Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 28.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЛУЧАНО - УЖАСССССССССССССнови  
АвторBЪ3MУTEHA (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 11:36




НЕ ХОДЕТЕ В СЛАДКАРНИЦИ ЛУЧАНО!!!!

Не правете огромната грешка да отидете в Лучано на ул. Шишман, освен ако не искате да видите какво ужасно обслужване имат там.
Този персонол не знае значението на думата клиенти. ще ви сложат тортата в чиния за кафе и ще забучат пластмасова вилица отгоре(мисля си, че не е много сложно да я оставят отстравни на чинията???).
НЯМАТ ТОАЛЕТНА, КОЕТО МИ СЕ СТРУВА, ЧЕ Е НЕДОПУСТИМО ЗА СЛАДКАРНИЦА!!!
Абе какво друго да ви кажа ужасна работа
На края ще ви вземат пепелника, защото на тази маса не се пуши и ще ви наговорят една поредица от заплахи и ругатни.



Тема не само в тази слаткарнаца на Шишман!нови [re: BЪ3MУTEHA]  
АвторCъrлacнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 16:04



Във всичко, бившия спортен министър, и сега сере спрямо порядките за кенефа в заведение. Пред МА, на Иречек, също има подобно гнусно салонче. Проблема там е и, че освен това, го и крадат. Например, отиваш и си поръчваш 2 кафера. Дават ти касова бележка, но после ти си длъжен да я дадеш на една гнусна служителка, коятоти я прибира, и после я дава пак на касата. Така. всъщност и не дават касови бележки което е незаконно!



Тема Re: не само в тази слаткарнаца на Шишман!нови [re: Cъrлacнa]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано08.05.06 12:40



навремето като я откриха тая сладкарница беше голям хит щото дотогава съществуваха само тия от тип "Роза" дето вътре има толумби,баклава,боза и една гадна паста.Сички се ръгаха до ходят в лучано и аз понеже малко хлапе и си обичам тортички(както и сега,де >:)) карах майка ми да ме мъкне през ден там и чакахме по 15-20 мин. с чинийките в ръка докато се освободи място. и така докато един ден не видях как женицата която я бяха сложили да отсервира чинийките и чашките беше забравила да си дръпне завеската на помещението където ги внасяше и с ужас видях как тя дояжда остатъците от чинийките,които току що е отсервирала....аз бях малък тогава и ми стана супер мъчно и гнусно едновременно и казах на майка ми че повече не искам да стъпвам там



Тема Re: не само в тази слаткарнаца на Шишман!нови [re: Condor]  
АвторMUNE (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 12:57



TAM E MIZERIA OT 100 GOD.



Тема Re: не само в тази слаткарнаца на Шишман!нови [re: Condor]  
Автор miroslava (мама на Димана)
Публикувано13.05.06 22:45



В отговор на:

аз бях малък тогава и ми стана супер мъчно и гнусно едновременно и казах на майка ми че повече не искам да стъпвам там




покъртителна история...



Тема Re: ЛУЧАНО - УЖАСССССССССССССнови [re: BЪ3MУTEHA]  
Авторklientka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 12:25



преди седмица бях в Лучаното на Раковска - просто не знам как да коментирам. Една соц сладкарничка, със стари и безвкусни торти, ужасно обслужване и миришеше ужасно. След като си поръчах на касата шоколадов сладолед и ми дадоха касова бележка, на бара се оказа, че няма такъв и на въпроса какъв в крайна сметка имат ми отговориха - ми некъв там, не знам.



Тема Re: ЛУЧАНО - УЖАССССССССССССС [re: klientka]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано16.06.06 14:22



Лучано винаги са били мезерни сладкарн ици с тъпи торти. Само на фаца ги докарват, а на вкус нестават.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: ЛУЧАНО - УЖАСССССССССССССнови [re: BЪ3MУTEHA]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:14



Абсолютно си права, това са може би най-долнопробните заведения от този тип в София. В Лучано на ул.Раковски ми се случи следното: посегнах да си взема салфетка и като я извадих, на салфетката висеше хлебарка.
Отношението на персонала няма смисъл изобщо да го коментирам...



Тема Re: ЛУЧАНО - УЖАСССССССССССССнови [re: Maя]  
Автор bimbaaa (редовен)
Публикувано28.06.06 18:51



Според мен лучано е за пенсионери.Висят по 100 часа и усмърдяват всичко - и аз само един път съм стъпвала...

Това е Минке положението!!!



Тема Re: ЛУЧАНО - УЖАСССССССССССССнови [re: bimbaaa]  
АвторЧишшш-мeн (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 23:03



А не знам ,но според мен -------------
не е ли уредено със закон дори в сладкарниците да има санитарен възел-???---------- в смисъл за клиентите де ?? -- не за персонала?!!!!!!!//%_:77::::

Защото с едно приятелче скоро ходихме ----------- и какво --------------
стана след пиенето на Кола-------------Чишшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
в близките храсти.................................






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.