Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дон Домат не струва, ама грам!нови  
АвторKocтaдин (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 09:54



Преди време бяхме с приятелката ми в Дон Домат на Славейков и искам да кажа , че такава мизерия просто няма!!!!
Чашата бира, която ми донесе сервитьорката беше обилно намазана с червило, но много дебел слой, което показва какво е нивото на Пицарията!!!
Щях да я удуша, и потънаха от срама всички сервитиори и подобни. Приятелката ми си поръча някакви хапки с бекон, което представляваше 5 шунки загънати и набодени на клечки за зъби - това ако имаше 50 тина грама някъде!!!!!!
Всичко беше наистина така - сами си направете сметка що за пицария е Дон Домат!
Пък ако щат да ходят 1000 човека тамън няма да се бутат там , където си струва човек да отиде!!
Да еби мизерията българска!



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам!нови [re: Kocтaдин]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано01.08.05 19:54



Прав си да се ядосваш. На мен ми се е случвало в 2-3 заведения.



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам!нови [re: Prof.McGonagol]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 00:38



абе хора пицарии от този ранг трябва да ги затворят със закон.салатите/шопската/ е нарязана като за патици,пиците капе олио от тях и отгоре на всичко ги сервират сурови/тестото лигаво и седи от долу бяло/,спагетите -бъркоч за прасета -квото имат в кухнята това слагат-да ги сервират с чирпак,защото соса е смесица от оцветена в червено вода с другото.а най ме кефят зарчетата -2-3 сиренца и гъбка от горе за 3лв-безумие и подигравка с клиентите.млечния крем и пая-о нямам думи-безобразие .обстановката е единственото което става/зад цум/,но мисля ,че това не е достатъчно



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам!нови [re: възмyтeн]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.01.06 14:45



Да не говорим, че няма обхват на телефоните.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам!нови [re: Wildberry]  
АвторMeтaтeл (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 17:39



Wild ама много си елементарна... какво общо има Дон Домат с телефоните????



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам!нови [re: Meтaтeл]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.01.06 17:59



Че, като седнеш там, не можеш да проведеш елементарен телефонен разговор.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам! [re: Wildberry]  
АвторMeтaтeл (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 18:38



Е какво ти е криво заведението за това?????? Ти логично мислиш бре горско нещо



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам! [re: Kocтaдин]  
Автор Diva Magia (несбъдната)
Публикувано28.01.06 14:13



С две ръце "ЗА".
Обслужването не е по-лошо от навсякъде, но кухнята им е пълна сгняс. Салатките са наблъскани с някви "дресинги", които сякаш веднъж са консумирани, пиците им не струват, а и като цяло менюто е адски оскъдно.
За по бира става обаче, щото обстановката е приятна. Освен ако не държиш да има и мезе



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам! [re: Diva Magia]  
АвторMeню 25 cтp (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 18:34



Смешната - от кога дължината на менюто е мерило за качеството на едно заведение?



Тема Re: Дон Домат не струва, ама грам! [re: Meню 25 cтp]  
Автор Diva Magia (несбъдната)
Публикувано29.01.06 21:44



Бебчо, такова нещо не съм казвала. Само отбелязах, че не е особено богато. Пък то и малкото, дето го има, не струва.
Но тъй като явно съм по-проста от тебе, все си мисля, че би било хубаво, да имам по-голям избор, когато си избирам храна в заведение и плащам. Но вече разбирам, че това е парвенюшко желание и ще се поправя. Благодаря ти, че ми отвори очите, да не се излагам
Вече ще ходя единствено в кафенето срещу нас. Там предлагат само два вида принцеси, та сигурно е много класно....

Аааа и почти улучи. Само че не Смешна, а Весела. Ма то е същото

Редактирано от Diva Magia на 29.01.06 21:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.