Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Пицария Парманови [re: Cиcтa]  
АвторПopнo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 22:17



брей кое беше това лайняно заведение Парма че не се сещамлллда отида да се изсера на една от масите RESERVE



Тема Re: Пицария Парманови [re: kg]  
Автор 4esenatico (новак)
Публикувано02.02.07 00:13



пицарийте са много приятни заведения за хранене,на мен ли така ми се стува,че в българия са повече и от италиа,





Тема Re: Пицария Парманови [re: Пopнo]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано02.02.07 15:45



Хайде по-културно. Не ща да раздавам картони!

Empta dolore docet experientia..


Тема Научи се да четеш..нови [re: Пopнo]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано03.02.07 19:02



..и ще разбереш - пише го в първото мнение..



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Супер сметка..нови [re: kg]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано03.02.07 19:05



..е 15 лева за 8 човека.. Какво пихте? Две води с три сламки?


А в другото заведени не ви изгониха, защото за същата вода ви прибраха 60 кинта..
Ех, живот, живот..

Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Пицария Парманови [re: kg]  
Автор alumina (новак)
Публикувано10.02.07 08:46



Аз ходя в Парма от 6 години и никога до сега не съм имала проблеми ! Обслужването е много добро {адмирации за Иво и Захи }! А ако искати пилешки хапки със сусам да папкате там е мястото ! И ние сме седяли на по едно бира и компании пенсионери съм виждала на обяд на по бира пък не са ги гонили ! Да не говориме че вече си резервирам маса два дни преди това защото е винаги пълно ! Айде да ни обсъждаме обслужването в Уго моля ви се ! А когато ми се пие само отивам на бар или в някой клуб { е че ги има много вече }!





Тема Re: Пицария Парманови [re: alumina]  
АвторGungrave (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 14:18



Парма за мен лично е номер 1 от софийските пицарии в които съм ходил, като може би само верона нова в младост се доближава. Това е впечатление основно от менюто, най-доброто калцоне ever. Отговарям ей тъй за спорта, щото предполагам че пробитите метълчета дето са пуснали темата преди 2г вече са умрели в кофите.



Тема Re: Пицария Парманови [re: Gungrave]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано23.05.07 22:17



Пици? В България?

Това никой не го може.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Пицария Парманови [re: babaToHka]  
АвторCимoнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 12:08



Напълно подкрепям! Аз съм ходила там няколко пъти. Нямам забележки!



Тема Re: Пицария Парманови [re: kg]  
АвторMASTERSSON (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 11:18



Не знам... прочетох доста негативни мнения и честно да си кажа, ако не бях ходил преди това в "Парма", вероятно нямаше да ида... Боже, какво прави антирекламата... Тааа моите впечатления от въпросното заведение - тъй като съм ходил няколко пъти... Първо - Обстановката - верно не е сред луксозните места и може наистина да бъде сравнявано по някои критерии с квартална кръчма, но на кой какво му харесва - аз лично не държа на луксозната обстановка, а основно на доброто обслужване, хубавата храна и чистотата... Второ - обслужването - няколкото пъти които сме ходили ни посрещат, настаняват - любезни са... може зад гърба ми да ме псуват, но пред мен са мили... това е правилото в тоя занаят

Трето - храната - храната е много добра... не съм опитвал цялото меню, но това което съм ял е добро! Цените - слагам ги към манджата, защото пиенето е ясно колко струва цените са повече от добри! В заключение мога да кажа, че лошо впечатление ми направи само липсата на визитки на заведението (явно хората са си преценили, че от такова нещо няма нужда) Общо взето винаги ще се намери някой дето да оплюе дадено нещо, а на друг да се хареса... въпрос на вкус




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.