Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови  
Автор Schmidt (минаващ)
Публикувано07.05.10 21:30



Ето някои от мненията за магазини Европа в rabotodatel.bg. Не съм подбирал негативни, никой не е написал нищо добро за веригата. :

Днес купих три кюфтета в доматен сос от щанда за готови храни в магазин Европа в Дружба 1. Бяха кисели и миришеха на мърша. Изядох половин и щях да повърна. Това месо беше поне на 5 месеца, ебати. Не ги ебе че ще пукнеш, те гледат да си пробутат старата стока пък ти ко ще да умреш от натравяне и диария. Избягвайте магазини Европа на всяка цена ако уважавате себе си и тялото си.

----------------------------------------

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СКАПАН МАГАЗИН, ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА. ДАНО СКОРО ПОСТРОЯТ НАБЛИЗО ОТ ДРУГА ВЕРИГА! МНОГО ЛОШО ЗАРЕЖДАНЕ, ЛИПСВАТ ЧЕСТО ЕЛЕМЕНТАРНИ СТОКИ КАТО ВАФЛИ И ДОМАТЕНО ПЮРЕ, ПЪЛНОЗЪРНЕСТ И ДИЕТИЧЕН ХЛЯБ И ДР. ПРОДАВАТ РАЗВАЛЕНИ ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ, НЕ НАЗНАЧАВАТ ДОСТАТЪЧНО ПЕРСОНАЛ И ЧАКАМЕ ДЪЛГО ЗА ДА НИ ПРЕТЕГЛЯТ НЕЩО ИЛИ ЗА ДА ПЛАТИМ НА КАСАТА. ДНЕС Е ПРАЗНИК---ГЕРГЪОВДЕН, А АЗ СГОТВИХ МИРИШЕЩО ПИЛЕ, ЗАКУПЕНО ПРЕДНИЯ ДЕН КАТО ПРЯСНО ОХЛАДЕНО И ЩЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ. БИХ ГО ПОДАРИЛА НА УПРАВИТЕЛЯ НА ВЪПРОСНИЯ МАГАЗИН, НО ЕДВА ЛИ ЩЕ ГО ОТКРИЯ! ЗИМАТА КУПИХ РАЗВАЛЕНА БОБЕНА САЛАТА. И ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС---ЗАЩО НЕ СЛОЖИТЕ ПО ЕДИН СТОЛ НА КАСИЕРИТЕ, СМЯТАТЕ ЛИ ЧЕ ПО-ДОБРЕ ЩЕ РАБОТЯТ КАТО ГИ ИЗТЕЗАВАТЕ ДА СТОЯТ ПО ЦЯЛ ДЕН ПРАВИ, КОЕТО Е НАПЪЛНО БЕЗСМИСЛЕНО? НЯМА ЛИ КОЙ ДА НАПРАВИ ПРОВЕРКА ЗА КАЧЕСТВОТО НА ХРАНИТЕ, ПРЕДЛАГАНИ В ТЕЗИ МАГАЗИНИ? КАКЪВ ЦИНИЗЪМ, КАКВА ГАВРА С ХОРАТА, А СЕ НАРИЧАТ ,,ЕВРОПА"!

--------------------------------------------

споделяйки мнението си искам да предупредя клиентите на този магазин да внимават какво купуват като срок на годност и качество. например в руската салата се режат негодни колбаси подменят се етикети префолират се стоки с изтекъл срок на годност и се продават на по високи цени като годни. на топла точка се готвят продукти които трябва да се изхвърлят а не да се продават на клиентите за луди пари.варенопушените продукти се бършат с ужасно мръсни кърпи същото важи и за трайните колбаси. трябва да се знае че в отзад в магазина е страшна мръсотия и хаос.

--------------------------------

Днес 15 12 2009 вечерта, от магазина на тв ЕВРОПА в София Люлин 9 закупих 4 бр. готови кюфтета от щанда с готови храни. Закупените кюфтета бяха горчиви и кисели без никакъв вкус Опитах и четирите, но всичките бяха с един и същи без вкус. Оставам разочарован от качеството на храните предлагани в този маркет. Въпреки, че досега съм бил редовен клиент на веригата се замислям дали да бъда такъв в бъдеще. Тъй като, имам достатъчно хора и приятели, всичките ще бъдат своевременно уведомени за лошите и некачествени храни предлагани в търговската верига.

------------------------------------
Мисля че управата на тази мандра е за гонене Неможе хора който не разбират нищо да я управляват Работи се до късно вечер и се извършват много нарушения; трябва да се вземат мерки



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: Schmidt]  
Автор todorakich (непознат)
Публикувано09.03.11 00:12



Мдам, много са зле. Тоя в Младост направо се чудя как не са го закрили, щото е пълна мизерия, а все пак в райноа има Била, Кауфланд и куп читави магазини! Ето и едно потресаващо мнение за тях от вътрешен човек:



Евтиното куче винаги излиза скъпо!


Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: todorakich]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано11.03.11 14:41



Тоя в Младост направо се чудя как не са го закрили, щото е пълна мизерия, а все пак в райноа има Била, Кауфланд и куп читави магазини
........................

И аз съм се чудил и единственото ми обяснение е, че тая верига е пералня за пари.

Някой помни ли Европа-та на Раковски, срещу НАТФИЗ? Е, нямаше по-зле зареден магазин, с по-недисиплиниран и зле платен персонал. А колко боклуци съм купувал оттам... Просто не ми се изреждат всички случаи, когато някой беден служител си го е отнасял заради нефелността на мениджърите на веригата.



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: ARlZE]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано11.03.11 14:48



И е мутренски магазина просто.

ЕДИТ: По-конкретно Христо Ковачки ако ви говори нещо :)

Редактирано от Cин Mapмoт на 11.03.11 14:50.



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: Schmidt]  
Автор SoulMate (европейка)
Публикувано29.03.11 10:55



Наричам го "свинския магазин" и въпреки, че живея на една крачка от него, там НЕ пазарувам.



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: Cин Mapмoт]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано30.03.11 20:06



И е мутренски магазина просто
.........................

Винаги съм си мислел, че "Елемаг" е флангменът на тая категория магазини.
Впрочем, какво мислиш за тая верига, Елемаг имам предвид, пазарувал ли си оттам?

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: ARlZE]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано31.03.11 15:18



Ми пазарувал съм да, то вече остана май само един. Ма що да е мутренски?



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: todorakich]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано15.04.11 16:31



....все пак в райноа има Била, Кауфланд и куп читави магазини... - Кауфланд към читавите магазини ли го броиш???

Оня ден пред очите на майка ми персоналът разопаковал вакуумирана пастърма или някакво подобно скъпо сушено месо, на което изтичал срокът на годност и го опаковали наново, като му удължили срока с още 1 седмица. Даже не се крият, и ако дадеш 20 кинта за мърша, хак ти....



Тема Re: Магазини Европа са опасни за здравето ви!!!нови [re: neverojatna]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано15.04.11 23:49



Кауфланд е на същите собственици, на които е и Лидл



Тема Re: Лидл [re: Cин Mapмoт]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано16.04.11 10:32



А Лидл са отчайващи,влязох веднъж и повече няма да повторя.Никакъв асортимент,зле подредено,огромни празни пространства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.