Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 08.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема не ходете във "Водопада" - Бачково  
Автор Emi-Gabi (вече позната:))
Публикувано01.05.08 22:49



Заведение Водопада!
На пръв поглед много приятно. Тече една вода , пада със сила, насякъде зелено ...изкушаващо е :)
Дотам обаче се нащата- посреща те задушаваща миризма на кебапчета и кюфтета /не е лошо, ама се чувстваш като готвач в кухня/, сервитьорите са започнали работа сигурно с откриване на заведението и вече са с вид на престарели чичковци с огромни кореми, които плуват между масите ама все подминават твоята! Когато успееш да поръчаш притеснено "едно кафе"- ти се казва, че кафето е 2,50! Покривките са с огромни лекета от туко що станалите преди тебе хора! Кафето пристига след около 15 минути и определено не е първа цедка! Мляко и сметана са екстри! До храната не стигнахме:) Това ни беше достатъчно ! Моят съвет - ако се намирате в този край - не сядайте в това заведение!



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: Emi-Gabi]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано03.05.08 19:41



Ами ходете при Джамура, от другата страна на река Чая. Невероятно заведение, страхотна кухня! И не пропускайте да опитате сърмичките-не помня бачковски ли се казваха или станимашки, големи са колкото напръстник и са страшно вкусни. През деня по-лесно се намират места, но вечер не е сигурно, че ще има свободни.



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: agrimonia]  
АвторHaти (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 22:08



И в Джамура е същото, само дето е доста по-скъпо...



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: Haти]  
АвторЧoчo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:52



аз пък съм доволен от Водопада, винаги когато съм ходил храната е перфектна, става бързо и не е толкова скъпо. скарата им е супер!!! явно не е подходящо място за 1 кафенце, а РЕСТОРАНТ!!!



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: Чoчo]  
Авторekckypзиaнтka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 22:01



а какво ще кажете за турските локуми,дето ги кацат мухите по цял ден.Абе там ХЕИ не ходи ли...



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: Чoчo]  
Автор ScreenOS ()
Публикувано26.06.08 10:33



Тоя ресторант се знае от 100 години ,че е дърво. Там работи принципа - "Ден година храни" . Като е РЕСТОРАНТ, аз нещо да не съм длъжен да платя тройни и четворни цени ? И за какво - цървули сервитьори, както споменаха, 88 годишни, обстановка тип столова . И както се казва, "Дай да ги издърварим хората, то тука поток много, други ще минат" . Мерси някакси .



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: ScreenOS]  
АвторNdoeGTl (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 22:21



Като нямате пари да ходите на това чудесно заведение-НИКОЙ НЕ ВИ Е ВИНОВЕН!!! Нито сервитьорите,нито покривките или пък кафето.Като ви се пие кафе-кварталното барче с нацупената 15-годишна шматка-хем евтино,хем наблизо-там обаче никой не мърмори.Проблемът на всички ви (недоволници) е: Искаме разнообразие,но нямаме пари и вечно някой друг ни е виновен.На мен ми е все тая,защото аз имам достатъчно!Кухнята на "Водопада" е страхотна,а специалитетите могат да се мерят и с италианските.Заведението е супер,така че не го осирайте поради липсата на пари!!!





Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: NdoeGTl]  
Автор ScreenOS ()
Публикувано17.10.08 14:44



Ха-ха-ха, хо-хо-хо. Ти да не си ходил на някой друг "Водопад" ? Апропо, някакви комплекси на тема пари ли имаш? Че си ги споменал n на брой пъти ? Плюс това, обслужващият персонал, трябва да те обслужи културно, ако ще и една бира да си поръчаш .



Тема Re: не ходете във "Водопада" - Бачковонови [re: ScreenOS]  
Авторxeзeиeзи (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 05:56



НИКОГА, повтарям, НИКОГА! не сядайте в тоя вертеп!!! Всичко казано /лошото само;)/ е вярно. Важно е човек да има някакво себеуважение. В Бачково и двата "ресторанта", които споменавате в темата са пълни дупки и по-скоро бих ял от земята, отколкото да седна пак там! Страшна мизерия! Моля ви, заради ЗДРАВЕТО си не го правете! За мен най-добрият вариант за Бачково си остава пикникът. На одеалце, с няколко бири или битилки вино в кошница с лед, няколко добри приятели, може и семейни, през деня, под сенчица, малко скаричка и после здрав сън, за изтрезняване:))



Тема точно така!нови [re: Emi-Gabi]  
Автор Hиkи21OO (непознат )
Публикувано22.08.09 19:50



И сега е така! Един път имаше сватба и да не ти казвам какво беше.
Освен това и по другите заведения около Бачковския е така - гнусни отрвпани обслужващи хора. Веднъж седнахме на едно по-нагоре към манастира, и масата не беше отсервирана. И дойде една лелка и взе една от изпозлваните салфетки и започна да търка с нея маста и да сваля трохите от предишно- ялите. Е ние си станахме. Кво да се прави до МакДоналдс в Пловдив беше само 20 мин с кола. Там се наплюскахме с двойка чийз и пилешки за 2.49 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.