Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема В "Маската" бодигардовете бият с повод и без поводнови  
Авторronson (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 11:10



Ако искате да Ви поступат ей така за спорта можете да отидете в "Маската" в Студентски град. На мен ми се случи точно това в петък вечер, и то без абсолютно никаква причина. Или по-скоро по минимален повод.
Ето историята: Тоалетната в музикален клуб "Маската" се заплаща - 20 стотинки. О.К. - ще си платим, щом някой си прави труда да чисти (макар, че както се сещате не лъщи от чистота и не мирише на теменужки). За мен и за мой приятел оставих в чинийката на бабата, която седи отпред 36-38 ст., защото това имах като дребни. Бабата се развика, че били "30 ст.", бодигардът също нададе вой "я бе я се върни бе", аз се ядосах и доста пренебрежително и хвърлих 1 лв. в чинийката с коментара "тези стигат ли?". В резултат на което бодигардът нахлу след мен в тоалетната и ме ступа - няколко шамара, няколко удара в стомаха и по тялото, няколко ритника - много професионално, така че да не останат синини!!!
След като излязох от тоалетната въпросният бодигард, така наречения "Саша" (който беше между другото руснак, със завален български, с вид на мутра, към 90-100 кг - аз съм 70 кг) се опита да ме извлече навън, за да довйрши започнатото. Ако не бяха с мои приятели, които да се застъпят за мен, веротятно сега щях да лежа изпочупен в "Пирогов".
207 г. живот и здраве ще влизаме в Европа!!! Ако за всеки по-дребен жест на арогантност към персонала (нали уж клиентът винаги има право??!!) отнасяме побой за каква Европа говорим, за какви чуждестранни инвестиции!! Със селяния няма как да стане!!
Така че за мен "Маската" като клуб - не съществува такъв



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: ronson]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано05.02.05 13:55



Ти си шашав да ходиш в ст град
И за какво ходят хората там ми е интересно?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: ronson]  
АвторKoнтpa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 14:34



Противоречиш си, младежо:

няколко ритника - много професионално, така че да не останат синини!!!

... веротятно сега щях да лежа изпочупен в "Пирогов".

Ако не бяха с мои приятели, които да се застъпят за мен...
ми да го бяхте набили вие с твоите приятели...?



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: Koнтpa]  
Автор USD ()
Публикувано05.02.05 15:00



Ми продължавайте да ходите в най-утрепаното място в цяла София - Студентски град - и да ревете после, че не ви харесало. Отиди в центъра бре, момко - гарантирам, че никой няма да те набие, ама и водката ще е х2 :)

Ти кво си мислиш - че ако отидеш в някой забит квартал в Амстердам или Берлин и се навреш в някоя вмирисана кръчма, ще ти се кланят като в "Цветята" в Париж ли?

Извод - едното за сметка на другото. Евтино пиене - кофти обслужване. Това е. Другото е социализъм и падна преди 15 години



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: Koнтpa]  
Авторpoнcън (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 17:49



Не си противореча, ами ти не си чел както трябва.
Не лежа почупен в "Пирогов" защото не му позволиха да ме изведе пред клуба. Нали се сещаш, че няма как да ме потроши пред очите на 30-40 човека и на никой да не му направи впечатление.
Това за приятелите - първо, не съм излязъл в петък вечер, за да се бия с разни руски мутри-полуидиоти (ако на теб това ти е представата за готино изкаран петък вечер); второ - имам се за интелигентен човек, както и моите приятели и не смятам, че най-нормалната реакция на подобна простотия е да отговориш с по-голяма простотия.
И всъщност не мога да разбера - ти май го защитаваш този бодигард и ти се струва най-нормалното нещо на света да набие някой от клиентите задето не е бил учтив с бабата, която събира парите за тоалетна (да не говорим, че е пълна простотия да ти искат 20 ст за тоалетна, при положение, че вече си дал 10-20 лв. за алкохол (примерно).
Ако си пряко засегнат от моя коментар (примерно си собственик на "Маската" или нещо от сорта) по-добре вземи съответните мерки да няма недоволни клиенти, вместо завоалирано да ме обвиняваш, че си измислям.



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: USD]  
Авторpoнcън (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 17:56



Аз по принцип си ходя в центъра и нямам такива грижи там. Отидохме в "Маската" инцидентно - да се видим с приятели на мой приятел. Така че няма нужда да ме убеждаваш къде е по-добре да се ходи в петък вечер. А това, че водката е х2 не ми е проблем, не съм отишъл в Студ. град, защото ще ми е по-евтино.
Въпросът е в друго - независимо къде е кръчмата, Студ. град или центъра, подобно отношение е недопустимо - в столицата сме все пак. Айде да е в дискотеката в Белоградчик (нямам нищо против Белоградчик, някой да не ме разбере погрешно) по-ще го разбера. Но не може на ушенце да ми пее "Мери Бойз Бенд" и в коридора пред тоалетните да ми се случват подобни неща.
Затова си позволих да пиша в този форум за моето преживяване, за да не се учудват хората като им се случват подобни неща в "Маската".



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: poнcън]  
Автор USD ()
Публикувано06.02.05 00:55



Не съм казал къде ходиш по принцип, нито дали имаш пари или не.

Само уточнявах, че разликата в цената води и до разлика в поведението на персонала :)



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: USD]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 15:49



Ами приятел, отиде ли в полицията да подадеш жалба? Сега ще ми кажеш, че няма смисъл, нали? И то понеже всеки така мисли, че полицията не си върши работата, и затова сме на този хал! Я се замисли, дали на въпросния Саша му е за пръв или последен път! Ако всеки отиде и подаде плакване, да се натрупат пр. 10 жалби за тормоз и саморазправа, дали няма да се променят малко нещата, как мислиш? Писна ми от лигльовци, които знаят само да хленчат по форуми. И аз като съм 105 кг., това прави ли ме мутра? Хайде стига и с предразсъдъците! Аман от женчовци в тая държава! Като сте повече хора, мятате се и ги кършите, това е. Като ви е шубе, ще търпите и ще хленчите тук...well mommy is gone baby, you are on your own now



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: oф]  
Авторronson (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 20:25



Приятел, ако всички в тая държава са с подобен манталитет "Като сте повече хора, мятате се и ги кършите, това е" то тогава изобщо няма смисъл да влизаме в Европата.
Теб като ти надпишат сметката някъде или те мотаят в някое учереждение какво правиш, "кършиш" ли ги?
И аз не съм пуснал постинг в тоя форум да хленча, а да предупредя хората какво може да им се случи, ако отидат там.
Ти самият някога подавал ли си жалба в полицията, че да знаеш дали има смисъл или няма.
Освен това явно и ти не си чел както трябва постинга ми. Ако погледнеш по-внимателно, ще видиш че след "намесата" на бодигарда не ми останаха кой знае какви обективни доказателства за побой. Ако можех да си извадя медицинско, да не мислиш, че нямаше да го съдя??!!! Просто той знае как да те удари, за да няма последствия. Как да не се възхитиш пред такъв професионализъм.



Тема Опровержение: [re: ronson]  
АвторCaшa /бoдиrapд нa keнeфa/ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 20:43



1. Тежа 106кг.
2. Не те бих от лоши чувства, а защото трябваше да пикаеш още няколко пъти, за тия пари, дето ги остави.
3. Не съм "чист" руснак. Майка ми е молдовка, а баща ми- бесарабски косовар.
4. Изведох те навън, за да ти извикам такси.
5. Очаква се да приемат България в ЕС през 2007г.
6. Нищо лично, просто бизнес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.