Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 15.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: Kaily]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано19.05.04 19:26



ДОБРЕ ДЕ АЗ ВСИчКО РАЗБРАХ САМО НЕ РАЗБРАХ щО ДА ХВЪРЛЯМ НА СВИНЕТЕ БИСЕРИ ОТНЕМА МИ ВРЕМЕ ,НЕ МИ ДАВА ПАРИ И НЯМАМ НИКАКВА ПОЛЗА.ОСВЕН ТОВА щО ДА ИМ ДАВАМ БОНУСИ КАТО МИСЛЯ ,чЕ ТИЯ КОКОНИ СА ТОТАЛНО НЕОРИАНТИРАНИ И НЕКАДЪРНИ .ТОГАВА СЕ ЗАМИСЛЯМ КАКВО ДА ПРАВИ ОНАЯ чАСТ ОТ КЛУБА КОЯТО ИСКА ДА ОБМЕНЯ ИНФОРМАЦИЯ И ДА УчИ НЕщО ПОМЕЖДУ СИ .АМИ ДАЙ ДА ОТВОРИМЕ НОВ КЛУБ И ДА ГИ ЗАРЕЖЕМЕ ТЕЯ ОЛУГОФРЕНИ ТИ КВО щЕ КАЖЕш ,чЕ АЗ В СПОРА ИЗХАБИХ МНОГО ЕНЕРГИЯ И МЕ УДРЯ В ГЛАВАТА ДА СЕ РАЗПРАВЯМ С НЕДОЕБАНИ СЕЛЯНКИ.СОРИ ЗА ЕЗИКА НО НИщО ДРУГО НЕ МИ ИДВА В ГЛАВАТА ДА НАРЕКА ЗАщОТО НЯМАМ КОНСТРУКТИВЕН ДИАЛОГ С НИКОГО ОТ СЕДМИЦИ.ТИ КАКВО щЕ КАЖЕш ПО ВЪПРОСА????БЛАГОДАРЯ ТИ ВСЕ ПАК ЗА ПОДКРЕПАТА И ДОБРОСЪВЕСТНАТА МИ ЗАщИТА ,С КОЯТО СЕ ЗАЕ ДОРИ БЕЗ ДА МЕ ПОЗНАВАш



Тема Re: Медицинска астрологиянови [re: CENTAVER]  
Автор CENTAVER ()
Публикувано19.05.04 19:33



ДОБРЕЕЕЕЕ БЕ РАЗБРАХ АМА САМО НЕ ЗНАМ щО Я чЕТЕТЕ ТЕМАТА КАТО НЕ ВИ Е ПРИЯТНА ЕЙ ТОВА МИ ГОВОРЕТЕ МЕН НЕщО КАТО НЕ МИ Е ПРИЯТНО ГО ПОДМИНАВАМ А КАЖЕТЕ щО Я чЕТОХТЕ ИМАТЕ ЛИ НЕщО ПО ДОБРО ДА ПУСНЕТЕ ПО МЕДИЦИНСКА щЕ СЕ РАДВАМ ДА ГО ВИДЯ АЙДЕ УСПОКОЙТЕ СЕ И МОЛЯ ВИ НЕ Я чЕТЕТЕ ТАЯ ТЕМА БЕ ХОРА НЕДЕЙТЕ



Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: CENTAVER]  
Автор Mapтeнcka Koтka (66 панички)
Публикувано19.05.04 20:08



Не съм имала за цел да се заяждам, споделих някои съображения относно вида на информацията и приложението й. Мисля, че всеки има право на това, все пак се намираме в ДИСКУСИОНЕН форум.
Ако се обиждаш, проблемът е твой. Можеш да се замислиш кое те обижда и защо. И защо имаш нужда от овации, а не понасяш критичен поглед. И каква е целта на присъствието ти тук.

Ако имах осмислена и структурирана информация, щях да я поднеса. Нямам. Но това не означава, че трябва да приемам с екстатична благодарност ВСЯКА информация. Живот и здраве ще дойде момент, в който да мога да бъда полезна и на клуба и на пациентите си. Реално полезна.

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Не намесвай ника ми, Кайли,нови [re: Aлykapд]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 20:28



Дадох те просто за пример, вместо теб можех да кажа който и да е друг.
Нямаше нужда да пишеш пак ферман за житието и страданието си.
Аз за астролог се нямам, но въпреки това пускам чат пат някои интересни неща на тема астрология, които срещам из нета или ми ги подават.
Усети ли се как днес от един невинен въпрос за религията и астрологията пак написа ферман-обиди? Изнервена си нещо...

Наистина ли така смятат всички, пишещи тук? Че са се събрали няколко човека да си пишат в затворен клуб? Странно...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Не намесвай ника ми, Кайли,нови [re: Kaily]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано19.05.04 20:36



Не, не е така. Някои така си мислят, но за щастие има много "приходящи" като нас, пък и от тукашните има свестни. Ако някой ти се зъби, не им се връзвай.

Редактирано от Диaнa на 19.05.04 20:37.



Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 20:39



Марта не пише нищо по същество, но поддържа социални контакти. Точно казано.
Имам едно приятелче от клуб Любов, много свястно хлапе. Насочих го към Куелю, той прочете "Алхимика", възхити се, благодари ми и тутакси започна да ми обяснява как ще сваля гаджета с него.
Та се наложи да му обяснявам, че книгите не са за свалки, а за да стигнат до същността му, надълбоко и да го трансформират.

Поясни тази си мисъл, моля: Клубът е Астроло3И, а не Астрология, точно понеже АЛУКАРД не би могла да напише подобна тема.
Да разбирам ли, че никой астролог не би написал подобна тема и защо смяташ така? Или нещо друго искаше да кажеш?
За мен астролог е оня, който пише стойностни неща на тема астрология. За теб май е класов признак.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: CENTAVER]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано19.05.04 20:51



Ми пиши в Астрология.
... честно казано напоследък процентно там се пише повече за астрология...тук повече си играят на препикани територии и лични драми.
Тук не се гледа какво се казва, а кой го казва. Нещо като СДС преди време-наши и ваши и щом не си с нас, значи си против нас.
И отлюспване до дупка.
Мдам...светът се срива, не знам дали усещаш-планетарните енергии се раздвижват, идва време с ново качество, апокалипсис в действие-кажи нещо за този тип астропрогнози, че никой нищо не казва по същество.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: И аз да ти кажа,нови [re: Kaily]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано19.05.04 20:56



Гледай от смешната страна на нещата - Сократ си е мислел, че нищо не знае, но някои тук си мислят, че знаят всичко.



Тема Re: Медицинска астрологиянови [re: CENTAVER]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано19.05.04 21:10



Ти не успя ли да разбереш, че става дума въобще доколко темата астромедицина е етично допустима в един клуб, в който имат достъп хора без всякаква подготовка в тази област?

Астромедицинският речник, който си публикувала, е много ценен, но само, когато знаеш как да го прилагаш на практика. Ти не можа да отговориш на Самаел как става това, което ме води до мисълта, че си нямаш понятие как се използват тези формули в един хороскоп и какъв принос имат в рамките на една астрологическа консултация. Публикувала си вратата, но не си дала ключа. Целта и смисълът на астрологията не може да бъде да предсказва болести на здрави хора /етично недопустимо/, тоест съвсем логично би било да си помислиш, че този речник има друг смисъл и предназначение.

Астрологическа информация има достъпна всякаква, но това, което в 90 процента от случаите липсва е обучение или поне обяснение как и за какво да се използва. В рамките на астромедицината си има обучение и учебници, които съдържат информацията, която търсиш. Една част са достъпни за всеки /например част от трудовете на Акрон/, по-голямата част обаче се предлага само на хора, които са минали определен вид обучение и имат нужните предпоставки.

Преди да пуснеш още някоя тема с "полезноненужна" информация, искам да ти изброя темите, които се надявам да се съгласиш, че не им е мястото тук или в рамките на една консултация: предсказания на смърт, болести, убийства, аборти, детска смърт, насилие, изнасилвания, съмнения относно бащинство, ... - това са само примери за най-жестоките намеси в човешката съдба, които са от хуманна гледна точка недопустими. В една астрологическа консултация няма място нещо, което не е в интерес или може да навреди на клиента, както и информация, която не го засяга и е взета от чужди хороскопи.

Свободата си има цена ... и тя се казва отговорност за това, което творим - независимо дали си астролог, психолог, лекар, адвокат, шофьор, готвач, ...



Тема Аз НЕ изкоментирах психическото ти състояние, [re: Kaily]  
Автор Aлykapд (Ангел В Мрамора)
Публикувано19.05.04 21:16



защо ти коментираш моето?
Пардон, ти дори не го коментираш, ти директно постулира, че съм изнервена.
Аферим Кайли, машалах Невероятно добре успяваш да усетиш начина, по който се чувствам аз И това изозбщо не е лично отношение, ама грам. Няма дори сянка от намек, че се опитваш да ме дискредитираш като се пробваш да внушиш, че начина по който пиша, се дължи на факта, че съм "изнервена"

Не беше нуждо да се "усещам" какво отговарям, защото не само написах всичко напълно съзнателно *разбирай преднамерено*, но и насочих съдържанието на темата си конкретно към някои определени елементи, които от време на време изпълзяват тук под маската на анонимност и си позволяват да ръсят лични обиди.

Твой проблем е, че за теб всяко мнение, което е по дълго от 5-6 изречения се превръща във ферман.
Твой проблем е, че виждаш и обиди там където реално ги няма. Ако за теб това, че нарекох онова демонче и оная кама на родоубиеца паплач, която се страхува да защити позицията си открито и на която и липсва смелост и достойнство, е обида...то за мен това си е просто описване на фактите. Смелият човек, човекът с достойнство не се страхува да заяви открито мнението си и да поеме отговорността и последствията от думите си.
Твой проблем е и ако в моите теми виждаш ферман за житието и страданието ми...аз лично виждам бъзикане с някой хора, които са толкова неспособни да отговорят аргументирано на моите тези, че падат до лични нападки и обиди

Междудругото...интереса на това което пишеш, не се ли определя от хората, които го четат? Прерових целия архив на клуба, но твои теми не видях *не изключвам все пак да ги има* но пък темите на Марта определено бяха доста и някои от тях с 50 и повече мнения.

Колкото до това, че странно как са се събрали няколко човека, които да пишат в затворен клуб...защо не си продължиш мисълта? Следващата ти реплика сигурно ще е за затворено общество и елитарност...хъх, спомням си че преди известно време едно анонимче развиваше същите теории...И то като теб имаше нещо против Марта. Боуже, Боуже какво съвпадение само





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.