Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на заведенията
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема да ви е вкусно в Мимас  
Авторpognusen (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 17:17



След като са направили една проверка на продуктите в арабското заведение за дюнери ”мимас”,
в чесновия сос с който поливат дюнерите са открили 27 вида сперма.
По време на проверката от ХЕИ, арабите са се смеели подигравателно.
В ХЕИ се плаща, дори и когато не си виновен,
така че с много пари можеш да продаваш каквото си поискаш.
Да е вкусно на тези, които обичат дюнери.



Тема Re: да ви е вкусно в Мимас [re: pognusen]  
Авторklemy (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 18:59



E ne,tova ne moje da e viarno prosto!
Dori samo za tova,che tolkova hora niama tam,t.e. raboteshtite sa dosta po-malko!Da biaha 2,5 ili 10,da ti poviarvam,ama 27...Ne znam.A i ot kade tazi informazia?



Тема Що не се попитаме некои неща? [re: klemy]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 20:19



Абе това не е начина да се контролира качеството и хигиената бе! Защо не се запитаме как са определили, че на 27 човека била спермата? Може би с ДНК тест? Айде да не ставаме жертви на промиване на мозъци от страна на глупавата ни преса и медии. Дето уж нещо се оптиват да правят, ама методите им едниии...

Хора, аз лично Мимас не ги тача, защото са скъпи за намаленото количество и качество на дюнерите. Трябва да ни е гадно от това и от невежествените методи с които ни облъчват.

Дето вика един приятел, "тоя корем дето съм го пуснал, ми е сигурно от това че съм забременял от тая сперма"...

П.С.
Има ли в БГ заведение за храна (не фураж от типа на Макдоналдс), в които хигиената да е доказано читава. Изобщо имаме ли тая кулура?



Тема Ебало си е майката! [re: KлиeнтЪT]  
Автор Sport1.3 (zapalen)
Публикувано29.05.04 13:57



Той българския народ май няма желание - ядеме от кочината и тва е !



Тема Re: [re: pognusen]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано30.05.04 13:54



Ех тия журналисти, бееее ...
Чудят се вече какви глупости да напишат, че да си продават тъпите лъжливи вестници.
Ти наистина ли вярваш на това?

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: [re: Bиливap]  
Авторпorнyceн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 15:03



Абе защо решихте, че това е измислено от някой журналист. Знам го от едно момиче, което е работило при тях. А който не вярва аз нали казах, да ви е вкусно.



Тема Re: [re: пorнyceн]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 18:16



Бе то на мене пак си ми е вкусно , ама то да са само Мимас, с мед да ги раниш....



Тема Погнусений [re: KлиeнтЪT]  
АвторKлиeнтЪT (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 18:22



А това за журналистите - тоя "факт" за спермата на 27-те юнаци се тиражираше в медийното пространство бая преди ти да пуснеш постинга си. А инак журналистите са си виновни по дефолт, дет се вика. Заработили са си го.
Не се заяждам, да не се обидиш.



Тема Re: да ви е вкусно в Мимас [re: klemy]  
Автор Martu (новак)
Публикувано02.06.04 10:36



Първо открили са 7 вида, но по-лошото е, че проверката е била провокирана от отва, че момче на 11 години се е разболяло от сифилис. Това заведение трябваше да е изгорено досега, ако беше в европейска държава, а служителите да са в затвора.



Тема Re: да ви е вкусно в Мимас [re: pognusen]  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 13:48



V momenta pohapvam edin hamburger s jaice i si misla kolko e vkusna,mamka im i arabska sperma.
Aide 4e otivam za edno sudju




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.