Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Тема Позамислих се така за заведениятанови  
Автор Buhl (H.)
Публикувано07.11.08 19:51



По повод на една тема за Егур Егур (никога да момента не бих се оплакал от тях) и лошите мнения в нея се позамислих...

Недоволни от КОЕТО И ДА Е заведение винаги ще има.
Ако се пише в черен списък за заведението, задължително ли е то (персоналът) да е лошо или понякога и клиентите допринасят?
Защо от едни и същи фирми, услуги, заведения винаги има доволни и недоволни (с изключения, разбира се)?
Присъствал съм, щото, и на сцени с егати селските клиенти, та чак ме е хващало срам заради тях, ако и че не ги познавам.

Излиза, че клиентите са два вида - черни и бели, а заведенията са им пропорционални на манталитета.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.


Тема Re: Позамислих се така за заведенията [re: Buhl]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано13.11.08 09:43



Разсъждаваш като възпитан интелигентен човек, който си знае правата и задълженията в обществото



Абсолютно правилно - все пак в заведенията работят хора. Конфликтът идва когато се срещнат простак и възпитан човек, без значение кой е клиентът и кой е персоналът.

По въпроса с Егур Егур - онзи ден се изложиха доста тъпо (конкретно се изложи този, който отговаря за резервациите). Доста се бях вкиснала, защото исках хубава храна, нищо че скъпа, любезно обслужване и приятна атмосфера.



Тема Re: Позамислих се така за заведениятанови [re: SoulMate]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано13.11.08 11:57



Авторе, не си много прав. В смисъл - абе ясно, че клиента може да е всякакъв и да прави скандали. Но едно хубаво заведение би трябвало да може да управлява таргет групата на клиентите си. Не е толкова трудно. Тогава случаите, в които незадоволен скандалджия, с черна нагласа към света и желание за себедоказване идва в това заведение ще са по-скоро изключение. По тази точка заведенията търпят много критика. Причината, разбира се до голяма степен е финансова.



Тема Re: Позамислих се така за заведениятанови [re: SoulMate]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано13.11.08 20:40



По въпроса с Егур Егур - онзи ден се изложиха доста тъпо (конкретно се изложи този, който отговаря за резервациите). Доста се бях вкиснала, защото исках хубава храна, нищо че скъпа, любезно обслужване и приятна атмосфера.

И там има черни овци както в персонала, така и в клиентите. Но аз не говорех за Егур Егур, а просто философски така настроен... За нещата като цяло.

Една система е толкова слаба, колкото е слабо най-слабото й звено. Перифразирано се сещаш какво имам предвид.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.


Тема Re: Позамислих се така за заведениятанови [re: s.prodanov]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано13.11.08 20:55



Но едно хубаво заведение би трябвало да може да управлява таргет групата на клиентите си. Не е толкова трудно. Тогава случаите, в които незадоволен скандалджия, с черна нагласа към света и желание за себедоказване идва в това заведение ще са по-скоро изключение.

Не става въпрос за скандалджии, а за хора, дето понякога объркват таргет заведенията си.

Но това не е общия случай.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.