГ (биропиец)
Публикувано14.03.03 13:06



Шест изречения!
1. НЕ ПОЗНАВАМ НИТО ДЕБОРА, НИТО СМАЙЛ.
2. НЕ РАЗБИРАМ ОТ АЙ ПИ АДРЕСИ.
3. ОТ ТОВА КОЕТО ИЗЧЕТОХ МИ Е ЯСНО ЕДНО - ОПЛЮХТЕ СМАЙЛ, БАЗИРАЙКИ СЕ НА ЦИФРИ ОТ РОДА НА 123.456.ХХХ. - ТОВА Е БЕЗУМИЕ!!!! КАКВО ВИ Е НАПРАВИЛО ТОВА МОМИЧЕ НЕ МИ СТАНА ЯСНО.
4. НА ЛИЦЕ Е ВОЙНА НА ДЕБОРА И КОМПАНИЯ СРЕЩУ СМАЙЛ С ПОМОЩТА НА АДМИНИСТРАТОРИТЕ - ТЪПО, НЕДОСТОЙНО, ГАДНО!!!!
5. ВЪПРОС НА КОЙТО ДЪРЖА ДА ПОЛУЧА ПЕРСОНАЛЕН ОТГОВОР ОТ ДЕБОРА И КОМПАНИЯ "АКО СЕ ОКАЖЕ ЧЕ БЪРКАТЕ ИЛИ СТЕ СЪТВОРИЛИ УМИШЛЕНО ВСИЧКО ТОВА НАРОЧНО КАКВО ЩЕ ПОСЛЕДВА"!!?
6. КЪМ : LeoS - ЕВАЛА ПИЧ!!!!!
АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ!!



Тема Стига емоции, възрастни люде!нови [re: LeoS]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.03.03 13:26



Получих следната бележка от Смайли:

за "Бъдещи майки"
От: Smile
Получена: 11.03.03 11:59
Моля да ми се махнат правата на модератор и са се "отключи" темата от предната й позиция.
Вие като запознат с интернет знаете, че винаги има поне две обяснение на въпроса. Но подозрението е хвърлено и колкото и да се оправдавам - никога не мога да докажа нещо с точност до байт!
Като ме разжалвате - поне ще се миряса. А като отстопорите темата тя пка ще си стои отгоре поради засиления интерес, но и ще могат другите теми да си изплуват.


Тази бележка недвусмиследо говори, че Смайли се отказва от правата си по собствена воля. Тази бележка е пратена и до други администратори, защото НЕ аз отнех правата й. Тоест Смайли е била сериозна в намерението си.

Оттам насетне всяка нейна изява по темата не е коректна!



Тема Re:нови [re: me]  
Автор lzi_ (@_@)
Публикувано14.03.03 13:29



Mnogo si smeshna ....
".....Възниква един въпрос у мен, като майка и домакиня как успя ей така по памет и веднага да цитираш програма, която свързва домашния със служебния ти комп? .....

Kato majka i dimakinq az shte ti kaja che ne sam bila cql jivot maika i domakinq (a sam sigurna che i drugi maiki sashto)...v greshka si...poznaniqta mi za komputara ne se vmestvat samo v tova otkade se pusta i izkluchva, i kak da si pusna interneta......sorry mila neznam za tebe, no ne sam si gubila vremeto edno vreme a sam uchila...posle rabotila i se nadqvam edin den pak da se varna na rabota...

Ostanah s vpechatlenieto che ne si za tozi klub...



Тема Това ли енови [re: Spidercho]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано14.03.03 13:35



коментара ти бе, администраторе ?!?



Тема Re: Това ли енови [re: нoвakoв]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.03.03 13:45



Ти кой беше, та ми говориш на "бе" ?
И кокво повече ти тябва, коментарите са за бабите и дедовците по пейките. Аз действам. Като ми кажат НЕЩА ДА СЪМ МОДЕРАТОР и махам правата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.