|
Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема
|
Всяко заведение... за три дни
|
|
Автор |
П.М. () |
Публикувано | 22.02.00 13:26 |
|
Ще се съгласите ли, че в София заведенията струват... до един месец след откриването. В началото всичко е наред: сметките, колкото си пише, сервитьорите любезни, музиката - в някакъв определен стил (ако ти харесва, влизаш, ако не, не влизаш). И когато се събере по-голяма клиентела, старите номера: грубо отношение, надписване, нехайно обслужване, ниска хигиена, гадна кухня и т.н.
Аз например съм крайно потресен от "Дивака"... Навремето, когато си беше на ул."Карнеги", от другия край на София ходехме там, защото имаше свястно обслужване, хубаво пиене, готини и поносимо скъпи манджи и някаква човешка атмосфера... Новият вариант, дето е на малките пет кьошета, е най-кучешко мизерната кръчма, която мога да си представя в ново време; абсолютно нехайство най-вече по въпроса с мезетата.
| |
Тема
|
Всяко заведение... за три дни
[re: П.М.]
|
|
Автор |
Spasse () |
Публикувано | 22.02.00 16:37 |
|
Абе, има и изключения. Не са много, но се срещат.
| |
|
Дай пример
| |
|
Камелот и При кмета
| |
|
Камелот си се скапа по всички показатели. Преди с влизането ни посрещаха - маса за колко, къде да бъде, да намалим тон-колоните при вас и т.н. Последния път - ще ядете или само ще пиете? Ами, ще комбинираме (ебати тъпия въпрос). Значи - в тази част на заведението. Ама неее, не на тези маси, те са за незнам си кой, я седнете на ей тая.
Та така с Камелот. Needless to say, че оттогава не съм ходила.
| |
Тема
|
При Кмета го отписах още преди година.
[re: BRAVEHEART]
|
|
Автор |
Пинко () |
Публикувано | 06.03.00 14:51 |
|
Преди една година имахме годишнина от завършването на гимназия. Та отиваме една група съученици, прилично изглеждащи, улегнали хора на 38-39 години вечерта в "При Кмета". Някакви пишлемета, които дори не изглеждаха като мутри, ами приличаха на мамини синчета току що получили някаква власт (нещо като командирчета на комсомолска бригада от миналото), заявиха на входа, че трябва да ни претърсят за оръжие. Ебати кръчмата, след като проверяват почтените хора за оръжие. По света това се прави само в много съмнителни заведения, където ходи съответния криминален контингент. Та затова си мисля, че "При Кмета" е или криминално сборище, или са големи простаци. Не ходете там.
| |
|
Kvartalnata ni kry4ma.
Nqma da kaja koq e, za da ne q uro4asam. Oba4e ve4e 8-ma godina si e gotina i po-gotina stava.
| |
Тема
|
Всяко заведение... за три дни
[re: П.М.]
|
|
Автор |
Ники () |
Публикувано | 07.03.00 23:01 |
|
Ако си мислиш че само в София е така :-((( Пътувах от Пловдив към София и реших да хапна в Hapy bar&grill на изхода на магистралата посока София. Чаках 20 мин. да дойде сервитьорка и накрая се дигнах от там след като една "вулва хипнотика симплекс" ми обясни че масата се обслужва от колежката и
| |
Тема
|
Всяко заведение... за три дни
[re: Ники]
|
|
Автор |
Пинко () |
Публикувано | 07.03.00 23:14 |
|
Ей пич, тая "вулва хипнотика симплекс" ме накара да се смея повече от 10 минути без прекъсване. Абсолютно готин лаф за тези които го разбират. Разкошно направо, ще го разправя на всички приятели и колеги.
| |
Тема
|
Всяко заведение... за три дни
[re: Пинко]
|
|
Автор |
Ники () |
Публикувано | 09.03.00 21:12 |
|
Мерси ама не е съвсем мой С една позната го натъкмихме заедно и също се смяхме много
| |
|
Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
|
|
|