Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Тема Хубав ресторант с традиционна българска кухня  
Автор tom_and_jerry ()
Публикувано24.08.12 00:05



Здравейте,

Съжалявам, ако подобна тема е била пускана, но не отрих да е имало такава наскоро. Интересувам се от мнения за ресторанти/кръчми в София, където предлагат наистина хубава българска кухня - без претенции за цени, обстановката също не е кой знае от какво значение.

Интересувам се, тъй като ще имам гости от чужбина и просто искам да ги заведа да опитат нещо традиционно и добре приготвено. Знам, че например много чужденци ходят в 'При Яфата', ама там храната откровено казано според мен е леко смотана.

Забелязах, че наскоро има тема за добри ресторанти, но предложенията бяха предимно за европейска/италианска и пр. кухня...

Мерси предварително!



Тема Re: Хубав ресторант с традиционна българска кухнянови [re: tom_and_jerry]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано24.08.12 15:25



"Боримечката" в Студентски град, до 24. блок, като се върна в БГ там ходя, щото пускат народна музика, а не чалга, и кухнята им ми харесва



Чук, канап и тел

Редактирано от Recycler на 24.08.12 15:25.



Тема Re: Хубав ресторант с традиционна българска кухнянови [re: tom_and_jerry]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано25.08.12 12:44



Ресторант ЕТНО, на Алабин, бившето кино Д. Благоев
Но ще отворят след 10 септември



Тема Re: Хубав ресторант с традиционна българска кухнянови [re: Фakличka]  
Автор tom_and_jerry ()
Публикувано26.08.12 19:01



Мерси за идеите. Ходила съм в "Боримечката" преди 5, 6 години и кухнята беше добра, дано не са я развалили от тогава. Относно Етно, за съжаления ми трябва нещо преди 10 септември, но по-нататък мога да го опитам

.



Тема Re: Хубав ресторант с традиционна българска кухнянови [re: tom_and_jerry]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано26.08.12 21:06



опитай и това, не е само арменска кухня, и е почти като в Етно.
Арменска кръчма: "Гоар"
София, ул." Шейново", №18 ( ъгъла с ул." Мургаш)



Тема Re: Хубав ресторант с традиционна българска кухнянови [re: tom_and_jerry]  
Автор cymen (южен)
Публикувано24.04.13 16:55



има една на шипченски проход, малко след зала универсиада. "люти чушки" се казва. добра е, много даже. нормални цени.

иначе класиката е "под липите". ако е чужденци и не ти пука много за бюджета - там.

за още по-тънко... избери си от тук






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.