Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 29.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли значениенови [re: Colombino]  
АвторTuggerah (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 02:52



Здравей Коломбино,
напълно съм съгласен с това, което пишеш. Ето по този начин човек може да бъде убеден в едно или друго нещо.
Чао за сега и всичко хубаво.



Тема Аре, бе, путьо!нови [re: King]  
АвторCaшa Keнeфa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 08:22



Забрави ли да минеш, педалче? От половин година чакам пред тоя миризлив кенеф и почна да ми писва.



Тема Re: Аре, бе, путьо!нови [re: Caшa Keнeфa]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 15:12



Саша,не се ли задуши в говната,бе,бляд лайняна?



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: USD]  
АвторNever_Escape (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 06:34



Нещо си много в заблуждение, че в центъра нямало да те набият аз лично преди време бях в Escape и с голямо учудване наблюдавах как извлякоха и набиха сума ти народ. На тръгване видях и каква е технологията. В момента, когато вече си излизах, от охраната започнаха да ми подмятат обиди. А им бях отвърнал нещо, а си бяха избили всичките комплекси, натрупани от посрещането на VIP клиенти върху мен. Прецених, че ще бъда много по-унизен след побоя, и се направих, че не съм чул. Но не стъпвам повече в шибания Escape
Така че ако сметнат (може и погрешка), че си някой безопасен за тях, навсякъде може да те набият още преди да си се усетил. Навсякъде е пълно с озлобени охранители, които много бързо ще ти смачкат фасона, а после ще си намерят причина за това.
А фактът, че понякога бият и най-големите мафиоти, показва, че НИКОЙ И НИКЪДЕ няма гаранция, че няма да пострада
Айде приятни забавления и умната



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без поводнови [re: cъпpичacтнa]  
Авторsa6a (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 19:20



are da wi eba maikite na wsi4kite kopeldaci, elate mi powe4e



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без поводнови [re: sa6a]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 15:16



Да ти сера в устата,манаф!



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без пнови [re: C]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 19:33



a az 6te se izsera nqkude, posle 6te se izpraznq i 6te te nakaram da mi qde6 lainoto-



Тема Re: За Созополнови [re: cъпpичacтнa]  
АвторApprentice (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 23:24



Да, напълно си права. В Созопол полиция няма. Просто част от мутрите носят фуражки. Минавам през Созопол от време на време и знам за какво става въпрос. Това е град, който трябва да се казва КОРУПЦИЯ, а не СОЗОПОЛ. Имам чувството, че този град се изхранва благодарение на рушветите и всичко свързано с тях.

ПРИМОРСКО е същата работа, макар и малко по-мизерна.
Кметът на Приморско е супер-нарушител и престъпник и почти всички, работещи в общината, са като него и взаимно се защитават.
Явно и в Бургас е подобна работата, щом никой от там не се намесва в чудесата, които се случват в тези 2 града.



Тема Еби му майката!нови [re: C]  
АвторCaшa Keнeфa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 18:45



Смърди, та не се трае.



Тема Re: В "Маската" бодигардовете бият с повод и без повод [re: ronson]  
АвторOlea (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 16:32



Здраве!
" Ако за всеки по-дребен жест на арогантност към персонала (нали уж клиентът винаги има право??!!) "Въпросния жест на арогантност към по-възрастен човек,който седи там и ви мие лайната ,не защото му е кеф, а защото на стари години неможе да се издържа с мизерната пенсия на тази държава ,кандидатка на "Европейския съюз"Защо когато отидете да си купувате хляб или цигари ,не давате 5ст.по-малко? Жалко,че по-рано когато сте били малки,не са ви били (профисионално без синини) ,за да се научите да уважавате труда на ближния и по-възрастните хора.Ако тази бабичка пред кенефа беше баба ти или майка ти,щеше ли да й хвърлиш ...ст.по-малко.

Фу...бяка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.