Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бирфест!нови  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 01:36



Че не е заведение, не е ... но искам да си се оплача от таз цигания!!! Ама много съм възмутена В хубавата градинка в НДК наредени гадните дървени маси, пропити с миризма от скара, заляти с бира и кой знае какво още....Дотътрила се най-голямата паплач от мизерници и прошляци без грам поведение, хигиенни навици и т.н. Турили неква смешна сцена с разбрицан микрофон да грачат хааахаха бг звезди.. Колички, катерушки, влакче на ужасите - скапани атракциони... Вониииии ама вони ви казвам на мръсотия Отстрани от храсталиците и дръвчетата непрекъснато излизат разни смешници и си закопчават дюкяните...смотаняци... Цялото НДК стана сметище, заляно с пикня, кебапци, бутилки, спящи изроди по масите...Бахти шубето ми е да минавам оттам дори и през деня..За друсалниците радост неземна - сборният им пункт е там...боооооооц, преглът...Оффф малко встрани излязох, но мисълта ми е, че пред НДК е голям цирк за съжаление

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Бирфест!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор dimodi (bike rider)
Публикувано31.05.05 01:59



Е се едно за първи път има бирфест, че така се възмущаваш Ясно е, че това е "хляб и зрелища" за една по-непретенциозна част от хората.





Тема Re: Бирфест!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано31.05.05 02:02



Следкишче, ти не си ли виждало никога бирфест? Организирай си маршрута да не минава през него, друго спасение няма.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Бирфест!нови [re: dimodi]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 10:01



А бе друго си е да е чак на паветата, друго си е да ми е сега под носа Ако имах куче щях да се ядосам още повече

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Бирфест!нови [re: Colombino]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 10:03



Ще ми се да е по-цивилизовано

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Бирфест!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано31.05.05 11:31



тва кога бе? сега ли? брях, не знаех...

стига сте смърдели бре хора, оставете всеки да се весели както му е кеф. не може сички да ходим на опера за развлечение (то може, ама не щем)

пък и нещо попресилено ми звучиш...я се радвай на живота!



Тема Re: Бирфест!нови [re: didata]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 11:38



Никак пресилено не звуча Ти иди да видиш за каква селяния става въпрос Кофти ми е, защото действието се развива в що-годе представителния ни център еНДиКату......

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Интересно, ти какво очакваш -нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано31.05.05 12:41



нима не знаеш, че редовните пиячи на бира са именно такива, каквито си посочила ти самата?

Dolce vita!


Тема Re: Интересно, ти какво очакваш -нови [re: Bambi*]  
Автор Satori (Zen_Buddhist)
Публикувано31.05.05 20:03



Моля, мола за редовните пиячи на бира! Пред НДК наистина е грозна мизерия, както го описва първият постинг, ама нека да не правим такива обобщения. Яз съм сред любителите на бира, но не ме кефи това пред НДК.

Navigare necesse est, vivere non est necessare


Тема Re: Интересно, ти какво очакваш -нови [re: Satori]  
Автор Satori (Zen_Buddhist)
Публикувано31.05.05 20:13



Сори за правописните грешки, ама така е на 7 бири.


Navigare necesse est, vivere non est necessare



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.