Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бърза закуска"ОНДА"до руската църкванови  
АвторSteeler (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 14:36



От време на време ми се налага да се срещам с познати и партньори на фирмата и понеже работя срещу"ОНДА" до военния клуб ми е най-удобно там.Тия пичове си сменят цените през 10 дни:))))Незнам дали това е нормално,но ходя и в други заведения и такова чудо не съм виждал.Буквално не се знае на другия ден като отида да пия кафе или да хапна сандвич на каква цена ще е:)))Аз лично престанах да посещавам закусвалнята.Съветвам да не подкрепяме подобен вид манипулаций,които не са в полза на потребителя!!Не ходете в "ОНДА"



Тема Re: Бърза закуска"ОНДА"до руската църкванови [re: Steeler]  
АвторBorzoy (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 03:47



Споделям мнението на 100%!!!!!Съветвам и аз да не подкрепяме разни смешни "бизнесначинания",чиято цел е само и единствено да работят в ощърб на клиента!



Тема Re: Бърза закуска"ОНДА"до руската църкванови [re: Steeler]  
Автор ШAФPAHTИЯ (за шнурене)
Публикувано29.11.05 15:16



ааааа, сега разбрах как са събрали парички да направят нова ОНДА на дондуков



Тема Re: Бърза закуска"ОНДА"до руската църкванови [re: Steeler]  
АвторMilk_off (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 02:45



Аз това съм го забелязъл още преди половин година и не стъпвам там.Често ходя в БАН(отзад) и си пия кафето в хотела(България)на булеварда.Такива елементарни подходи ме дразнят и мен.За сметка на потребителя,някой си прави гуша.



Тема Re: Бърза закуска"ОНДА"до руската църкванови [re: Milk_off]  
Автор kave77 (460 sport)
Публикувано10.12.05 02:22



Леле мамице........ами аз ако си отворя устата...:)))))



Тема ОНДА сменят цени всяка седмица [re: Steeler]  
АвторBOOGYMAN (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 03:02



Абе 100%-ово копие на СТАРБЪКС,ПРЕТ-А-МАНЖЕ,КОФИ ХЕВЪН......Пичовете явно ходят много по чужбина и копират здраво,само дето ценово не се спряха на нещо константно ами цените на седмица се сменят по 2 пъти:)))
Кво ги коментираме изобщо?
Добро заведение ама само паравана им е-нищо друго,какво толкова предлагат....-студени сандвичи и кафе.Голямото чудо.



Тема Re: ОНДА сменят цени всяка седмицанови [re: BOOGYMAN]  
Авторpock (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 13:12



На мен честно казано ОНДА ми харесва, ходя сравнително често, не съм обърнала внимание дали качват цените, то там принципно не е много евтино, но пък е приятно да седна на втория етаж, да пия хубаво кафе и да си чета списание.



Тема Re: ОНДА сменят цени всяка седмицанови [re: pock]  
АвторJULlA THE SHY (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 15:35



Аз умишлено няма да се логна с ника си и само ще споделя,че днес е 05.01.2006 г. а още не съм си взела заплатата от миналия месец.Работя в Онда от една година и малко отгоре и ми писна да си вземам заплатата на час по лъжичка!
За смяната на цените какво да кажа-сменят се често,но това едва ли е толкова проблемно за клиентите,понеже при нас си е доста скъпичко и не е за всеки.
Хубавото на Онда е,че единият от шефовете ни често пътува в чужбина и копира от водещите в Европа кафенета разни рецепти на сандвичи и напитки.



Тема Re: ОНДА сменят цени всяка седмицанови [re: JULlA THE SHY]  
Автор Интyбaция (докторе,защо?!)
Публикувано05.01.06 16:18



Хахахаххаххахахахах
Ти какво очакваше да вземеш заплатата си за текущия месец преди да си го отработила ли? Предварително ли бе????!!!!

Мали кви тъпи парчета бачкат там. Ще ви обърна специално внимание следващия път. Досега не ви забелязвах



Тема Re: ОНДА сменят цени всяка седмицанови [re: Интyбaция]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано06.01.06 11:20



е, ти си определено от вида "чукча-писател, чукча-не читател"!
момичето ясно е написало, че не е взело заплатата за МИНАЛИЯ месец.
айде да опиташ от следващия път, преди да натиснеш бутончето "Продължи", да прочетеш постинга, на който отговаряш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.