Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 23.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бирфест!нови [re: didata]  
АвторЦиraнka мaнraлka oт Oбeля (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 22:37



точно така ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ще трябва да плащат 100 пъти за химическа тоалетна!
И срещу допълнително билетче да ти се изреди цяла ОБЕЛЯ знам го!
И следващият път моля ти се:
хвърли се най накрая пред мотрисата! Освободини от този ад- твоето присъствие тук!



Тема аз пък на теб ще ти отрежанови [re: Циraнka мaнraлka oт]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано03.06.05 12:07



сливиците. И ще ти извадя очите. Едно по едно.

knock out yourself


Тема Re: Бирфест!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано04.06.05 19:26



Еее, хайде сега! На всеки бирфест е така - цигания и мръсотия!
Само че преди запушваха площад Батенберг, а сега не пречат на движението. Намирам мястото за добро, стига след това да почистят и поправят счупените плочи по земята.

По-показателен е фактът, че НЕ издават касови бележки, а цацата я мерят на някакво домакинско паянтово кантарче (!) и има вкус на ...как да се изразя по-меко...пресолени гнусотии?

Данъчните инспектори къде са? Срещу едно кило цаца или плик с кебапчета дали ще си затворят очите?

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Бирфест!нови [re: didata]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано04.06.05 19:31



"здрава следизборна ръка за мангалите"

Да, ама чия ще бъде, а?

На Евророма, които ще платят сметките за ток на Столипиновци с пари на държавата? На БСП, които ще дават безплатно образование, безплатно здравеопазване, безплатна закуска, безплатен обяд, безплатен транспорт, безплатен ток, безплатно каквото им душа иска, сякаш циганите си ги нямат и сега?
Дееба и нещастниците, дето ще гласуват за тия мръсни демагози!

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема За лимончетонови [re: Cлaдka_лимoнka]  
АвторФacyл (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 21:26



Лимончеее недей така оплюва бирения фест Чалга имаше само един път или два пъту, другото е яка музика точно като за биричка:) А за пикаещите в градинките-еми само тук го има да се печели от пикня. Цинично звувчи нали?
Мизерия има на всеки бир фест, не само в бг, обаче разликата е че там си мият улиците със сапун



Тема Re: За лимончетонови [re: Фacyл]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано06.06.05 01:14



Абсолютно.
Остави парите, ама това Лимонче ако е влизало някога през живота си в тия химическите тоалетни, ще е безкрайно наясно защо всичко живо пикае наололо, само не и вътре.

Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Тема Re: За лимончетонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано06.06.05 11:11



Налагало ми се да ползвам химическа тоалетна по морето, не в София. Влизам си аз и очаквам поредната гнусотия и воня, а то чистичко и ми мирише на праскови Измивам си ръцете вътре, излизам, тоалетната прави брррррррр, самоизчиства се....и моля да влезе следващия. Въобще не са гадни тези тоалетни и ги предпочитам пред градските централни, където между мрачните и пропити с влага бетонени стени стои и ме чака тоалетната чиния, мръсна и не виждала препарати от сума ти време..

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Бирфест!нови [re: !чepeшka]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано06.06.05 11:14



Хаааахахах верно бе цацата е много кофти цаца Аз пък като взех 3 големи бири (голямата всъщност е малка) , 2 наденици, 2 пъти картофки и 200г цаца...и като ми казаха цифрата на края лошо ми стана Почувствах се все едно съм на Боровец Много гот

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Бирфест!нови [re: !чepeшka]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано06.06.05 11:21



да, направо ми настръхва паяжината като си помисля какви облажки и привилегийки готвят за циганьорите

само ВМРО и тва е!

в краен случай Волен Сидеров



Тема Re: Бирфест!нови [re: didata]  
АвторOбeля (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 08:36



Дай да те клецам с допълнително билетче, нищо че си наструхнала! Аз обичам космати!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.