Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 14.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: За името.нови [re: Mesmerisa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 23:10



Ми благодаря ти за неагресивния отговор.
И аз така мислех по интуиция, но другите друго разправят. Даже сега не съм прочела Джеми, но мернах, че пак ще ми обяснява за астроло-ЗИ-те.
Твоето обяснение ми е най-убедително, сега вече впоследствие кой какво е вложил в това име...в процесинга на това му се вика аберации, но това е друга тема.
Ще ми обясниш ли нещо, което започнахме в другия клуб. За Сатурн като ходи върху нещо.
Току що съвсем случайно установих, че Сатурн като ми е ходил с месеци върху луната, ми беше период на смяна на професия. Беше ми писнала старата. Аз така карам. Работя нещо, докато горя в него и има какво да науча. Като го понауча и започва да се превръща в рутина, и спирам. Търся нещо друго, което да ме увлече.
Та го помня този период с месеци, когато старото ми беше писнало, новото ми се мержелееше, но още не бях набрала смелост и инерция.
Сега от месеци съм в същия период. С онази работа, която тогава ми беше нова.
И сега изведнъж разбрах, като си позяпах картата, че сега Сатурн ми си мачка Марса, а тогава-Луната.
През промеждутъка не е застъпвал планета, гадината.
Та-има ли някакво обяснение?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема За Сатурннови [re: Kaily]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано19.05.04 23:23



трудно ми е да ти отговоря - сигурно си забелязала, че един изолиран аспект е трудно да се коментира, а и безсмислено. А и ми се струва, че тази тема тук доста се разрасна и разклони в най-неочаквани посоки, така че едва ли тук е мястото. Ако наистина те вълнува, можеш да пуснеш отделна тема.

Иначе има две великолепни книги специално посветени на Сатурн, които горещо ти препоръчвам да прочетеш. Едната е на Ерин Съливан и се нарича "Транзитите на Сатурн", а другата е на Лиз Грийн и се казва "Сатурн - нов поглед към един стар дявол". И двете ги има на Славейков. За мен това са едни от най-добрите астрологични книги, превеждани на български! И са написани достатъчно "човешки", така че не е нужно човек да е кой знае колко напред с материала, за да ги разбере.



Тема x+y=z?нови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано19.05.04 23:23



Ако това за теб е астрология, то тогава ти препоръчвам да прочетеш малко повече. Ако астрологията и живота бяха обясними с такива прости формули, нямаше ли всеки да е астролог?

Аз съм последната, която можеш да обвиниш, че не отговаря безплатно на въпроси. Не съм върнала никого, който е имал личен проблем и е питал по същество там където му е мястото, а не пред публика!

С теб няма да дискутирам колко много може да се навреди с астрологията или с астромедицината, защото не съм стигнала до тези изводи от скука и нямам намерение да ти покажа как става това. Всеки, който може да помогне, може и да навреди /в една и съща единица време/! За да се прави това съзнателно в името на интересите на клиента е нужна сериозна подготовка и съзнание, а не просто някакъв списък на астрологически формули или стандартни текстове от някаква база данни ...



Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: Джeми]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 23:24



Джеми, аз нямам нищо против неравните начала.
Питам какъв е критерият да ги определяте?
Толкова ли неразбрано питам?
Ако критерият е-наши на ваши. Хубаво, ще го разбера.
Ако критерият е стойностни теми, по които си личи кой астролог, кой шматка като мен-и това ще разбера.
Само, за бога, не върти отговорите според както ти е угодно!

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: за протоколанови [re: Джeми]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 23:26



Що пък...мога да чета какво ми отговаряте като праведен християнин евангелие, написано от дявола.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Медицинска астрологиянови [re: smaragd]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано19.05.04 23:26



А щЕ МЕ ИЗВИНИш ДА СЕГА ВЕчЕ СЕ СЪГЛАСЯВАМ СЪС ВСЯКА ТВОЯ ДУМА В ТОВА ПИСМО.КОЛКОТО И СТРАННО ДА Е МАКАР И РЕЗКИЯТ ТИ РЕчНИК КОГАТО РЕшИш ДА СЕ ОБОСНОВЕш И ДА БЪДЕш РАЗБРАНА ГО ПРАВИш чУДЕСНО.ОК ЯСНО Е СЕГА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС АМИ ЗНАчИ СЪМ ПРЕЦЕНИЛА СЪВЪРшЕННО ПОГРЕшНО,чЕ ХОРАТА В КЛУБА ИМАТ НЯКАКВА АНГАЖИРАНОСТ И ВЕчЕ ГОТОВА РАБОТА ПО ВЪПРОСА МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ АЗ ПЪК СМЯТАМ ,чЕ ДАВАМ ПРОСТО ЛИСчЕ ПО ТЕМА КОЯТО ТЕ ВЕчЕ ЗНАЯТ И СА ОБСЪЖДАЛИ



Тема Re: За Сатурннови [re: Mesmerisa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 23:32



Има ли ги тия книги на руски в нета?
А за изолираните аспекти не знам...опитвам се да събера напоследък разни неща, които са ми се случвали през живота, и да им разгледам аспектите, белким хвана закономерността.
За целта може би трябва да изолирам нещо-планетка-дзвер, аспект, ...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: x+y=z?нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 23:37



За мен психиката е първопричината на всичко, в т.ч. и на физическите болести.
70% от болестите са психосоматика, а другите са били такава, преди да се проявят трайно и необратимо като просто болести.
Всяка физическа болест се проявява първо на енергийно ниво, а на енергийно ниво се предизвиква от погрешни постулати и емоционални заряди.
Така че всяка превенция в областта на постулатите е добре дошла.
От друга страна най-добрата възможна превенция е осъзнаването.
Та от тази гледна точка астромедицината я разглеждам като осъзнаване на евентуалните постулати, с които несъзнателно съм се заразила.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Извини ме за въпроса, но ...нови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано19.05.04 23:37



преди да искаш да четеш "война и мир" на толстой, не трябва ли първо да научиш поне азбуката?



Тема ??? [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано19.05.04 23:42



Тогава след като си запозната с материята, действително ли искаш да кажеш, че една астрологическа консултация или четенето на /неразбрани/ астрологически формули няма последствия за психиката, за енергийното състояние и с това и за здравето на човека?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.