Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 26.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бой и шутове за смръдливцитенови [re: Пopнo]  
Автор King (Maja s gresssss)
Публикувано06.09.04 17:05



Що пък 3-4???
Аз сам съм изхвърлял много пъти такива свине, 2 пъти съм се бил със контрольори и съм побеждавал, а "Свинята" - един култов контрольор от епохата 97-99 в 280 ми беше първа дружка в залата Христо Ботев...
Тряа са опрай таа даржава, нема лабоо!!!


-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."

Редактирано от King на 06.09.04 17:09.



Тема ах гиди селянинови [re: Hocът]  
Авторcoфиaнeцo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 10:04



абе не се виждате вие как смурдите , седнали бабичките да обсъждат , да еба и селяните прес 97 дошли в студ град от лаинарово дето е на 500 км от софиа , яли там лаина после плъпнали из центъра , как бих един селянин в асансиора на студ град , и го пратих наново в кочината на село , марш обратно в дупките откудето сте дошли



Тема Re: ах гиди селянинови [re: coфиaнeцo]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.09.04 12:53



Простак, простак

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re:нови [re: Пopнo]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано07.09.04 13:23



Аааа, 204 е култова линия, дааа ...
Два месеца всяка сутрин ходих на работа с този автобус и вечер се прибирах ... какви изроди се качваха, само с противогаз ще ги изтраеш.
Изключително се дразнех, че рано сутрин никой не си прави труда да отвори люковете или прозорчетата да влезе малко свеж въздух, а понеже е пиков час има предостатъчно хора - потни, мръсни, пропуснали сутрешния душ ...
С лакти се добирам до някое прозорче и го отварям докрай и гледай какво става - 10 от най-близкостоящите се втурват натам и забиват нос на свежата въздушна струя.
Друг култов автобус е 111.
И в двете посоки има критични спирки, на които се качват вонящи пътници предимно от цигански произход (все пак автобуса минава през Филиповци) или стари хора с празни туби, тръгнали за Горна баня.

Не мога да разбера как може да има хора, които да не могат (или да не искат) да подушат собствената си воня и да тормозят носовете на невинните пътници.

Трябва да се забрани на нечистоплътните да се возят в колите на СКГТ ... само дето не знам как ще стане.

А иначе вчера за сефте видях циганин да дупчи билетче.
Представяте ли си???


Снайперистка, touched by an angel :)


Тема вИЛИВАР-ЖЕНАТА НОСнови [re: Bиливap]  
АвторПopнo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 14:11



Виливар - жената нос много точно определи нашата обща цел братя...Българската нация отдавна се нуждае от рифрешинг с подходящи де-о-доранти, пар-фюми и други чуднотии на циливилизацията...

Що не напраа едно предаване по темата



Тема Re: Миризлива бабичка в Тропс Къщанови [re: Hocът]  
Авторsofianeco (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 14:17



mene me drazniat takiva kato purvia pusnal postinga , ima zakusali hora bedni ludi golemia grad gi priema , kato ne iskash da se vozish v 204 ili drug reis kupi si kola , shtom se vozish v reisa shte triabva da turpish , az se vozia s kola i ne ebavam obache priznavam i na drugite pravoto da jiveiat .

i nai mnogo pliuat selianite doshli vchera za pruv put videli tramvai i osven mirizmata na curvulite na diado si ne znaiat druga mirizma.

kato ne mu iznasia ne moje dase ustroi v sofia nazad kum korenite tam pri praseto i pri baba si da i disha pod mishnicata i dase kefi .

do purvia celuni baba si ot men pod mishnicata tam shte usetish istinata a ne v 204



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано07.09.04 14:35



То си е забранено на нечистоплътните да се возят в колите на СКГТ. Пияниците и циганите обикновено ги изхвърлям, с устно предложение или с ритник. Нямам никакво намерение да търпя вонята на някой, отдавна загубил човешки облик.



Тема Re: Миризлива бабичка в Тропс Къщанови [re: sofianeco]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.09.04 19:00



Днес едни току-що цъфнали в София варненски момета така пръхтяха на "Славейков", че през главата ми светкавично мина мисълтта:
"- Мда-а-а, трябват ми два часа и ще ги чукам....."
Сладки бяха, но кухи, кухиииии

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Questor (работник)
Публикувано08.09.04 01:04



Не мога да разбера как може да има хора, които да не могат (или да не искат) да подушат собствената си воня и да тормозят носовете на невинните пътници.

Ами просто с вонята се свиква :)

От човешките сетива, ако не бъркам само ушите и очите не могат да се 'адаптират'.

За това - следващия път - никакво отваряне на прозореца, докато не свикнеш на миризмата

Сигнатура!


Тема Re:нови [re: Пopнo]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано13.09.04 13:52



Е, едва ли носът ми е най-забележителната част от мен :)
Един циганин колкото и да го парфюмираш и рифрешваш, все ще си вони на циганин ... бабите знаят защо :)

Снайперистка, touched by an angel :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.