Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 14.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Възмутена съм от срадкарница Роситанови  
Автор princ (няма ме)
Публикувано15.06.05 04:17



Не мога да се сдържа и да не се оплача и тук.Поръчахме от сладкарница Росита торта за рождения ден на дъщеричката ни. Една такава красива, на два етажа . С крем брюле и карамел за пълнеж.
Отиваме да я получаваме на датата и какво става. Първо закъснява доставката с един час. Второ на тортата й липсва долния етаж. Трето размера й е като на тортите от 5-8 лева.А нашата все пак беше с цена 35лв. Естествено че поискаме обяснение и говорихме с някаква отговорна факторка. Отговорът й беше , че тази торта от каталога те така я били правили, независимо как изглеждала на снимката.
За капак на всичко това като се прибрахме и я разрязахме, се оказа че представлява отвътре сухи блатове и твърдо парфе.
Напълно съм възмутена и се вкиснах тотално за празника.
Истински измамници и некадърници.



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: princ]  
АвторДeeбa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 08:31



Дееба и сладкарницата. Сигурно си грозничка, щом са те преебали така. Ела при бате ебач, ще ти покажа една спермоторта. обичам те



Тема Ясно!нови [re: Дeeбa]  
Автор princ (няма ме)
Публикувано24.06.05 01:09



Ти сигурно си още по - възмутения собственик на "Росита"



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: princ]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано27.06.05 15:39



По принцип поръчковите торти са много скъпи там.Аз поръчвах детска торта,която трябваше да е шоколадова ,пък не беше.На външен вид беше много красива,но не ставаше за ядене.
Иначе в сладкарницата имат вкусни неща,но изглежда с поръчките нещо се излагат
Много кофти,че са ви скапали настроението



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: чepвeнopoзka]  
Автор taralej (питащ)
Публикувано28.06.05 14:49



Изобщо така като ви чета-кофти работа. Не съм виждала никога такава сладкарница, но ако случайно я видя, определено ще я пропусна:) Явно там нещата на картинка са прекрасни и с това се приключва!



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: чepвeнopoзka]  
Автор princ (няма ме)
Публикувано30.06.05 23:30



Аз не съм опитвала нищо там. Като отидохме да дадем поръчката поискахме парче от тортата, която евентуално биха направили като пълнеж, но ни казаха че нямат такава. Поискахме да ни направят някоя от другите, които предлагаха в сладкарницата и ни се сториха поне на пръв поглед добри , но и това ни казаха ,че не става.
И дори когато отидохме да си вземем тортата, това което ме довърши беше, че надписа ЧРД , името на детето и годинките бяха написани на ПОДЛОЖКАТА, а не на тортата. Естествено и кутия нямаха да ни я сложат и ни я увиха в целуфан,и докато се прибрахме надписа се размаза по него. Отвраааааааааааат



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: taralej]  
Автор princ (няма ме)
Публикувано30.06.05 23:40



В детското предаване "Кой е по- по - най" тази сладкарница предоставя тортите на финала. Изглеждат много красиви и интересни на външен вид, но явно е просто добра реклама. Пълни некадърници

Редактирано от princ на 30.06.05 23:55.



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: princ]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано01.07.05 16:06



Аз я поръчах от сладкарницата на бул.Пушкин и също ми казаха,че пълнежа за поръчковите торти е спецялен и не може да се избира от това,което предлагат в сладкарницата,но ме увериха,че ще бъде шоколадов.Тортата беше обемна и вътре пълна с клечки(така ли се правят?не можах да я нарежа),а пълнежа все едно,че е мачкан и глетав.
Но беше красива де,скъсахме се да се снимаме поне
Наи съм доволна от Маркрит



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Роситанови [re: чepвeнopoзka]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано01.07.05 17:32



ЕБИ МУ МАЙКАТА това вече не е за вярване, навсякъде само лайнарщини и се чудят как ЯКО да те преебат за 20 стинки, без значение че после са си срали на реномето, нали са взели 20 стотинки Абе навсякъде трябва със заплахи да се влиза, това явно единствено работи "Ако нещо с тортата не е наред - ще ви счупя зъбите! Тъй че по-добре да ми кажете предварително, да се откажа докато е време!"

______



Тема Re: Възмутена съм от срадкарница Росита [re: princ]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано01.07.05 17:35



Събираш една кофа лайна, минаваш вечерта късно и я плисваш старателно върху входната врата и витрината. Нека приятна миризма посреща клиентите Това бих направил за благодарност на такива говеда лъжливи

______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.