Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Страшно разочарован от О!Шипка!  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано27.06.08 10:44



Редовен клиент съм им от близо година, ходя там почти всяка седмица. Последният път, обаче, беше отвратително!

Цените - вдигнати. Грамажът - намален. Уж имало нови промоции (нови пици), а като си поръчах една- жилава, твърда, безвкусна. Не можеше изобщо да се среже освен с диво издевателство на чинията с ножа! Можело да съм попаднал на начинаещ пицар, казва моята приятелка. Ама аз не съм богаташ, нито желая начинаещ да си прави експерименти с яденето ми.
Все пак се насилих да изям пицата...



Тема Re: Страшно разочарован от О!Шипка!нови [re: Zvezdichko]  
Автор elisto83 (непознат )
Публикувано21.07.08 17:56



Напоследък в О! Шипка, макар и на мен да ми е любима пицария, доста се излагат. Аз и приятелят ми бяхме една събота в централната на ул. Шипка и неговата пица беше отодло цялата в сажди. Мисля че това е недопустимо за уважаващо себе си заведение. Освен това и поръчките за вкъщи обикновено много се бавят и пицата пристига изстинала, безвкусна.
Така че явно имат някакъв проблем, но да се надяваме временен.



Тема Re: Страшно разочарован от О!Шипка!нови [re: elisto83]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано26.07.08 00:11



Ми изпуснали са я на пода пред пещта, кво се чудиш





Тема Re:нови [re: elisto83]  
Автор Bиливap (госпожа)
Публикувано15.08.08 00:03



Специално за доставките за вкъщи последния път и на мен ми се наложи да чакам доста.
Преди това винаги са били точни, експедитивни, храната топла, вкусна.
Последния път се изложиха - храната пристигна 108 минути след обаждането!
И не беше особено топла, разбира се.
И задръствания нямаше, нито беше пиков час ...
Сигурно 5 пъти им звънях да ги питам какво става с поръчката, защото ни объркаха плановете с това забавяне, и всеки път беше "5 минути!"
Май ми беше за последно.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано07.10.08 16:01



добре бе хора, как може да определяте ошипка като уважаваща се пицария? Има едно хубаво нещо в нея и това е работното време, имаш сигурно място да се налочиш като задник в 4 през ноща. Кривото и ошипка са всичко друго, но са твърде далеч от понятието класа!



Тема Re:нови [re: s.prodanov]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано12.10.08 21:14



Класа?
Ти от кога търсиш класа в една пицария?
Търси класа в Радисън, Шератън, Хилтън и прочие, не в пицария с некласни цени и непретенциозна обстановка и кухня



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 11:57



Ти пък кога стана толкова хай левъл? Нещо си се главозамаяла напоследък. Я слез на земята.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано15.10.08 15:50



ааа, май точно това исках да кажа. После някой ще се оплаче и че в китайски ресторант било мръсно или еди кво си. Еми да де.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано17.10.08 19:27



Сигурен ли си, че говориш на мен?



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: s.prodanov]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано17.10.08 19:30



Получаваш това, за което си плащаш


Неприятно е да си имал добро мнение за едно заведение (различно е от това да го мислиш за класно) и да се разочароваш, но ... има и други пицарии в София

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.