Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Тема Don Domat- Slavejokv, Sofiaнови  
Авторiv (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 10:41



Otivame 7 4oveka edna ve4er na zavedenie i kude - kude v Don Domat - pl.Slaveikov.
Vlizame no njama masa za tolkova hora, no ima 2 masi za po 4 4oveka, koito sa edna do druga na 40-45 sm otdeleni, molim da gi suberem za da sme zaedno, no idva edno 4ove4e koeto kazva NEMOJE


- "Takava e politikata na zavedenieto" - i sedjahme edni do drugi s dupka pomejdu ni, sled skandal ot strana na 4ove4eto, grozni dumi i zaplahi !!!
Pitam az - taka li se posre6tat klienti v zavedenie i ne bi li trjabvalo da se napravi vsi4ko za da se zadovoli, za da mu e prijatno i drug put pak da doide ???



Тема Re: Don Domat- Slavejokv, Sofiaнови [re: iv]  
Автор anabella (Blood Rage)
Публикувано01.09.06 12:39



Те не правят резервации, дори и да искаш да си платиш капаро. Мен лично ме отказват само като си помисля как се виси докато чакаш чичкото с доматената шапка да се сложи до някакви други хора. Така хем на нас ни е кофти, хем на тях. Не съм ходила от доста време и не смятам да ходя повече



Тема УЖАСНА КУХНЯнови [re: iv]  
АвторДИДA (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 01:26



По-изчанчени и НЕвкусни неща не съм яла другаде.Сложили им едни имена шантави в менюто,а всъщност нищо вкусно и интерсно не се предла вДонДомат.Интериорът е супер,но кухнята е отврат.Имам чувството,че готвачите са сборен отбоr ot ulicata





Тема Re: УЖАСНА КУХНЯ [re: ДИДA]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 11:43



много добра куня имат скъпа Дида. Затова имат 4 заведения на центъра ;)!



Тема Re: Сменето заведението!нови [re: Пeшo]  
АвторTyлyп (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 21:03



Еми,защо ходите там,не ходете,вместо да ви правят на палячовци,ама то вие сте си виновни.

Отиди в Чевермето да видиме дали така ще се държат,но там и цените са други.Аз Дон домат,уго,муго и тем подобни пубертетски заведения не посещавам,по-дпбре да плятя по-скъпо,но качествено!



Тема Re: Don Domat- Slavejokv, Sofiaнови [re: iv]  
Автор dris (нов)
Публикувано28.10.06 14:46



На мен ми се случи нещо подобно преди 2 седмици, но в Дон Домат на 6-ти септември. Бяхме 10 човека, попитахме сервитутката дали може да съберем масите, тя се огледа, каза че по принцип не им дават (такава била политиката на заведението), но може да ги съберем. Друг е въпроса че през цялото време докато бяхме там ни гледаше лошо.



Тема Re: Don Domat- Slavejokv, Sofiaнови [re: iv]  
АвторCoфиянeцa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:51



Да, вярно е, обслужването в Дон Домат на Славейков е под всякакаква критика. Два пъти съм сядал там и двата пъти ни накараха да се преместим (?!?!), защото масата била четворка, а ние сме били само двама... И това без предупреждение! Ако ни бяха казали на входа, че ще ни преместят, щом се освободи двойка - хайде, от мен да мине, макар че пак не е редно. Но не, настаняват те на четворката, носят ти салатата и пиенето и "Ами ТРЯБВА да се преместите..." Не "може ли", "ако обичате", ами "ТРЯБВА".
Между другото в Дон Домат на 6-и септември и онзо големия зад ЦУМ не са ми правили подобни проблеми...



Тема Заплахи?нови [re: iv]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано04.11.06 21:29



Хайде следващият път ме вземете с мен да видим какви заплахи ще има?



Тема Re: Заплахи?нови [re: FileO99]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.11.06 00:23



Абе ти пък последен път кога си излизал на заведение, я се стегни.

На заведение драги ми Алексеев се ходи да се забавляваш с приятели, не да се биеш, дървиш или каквото и да било друго там.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.