Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ретро партита в Софиянови  
АвторCимoнe (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 16:16



Здравейте,

Моля дайте инфо за клубове в Сф, в които се правят хубави ретро партита в петък и събота вечер. Предварително благодаря!! Ако може да сте по-изчерпателни ще съм ви много задължен!!





Тема В четвъртък [re: Cимoнe]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.02.08 12:07



не става ли?







Тема Трябва да е през уикенда [re: Bambi*]  
АвторCимoнe (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 15:47



Thanks Bambi... но трябва да е през уикенда...девоиката, която ще водя на ретро е от провинцията и не може да дойде до Сф през седмицата! Иначе знам, че повечето ретро партита са в четвъртък. Има едно в Бар на края на Вселената на "Хр. Белчев" ама не знам дали става..



Тема Re: Ретро партита в София [re: Cимoнe]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 01:57



Бе аз слушам предимно ХиП ХоП и R&B но не бих завел мацка на която държа
да се харесам точно в бар на края на вселената.Предлага се бг алкохол.става да се направиш на мотика с приятели,но едва ли на мацката ще и хареса да се бута с пияниците/не че и аз не съм такъв де

/



Тема Re: Ретро партита в София [re: smog]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 08:54



Ние с тебе сме като близнаци ба :)



Тема Re: Ретро партита в София [re: smog]  
АвторSimone (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 13:01



Eeee, smog!!! Thanks за съвета!!!

Ами тогава дай идея за по-готин бар с ретро парти в събота, деее......
Хайде, пък после ще почерпя



Тема Re: Ретро партита в София [re: smog]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 02:30



бе не съм много в час с ретропатитата ама брилянтин си е класика,само,че за там ти трябва резервация задължително.Леглото не е зле.Mомичетата се кефят на Мохито, и аз не знам защо, само провери в програмата, там не винаги е ретро.В Соло е горе долу добре, персонала е малко куц,ама иначе
става.Ликьор и той се напълни със селтаци,но музиката е добра.Ми това от мен.Сега не се сещам друго.



Тема Ако говориш за "Бар на края на Вселената", [re: Cимoнe]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано29.02.08 16:02



който е в СТУДЕНТСКИ ГРАД, вероятно бъркаш името на улицата, защото "Хр. Белчев" е успоредна на "Ангел Кънчев", точно пък където се намира "Ескейп". А двете пък са успоредни на "Витошка", където пък аз живях 3,5 години.

Казвам го само защото познавам отлично района. Освен да има друга улица "Хр. Белчев", но ме съмнява.

Жалко, защото наистина повечето ретро-партита са в четвъртък, а "Бар на края на Вселената" е весело местенце, но винаги има риск от нашествие на селски беци, от близките общежития.



Тема Re: Ретро партита в София [re: METHOD]  
Авторsmog (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 04:13



на здараве МЕТОО



Тема Re: Ако говориш за "Бар на края на Вселената", [re: Bambi*]  
АвторSimone (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 10:29



Бамбии, Бар на края на вселената има в Студентски град, но има и на Хр.Белчев". Явно не познаваш района чак толкова добре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.