Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Брилянтин  
АвторTpeтoOko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 18:43



Момичета това, че бачкате в центъра на София като сервитьорки, не ви дава право да се държите нагло и арогантно спрямо клиентите.Все пак вие сте в качеството си на слугини и от вас се очаква да облсужате добре клиентите си, без да хитрувате.Разберете една проста истина-КЛИЕНТА Е С РАНГА НА ШЕФ В ЗАВЕДЕНИЕТО.Явно обаче на село сте научени на друго.Поживели сте в София и на нищо не сте се научили, дори на най-елементарни обноски.Ама то селянките може ли да ги превъзпитаваш.Като се напомади и поживее в центърът, започва да се изживява като реститутка на Витошка.Колкото и да се опитвате да изглеждате като софийски мутреси, ще си останете с комплекса на малкия градец.Докато манталитетът на сервитьорките не се промени, обиконовения потребител, ще бъде най-нагло и безцеремонно цакан в сметката и ще му се хилят в лицето, че са го преебали.



Тема Re: Брилянтиннови [re: TpeтoOko]  
Автор Cвeтльo Илиeв (непознат)
Публикувано21.04.08 20:05



не ми е приятно, че използваш "селянин" с негативна цел. Селянин е човек, живял /живеещ на село. Това не го прави измет, простак и каквото се сетиш още. Самият факт, че ползваш такива сравнения ме кара да си вадя неласкави изводи за теб

.



Тема Re: Брилянтиннови [re: Cвeтльo Илиeв]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано21.04.08 21:15



Селянин е човек, който живее на село, селяндур е състояние на духа

Селяндурщината има предвид колегата по-горе.

Иначе и аз бърках понятията като малък, докато дядо ми, ми направи забележка, че селяните хранят всички ни (отживелица, в днешни времена добре, че е Фноса на хранителни продукти отвън).

Селянина разбира се, може да бъде и селяндур, както и гражданите също могат да бъдат селяндури.

Сервитьорките, шофьорите на таксита, медицинските сестри (?!?) и охраната на заведения/учреждения са почти дифолтни селяндури.

Колкото до гореспоменатото заведение - там и посетителите са си селяндури.

Ни виждам в ккаво се състо удоволствието да се тъпчеш с хората, при положение, че спокойно можеш да пиеш едно или няколко питиета в къде по-забавна обстановка.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано30.04.08 18:24



Точно така :)
Трябва да се прави разлика между селянин и селяндур :)
Това е като разликата между циганин и мангал - едното е етнос, другото е състояние на духа и начин на живот :)

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано01.05.08 05:06



някои хора никога няма да го разберат))и тва са тия дет са истински селяндури))
а до това че клиента е незнам кво си,май бях казала преди...тва че е клиент не му дава право да се прави на велик и да дразни персонала..като не му харесва нещо на някой да отиде на друго място))
но да си мисли че е господ някъде-ГРЕШКА!!
че така може да хапне шамарите някъде не е истина



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано01.05.08 20:08



Клиентът винаги е прав


Уж ...
Бих добавила ... освен, когато прекалява.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 22:13



М...прав е....обикновено правите клиентии правите сервитьорки са от клас "селяндури".

Трябва да си вдебилен идиот, за да се разправяш в заведение.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано05.05.08 14:20



Аз от пловдивския "Брилянтин" нямам оплаквания!



Welcome to the real world

Тема Re: Брилянтиннови [re: TpeтoOko]  
Автор desombra (непознат )
Публикувано01.06.08 10:01



Не разбрах, какво точно се е случило в "Брилянтин". Измамили са Ви в сметката ли или са се държали нагло в обслужването? Или и двете?



Тема Re: Брилянтиннови [re: desombra]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 09:00



Нападнати са били от банда травестирали фенове на Джордж Майкъл, които от последните новини около идолът си са решили да сеят заразата навсякъде и нашите герои са били опнати многократно на бара.

Това е накратко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.