Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хубави ресторанти в София - мнения?нови  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано28.10.07 01:33



Здравейте.

Искам да питам тук да препоръчате хубав ресторант в София.
Ходи ми се на нещо минимум като Onar, но искам да видя по-добрите.

Като начало да попитам за Palette на ул.Алабин - минавал съм няколко пъти покрай него но не съм влизал. Хубаво ли е? Обслужване, храна, обстановка - мнения?

Кажете вие къде сте ходили.

Мерси.



Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения?нови [re: Ognen_Demon]  
Авторбeбa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 22:22



А за "Онар " какво ти е мнението?Става ли като кухня и как е като цени.За хубави ресторанти..."Перла" "Табиет", Руският клуб в Лозенец", "Руини " и още 1-2



Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: Ognen_Demon]  
Авторбeбa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 22:25



Да не забравя и суши бара на "Ал. фон Хумболт" и "При Миро"



Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: бeбa]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 17:48



руини не е ресторант а кафе-отврат е там никой не яде



Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: Ognen_Demon]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано13.10.07 13:46



В Палет съм била преди 3 години и беше много добро.
Откъм днешна дата нямам впечатления обаче.



Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: Ognen_Demon]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано15.10.07 13:14



Незнам " Онар" как е .
Моите любими места са Кактус, Медитерани (въпреки, че са го оплюли в една тема) Бекграунд, Палет също е мнгоо приятно място, Мароканския, Къщата - зависи какво ти се хапва



Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!

Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: Ognen_Demon]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 14:08



Сноби!





Тема Re: Хубави ресторанти в София - мнения? [re: лили]  
Авторбeбa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 18:55



руини не е ресторант а кафе-отврат е там никой не яде


Определено там не съм пила кафе, а съм вечеряла.Явно говорим за различни заведения,поне така си мисля , но и да не е така , не смятам ,че има кой знае какво значение



Тема Табиет? Мароканския? [re: METHOD]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано16.10.07 11:26



Къде се намират Табиет и Мароканския? В мароканския 100% ли е мароканска кухнята? А в Табиет какво сервират? Дайте мнения за тези двата плс!

Колкото до Онар - 50% гръцка 50% ливанска кухня, не е зле, поне аз съм доволен от тях. Само имаше някакво ливанско питие тип ракия дето хич не ми хареса. Обаче в менюто ястията не са много. Като обстановка също бива. Пускат 50% гръцка 50% ливанска музика по принцип. Да отбележа че не съм го посещавал от може би 3-4 месеца.



Тема Mozzarella Bar [re: Ognen_Demon]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано16.10.07 11:44



Мога с две ръце да препоръчам Моцарела Бар - на графа е между Гарибалди и Славейков, много невзрачна врата ама някакво усещане ме накара да вляза с приятелката ми.

Разгледайте сайта - обстановка 100% готина, менюто има избор, обслужването е много добро, обаче се пригответе за доста солени цени - направо казвам ако не ви се харчи много не ходете. Ако сте човек свикнал с Уго/Дивака - въобще не припарвайте. Не е за всеки. Предлагат възможност за плащане и с карта. Досега съм ходил един път но няма да ми е последен. За мен това е място за моето ниво. По-добро е от Онар. За Уго/Дивака сравнение няма да правя щото те са места за масовия потрбител, Онар е за по-предирчивите докато Моцарела е за тези които наистина искат нещо по-така. Не искам да им правя реклама но съм много доволен. С приятелката ми си бяхме поръчали две неща (непомня точно какво) дето ни бяха сервирани леко "арт" - в блюдото на приятелката ми примерно месото беше на едни клечки та да стои изправено по определен начин, абе хареса ми. Сервитьорите се държаха страхотно.

Като цени - бяхме поръчали две блюда от основните и 2 чаши вино. Нямам спомен за друго. Сметката нещо ми се губи колко беше ама беше малко над 50лв. Незнам защо числото 70 ми се върти в главата... може и толкова да съм дал. Но пък беше много готино. Аааа приятелката ми май яде и салата... Ама забравил съм...

Ако някой друг също има впечатления да каже. Принципно издирвам ресторанти от този ранг да опитам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.