Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дон Домат - НИКОГА!!!  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:41



Като цяло харесвам заведенията от типа на Дон Домат. Не съм претенциозен към храната, пиенето е на добри цени, обстановката - нормална.
Впечатленията ми са от последните ми три ходения в Дон Домат, който е близо до Дондуков. Обслужването е ОТЧАЙВАЩО. Заведението и трите пъти беше препълнено, след като ни намериха подходяща маса започна едно нечовешко чакане. Глуповатото момиченце се появи да вземе поръчките ни след не по-малко от 30-40 минути чакане. Донесе въпросните поръчки след още 30 минути, като да уточня настояхме питиетата да не дойдат заедно с храната. Пропуски в поръчката, безкрайни закъснения и пълно безхаберие.
Аман, никога повече няма да стъпя в загубеното им кръчме.
Като нямат персонал - да си наемат, бе!
Айде нема нужда, който има нерви - да ходи там, аз няма да направя тази грешка отново.



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: XXX]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 17:41



Прав си, подкрепям те напълно!
Но според мен не е само това - откакто е открито заведението няма нито една нова пица или салата...Аз знам за това заведение от поне 10 години. Как пък не разнообразиха с нещо - само пици, салати и спагети....Аман. Ама щом има още хора, които да го пълнят....



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: XXX]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано14.12.07 11:22



Ми те тези заведения - Домата, Кривото, Шипка и т.н. - са си правени за селтаците от студентски град, като слязат "у градо" да има къде да седнат на "ефтинко и с големи порции". Кой нормален човек ходи по тези заведения ... ?



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: Great_Blondino]  
Авторpepito (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 22:49



Ами ти щом си нормален ходи си по тези заведения дето дават малки порции и са достатъчно скъпи.



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: pepito]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 18:02



такива дупки са за непретенциозни глупаци
не мога да разбера как може да има хора да ядат лайна за 5 лв.
като могат да си хапнат нещо свястно за 7
и се кефят отгоре на това



Тема Като се мотат [re: XXX]  
АвторXYZ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 16:29



Аз като се замотат повече от 15 минути да докарат бирата ставам и си тръгвам без никакво обяснение. Сега човек ходи на кръчма за забавление, а не за да си къса нервите.



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: XXX]  
АвторTapиkaтka (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 22:15



Хора, защо пишете глупости? В коментарите след първия няма нищо съдържателно. Дон Домат е една от най-читавите пицарии в София, менюто го разшириха наскоро доста с приличен нов асортимент от готвени неща. Писалите по-горе явно не са ходили там през последната половин година, което не им пречи да знаят много :-).
Относно обслужването - в най-новия Дон Домат на колелото на трамваите до Дондуков наистина има какво да се желае, но в пиков момент много заведения в София са така. Другите им два клона са си на ниво и общите плювни от типа на горните (нямам предвид първия коментар, а следващите) сами говорят за авторите си.



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: Tapиkaтka]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 16:45



Мисля да го пробвам другата седмица :)



Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: Merи]  
Автор aleks_8 (непознат )
Публикувано14.01.08 10:23



TAZI SUBOTA BIAX V DON DOMAT,OSVEN,4E BAViAT PORU4KITE,SERVITIORKATA SE BE6E RAZ4EPILA VSE EDNO E NA OKOLOVRUSTNOTO,ZA SAJALENIE I TAKA NIAMA DA POLU4I BAK6I6,DA SI SMENIAT PERSONALA!!!





Тема Re: Дон Домат - НИКОГА!!! [re: aleks_8]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.01.08 11:55



Направи ли и забележка да се отрезчепи?

В Хепи са такива, братче не можеш да се наядеш като хората без да видиш поне една шунда :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.