Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 14.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Тема Пиано бар Б29нови  
Автор Ary ()
Публикувано06.02.05 22:59



Защо да не прибавим към списъка и пиано бар Б29 на ул. Владайска?!
Бях там преди две седмици и трябва да ви призная, че бях изумена от просташкото отношение към клиентите. Не говоря за отношението на персонала, а по-скоро това на управителя (Митко) и неговата сетра, която е "собственик" на въпросното заведение. Поставям кавичките, т.к. истинският собственик е един германец, в напреднала възраст, който обаче явно не е отбирал за кого се жени. Но да не задълбавам, защото това не е чак толкова важно. Нека да ви разкажа какво се случи.
Та преди две седмици бях там и си бях резервирала едно сепаре - за мен и още няколко мои приятели. Резервацията беше направена предварително - около 3 седмици. И когато отидохме в Б29 се оказа, че местата ни са предоставени на някакви мутри - приятели на шефа. А за да не ни върнат ни настаниха на една маса, която се състоеше от три кръчмарски маси, слепени една до друга, а някои от столовете бяха счупени. Само си представете - в пиано бар сте и вместо да се наслаждавате на програмата, за която сте си платили и заради която най-вече сте дошли, седнали на удобните сепарета, та вместо това вие трябва да стоите на една кръчмарска маса, очаквайки всеки момент да се окажете на пода, защото са ви дали стар-разбит стол. И като прибавите и това, че масата се намира зад колона и звука, то ви остава само да се питате - Ама аз какво правя в тази дупка?!
Опитахме се да поговорим с управителя, но той много не ни обърна внимание. След това се опитахме да поговорим и със собственичката, но можеш ли да се разбереш не само с прост човек, но и с човек, който определено е за лудницата. Това, което стана беше да ни върнат парите. До тук добре. Само, че си бяхме купили билети и за след два дни. Когато отидохме отново, ни върнаха на входа. Били сме простаци.
Питам се само докога ще има такива заведения, в които клиента е третиран като една отрепка.



Тема Re: Пиано бар Б29 [re: Ary]  
Автор chancce ()
Публикувано06.02.05 23:08



Ами това е доста "въпросително" заведение. Какво сте търсили там? Щом така се отнасят към клиентите в едно заведение, значи печалбата им не идва от тях, а от нещо друго. Примерно - наркотици, проституция и т.нат.
Това определено е дупка



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: chancce]  
Автор Ary ()
Публикувано06.02.05 23:17



Не ме вълнува въпроса от какво въпросното заведение си изкарва парите. Може би си прав, но все пак за мен в слуая е от значение какво ще е обслужването и отношението към мен, като клиент. И тък като не получих нужното внимание, за което съм платила, аз и приятелите ми си потърсихме правата. Така както може би ти, а и всеки друг щеше да направи.



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: Ary]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано07.02.05 11:25



Права си, тъпо е. Преди няколко седмици и ние решихме да пием там по едно след вечеря, но го изпихме на екс и се преместихме в Jack (препоръчвам го!). В нашия случай не си позволиха да се държат зле - нямаше как, но заведението е толкова тъпо, че като че ли няма "душа".



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: Sulla]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 09:15



Дано да съм те разбрал правилно! Значи били сте там, след всичко което не ви е харесало , пак сте се върнали след 2 дни, така ли?



Тема Дано да съм те разбрал правилно!нови [re: aз]  
Автор Gioconda (непознат)
Публикувано09.02.05 12:10



Дано, ама не си. Изглежда ме бъркаш с някого.



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: aз]  
Автор Ary ()
Публикувано11.02.05 09:39



Предполагам, че въпросът ти е към мен, така че ще ти отговоря.
Да, върнахме се отново след два дни, защото когато правехме резервацията за първия ден, направихме и втора резервация за след два дни, т.к. наши приятели от други градове на България също искаха да видят въпросната програма. А и никой от нас, не предполагаше какво ще се случи през първата вечер. Така че посещението ни във втората вечер беше необходима. Не можехме поради личните си интереси да допуснем нашите приятели да бъдат разочаровани.



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: Ary]  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 20:16



Не съм ходила в този Пиано бар,но ти препоръчвам този който е в Квартал Изток.Не е нещо особено като обстановка,но става купон и атмосферата е задушевна



Тема Re: Пиано бар Б29нови [re: bebe]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 17:09



a sluchaino nyakoi da im ima telefona? tursya go navsyakude, ne moga da go namerya




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.